Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Sakin Bir Gün! Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Aralık 2019, Salı

Aşk 80%
Para 60%
Sağlık 60%

Gelecekle ilgili bazı planlarınız var. Çoktandır vermiş olduğunuz bu kararların artık gününün geldiğini düşünüyorsunuz. Sevdiğinizle hazırlıklar içinde görünüyorsunuz. Bu emellerde koşturmanız gerekmiyor.

Sizin için, başkalarına önemsiz gelen konular fazlaca önem taşıyabiliyor. Problemli, dar günleri geride bırakıyorsunuz. İşlerinizde yavaş da olsa gözle görülür bir toparlanma var.

Bu konuda size yol gösteren dostunuzun önümüzdeki günlerde size daha verimli bir yatırım önerisi olacak. Paranızı güvence altına alma çabalarınız çok yerinde ve gerçekçi.

İhmal ettiğiniz bir konuya dikkatinizi çevirmeniz gerekecek. Bu konuyu, aceleci bir olmanıza karşın gereğinden fazla ağırdan alıyorsunuz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Heyecanlı bir topluluk içinde görünüyorsunuz. Bu toplulukla güzel bir akşam, bazı istenmeyen tartışmalarla tatsızlaşabilir. Haftanın ortalarına doğru biraz düşündürücü bir haberiniz var. Bugün talihiniz sizden yana. Şanslı bir gününüzdesiniz. Şansa bağladığınız birçok konuda bugün yüzünüz gülebilir. Sabırlı ve biraz daha gerçekçi olmanız lazım.

17 Aralık 2019, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Ay, saat 01:09-10:15 arasında hareketini boşlukta sürdürüyor. 10:15 olunca Ay, Başak burcuna geçiyor. Akademik hayatınızda, yurt dışı işlerinizde Ay ve Jüpiter güzel kontağıyla pozitif bir süreçte olacaksınız. Ay'ın Uranüs ile pozitif açısının hakim olmasıyla aşk hayatınızda bir anda sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Sizler için her konuda şans bugün aktif olacaktır.

17 Aralık 2019, Salı
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün 00:08 - 09:15 saatleri arasında Ay Boşlukta hareket ediyor. Yarışı kazanmaya çalışan biri için kaplumbağa kadar yavaş hareket ediyorsun. Diğer bir deyişle, işyerinde olduğun kadar ev ve sosyal hayatında da bugün oldukça pasif davranabilirsin. Zihnini yoran konulardan arınmak için bir ‘siesta günü' ilan edebilirsin. Yurt dışından ve baba ailesinden gelen haberler tatsız konuları işaret ediyor. Aklındaki kötü haber olgularını atman en iyisi. Sevdiğin insanlara yardım etmek konusunda senden daha iyisi yok. Dostlarınla beraber bir araya gelip dertleşmek sana çok iyi geldiği gibi günün sakinliğine de katkıda bulunacak.

17 Aralık 2019, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Partnerinizle bugün fikri ayrılıklar yaşayabilir ve uzlaşma konusunda oldukça zorlanabilirsiniz. Yersiz endişelerinizden kurtulmanız için sosyal çevrenizle vakit geçirmek size iyi gelecektir. Olaylara daha esnek yaklaşmalısınız.Content Video - Oğlakların sorunlarını çözeceği bir hafta!

17 Aralık 2019, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Yeni ufuklara açılmaktan keyif alacağınız bir gündesiniz. Uğraştığınız konularla ilgili bütünü görüp, işlerinizi sonuçlandırabilirsiniz. Yeni yolculuklar planlayacağınız zamanlar var. Uluslararası konular gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde güzel olan şeyler için harcama yapabilirsiniz. Akşam iç uyumunuzu hissedebilirsiniz.

17 Aralık 2019, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Partnerinizi kusurları ile beraber kabul etmek ve kendinizin de farkında olmak sizi aşk dolu bir serüvene taşıyacaktır. Sevilmek sizleri ekstra besleyen bir olgu.

17 Aralık 2019, Salı
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Gün boyunca etkin olan Ay Merkür 120 si ile kendi ruhunuza ve hayattan beklentilerinize odaklanmak, ilişkilerinizi ve hayatınızı güzelleştirmek için neler yapabileceğinizi değerlendirmek, kişisel gelişim, enerji çalışmalarından faydalanmak için ideal bir gündesiniz. Bugün yüksek beklentilere girmek yerine evrenin işleyişine güvenmek faydalı olacaktır. Akşam saatlerinde etkin olan Ay Güneş uyumu ile evinizde huzuru bulabilir, değer verdiğiniz insanlarla kalabalık olmayan ortamlarda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

17 Aralık 2019, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Arkadaşlarınızın size haber vermeden plan yapması ve bunu sosyal medyada paylaşması sizi çok üzmüş olmalı. Fakat bu hareketlerinin altında kötü bir anlam aramamalısınız. İşinizden dolayı çok yoğun olduğunuz için sizi çağırmamış olabilirler.

17 Aralık 2019, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ay'ın Aslan burcunda seyahat edeceği bugün gündeminizi krediler, borçlar, ortaklaşa gelirler konuları meşgul ediyor.Ay ve Merkür üçgeninin etkisiyle gündüz saatlerinde korkularınızı çevrenizle paylaşabilir, psikolojik destek alabilirsiniz. Akşam saatlerinde sosyal çevrenizle ilişkilerinizde krizler meydana gelebilir. Sosyal çevrenizden biriyle yakınlaşabilirsiniz, ancak duygusal bir şey beklemeyin.

17 Aralık 2019, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Şu sıralar çok çekicisiniz. Etrafınızdakilerin gözünü kamaştırıyorsunuz. Sizdeki bu değişiklik birlikte olduğunuz kişiyi çok etkiliyor. Bugünlerde beklediğiniz teklifi yapabilir vede karşı taraftan alabilirsiniz. İşlerinizi fazla sorun etmeyin çünkü arkadaşlarınız size anlayışlı davranacak ve yardımcı olacak.

17 Aralık 2019, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Maddi anlamda yanlış kararlar verebilirsiniz. Maddi süreçlerde daha dikkatli olmanız gerekiyor. Her kazandığınız parayı bir yere harcarsanız acil bir şey çıktığında zor durumda kalabilirsiniz. Eşiniz, ortaklarınızla ilgili konularda karar vermeniz gereken durumlar varsa, biraz daha beklemenizi ve yeniden gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

17 Aralık 2019, Salı
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Biraz üzgün ya da stresli hissediyorsanız, onu içeri almayın - konuşacak birini arayın. Oğlak olarak, iletişim sizin için önemli ve sizin için de iyisiniz. Duygularınızı konuşmak genellikle sizin için daha iyi hissetmenin en hızlı yoludur, bu yüzden telefonu kaldırıp bir arkadaşınızla tanışmak üzere görün. Şansınız, dinlemenin çoğunu yapan sizsiniz. Bugün konuşmayı yap.

17 Aralık 2019, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
09° 59' 18" R
Ay
Koç
00° 16' 20" R
Merkür
Yay
22° 54' 05" R
Venüs
Yay
20° 01' 44" R
Mars
İkizler
18° 24' 53"
Jüpiter
Balık
28° 55' 01"
Satürn
Kova
19° 55' 45"
Uranüs
Boğa
15° 59' 54"
Neptün
Balık
22° 38' 45"
Plüton
Oğlak
26° 48' 40"
Chiron
Koç
12° 08' 24"
Lilith
Yengeç
25° 48' 56"
True Node
Boğa
13° 10' 40"
Son Güncelleme : 02/12/2022 08:10

Astroloji Gündemi

1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 1 Aralık 2022, Perşembe 1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Balık burcunda ilerleyen Ay’ın sabah saatlerinde Ay Düğümleriyle kuracağı açılar bugünün bazı kadersel motifler taşıyacağına... Devamını Oku >>