Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Geleceğini Düşünüyorsun Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Kasım 2022, Cumartesi

Aşk 70%
Para 80%
Sağlık 70%

Aşkta biraz zorlanabilirsin. Eğer hoşlandığın birisi varsa aranızda bir şeylerin ilerlemediğini düşünmen olası. Eğer ilişki içerisindeysen bir şeyler zorlaşabilir. Bunlarla başa çıkmak için acele etmemek önemli bir nokta haline gelebilir.

İşyerinizde keyifli, verimli ve çok koşuşturmalı bir gün geçireceksiniz. Yarınarkadaşlarınızla aranızda, geleceğe yönelik konuşmalar geçebilir. Umutlarınızın önünde hiçbir engel görünmüyor.

Maddi konuları bir kenara alabilirsin bugün. İş de kazançlar da biraz geride bekleyebilir. Dikkatini vereceğin konular arasındave para olmayabilir. Bazı konuları bugünden zorlamamak, o yüzden önemli olabilir.

Stres seni biraz yorabilir bugün. Zihnen kendini rahat hissetmemen fiziksel olarak da enerjinin düşmesine sebep olabilir. En iyisi gün içerisinde fazla yorulmamak olacak senin için. Bedenini dinlendirmek sana bir nebze de olsa iyi gelebilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Kendi emeklerinin ve eylemlerinin ne gibi noktalara değindiğini görmen gerekecek. Çevrendeki insanların etkisinden çok senin ortama ne kattığın ön plana çıkabilir. O yüzden bugün kendi değerini görmen ve ona göre hareket etmen gerekecek.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Son zamanlardaki sorunları çözme umuduyla cesur bir plan önerilecek. Bunun işe yarayıp yaramayacağını sadece zaman gösterecek. İş yerindeki bir yetki devri başta biraz belirsizlik getirebilir. Bazı göz korkutucu zorluklarla karşılaşılmak üzere.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Sorunların üzerine yapıcı gitmekte zorlandığını hissedebilirsin. Kardeşinin desteği bu konuda tamamlayıcı olabilir. Birikimlerinin üzerine düşüneceğin bir gün seni bekliyor. Geleceğini garanti altına alma isteğin seni daha tutumlu yapacak. İş alanında telefon, e-posta trafiği ile iletişimdeki aksilikler günün büyük bir bölümünde kafanı meşgul edebilir.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İkili ilişkilerinizde eski defterleri açabilirsiniz. Kaçmak ya da ertelemek istemediğiniz konuşmaları gerçekleştirirken yapıcı olmaya özen göstermelisiniz. Sizin için önemli olan hisleri ve gerçekleri nasıl koruyacağınızı düşünerek hareket etmenizde fayda var.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Günün ilk yarısında düşüncelerinizi gözden geçirebilirsiniz. Öğle sonrasında daha çok dikkat çekeceğiniz işler yapabilirsiniz.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Aşk ilişkilerinde bir dengeye oturtma süreci olabilir sizler için. İlişkisi olmayan Oğlak’lar bugünlerde karşı cinse son derece çekici görünebilir ve bunun tadını çıkartabilirler.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün hitabet yeteneğinize siz bile şaşıracaksınız. Her zaman doğru sözcükleri bulamadığınızı düşünürsünüz. Fakat bugün, özellikle ilham bulacaksınız. Gezegensel enerjiler yaratıcılığınızı ve dilsel becerilerinizi parlatacak. Kendinizi zekice şakalar ve muzip yorumlar yaparken bulacaksınız. Çevrenizdekiler size yepyeni bir açıdan bakmaya başlayacak. İlgi odağı olmanın keyfini sürün ve yetenekli bir konuşmacı gibi parlayın!

19 Kasım 2022, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Rüyalar artık size önemli bilgiler gösterebilir. Zihninizin imgeleriyle ilgilenmek, belirsiz duyguları kelimelere dökmenize yardımcı olabilir. Son zamanlarda ailenizin veya geçmişinizin bazı yönlerini anlamakta zorlanıyorsanız, her şeyin bir anlam ifade etmesi gerektiğine dair beklentinizi serbest bırakmak için çaba gösterin. Mantığınıza uyması için gerçekleri zorlamayın, olayların kendi kendine gelişmesine izin verin ve ondan sonra parçaları bir araya getirin.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün enerjinizin sınırlarını kendiniz çizmelisiniz. Duygularınızı paylaşırken dikkatli olmalı ve çevrenizin sizi etkilemesine izin vermemelisiniz. Bazı dostlarınız ilişkilerinizi renkli tutmak için, size yardım ediyor.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

İçiniz rahat, özgüveniniz tam ve çevrenize hem iç huzuru hem de enerji ve heyecan yayıyorsunuz. Dışadönük tutumunuz sayesinde çevrenizdeki kişiler sizin yanınızda kendilerini çok rahat hissedecek. Özgüveniniz ve yaşam tutkunuzdan etkilenerek, hemhem özel hayatınızdan arkadaşlarınız size gelerek sırlarını açabilir ve önemli konular hakkında tavsiyenizi isteyebilirler.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Oğlak; bugün yurt dışı, eğitim, seyahat, uzak akrabalar, hukuk konuları ön plana çıkabilir. Bu konularda güçlü kararlar alabilirsiniz. Öğleden sonra; kariyer vehayatınız ön plana çıkabilir. Gizli aşklar gündeminize gelebilir.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinize nedensiz bir güvensizlik hissediyorsunuz. Korkularınızın aslı yok. Meslek hayatında geçmişte yaşadığınız tatsız tecrübeler, kendinizi kapatmanıza ve diğer insanlara karşı duyarsız kalmanıza neden oluyor. Hedeflerinize ulaşabilmek için zayıf, eksik ya da tamamlanmış olarak nitelendirdiğiniz her şeyi gerçekçi bir şekilde kurallara başvurarak tekrardan gözden geçirmelisiniz. Harcamalarınız para durumunuzla orantılı olarak artıyor. Sırt ağrılarınızın nedenini öğrenmeye çalışın.

19 Kasım 2022, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
15° 06' 05" R
Ay
İkizler
04° 48' 59" R
Merkür
Oğlak
00° 29' 59" R
Venüs
Yay
26° 21' 17" R
Mars
İkizler
16° 28' 24"
Jüpiter
Balık
29° 06' 15"
Satürn
Kova
20° 16' 26"
Uranüs
Boğa
15° 49' 07"
Neptün
Balık
22° 38' 53"
Plüton
Oğlak
26° 56' 16"
Chiron
Koç
12° 03' 19"
Lilith
Yengeç
26° 22' 48"
True Node
Boğa
13° 12' 34"
Son Güncelleme : 07/12/2022 09:10

Astroloji Gündemi

7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 7 Aralık 2022, Çarşamba 7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay, İkizler burcuna sonrasında da Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Yarın gerçekleşecek dolunay önces... Devamını Oku >>