Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
İradeniz Güçleniyor Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Aralık 2020, Pazartesi

Aşk 70%
Para 60%
Sağlık 50%

Kendinizi şu anda aşk hayatınız konusunda oldukça can alıcı bir noktada bulabilirsiniz. Yaratıcılık seviyeleriniz doruğa çıkıyor ve dev bir tuvalde bir şeyler yaratma konusunda güçlü bir dürtü hissedebilirsiniz. Bu sanatsal yeteneklerin ortaya çıkması için disipline ihtiyaç duyulduğunun farkına varın. Korku, bunu yapmanızı engellemesin. Hayallerinizi gerçekleştirmeye başlayın ve taşlar daha sonra yerine oturacak.

Diğer insanlarla olan bağlantınızın çok mesafeli olduğunu fak ederseniz, bu durum bugünyerinde karşılaştığınız insanlarla daha rahat başa çıkmanıza yardımcı olacaktır. Duygularınızı ifade etmekten korkmayın. Kendinizi ilişkilerinin içine dahil ederseniz, kendiniz hakkında odanın köşesinde durduğunuz zamankinden çok daha iyi hissedeceksiniz. Gün içinde kabuğunuzdan çıkıp etrafınızdaki dünyaya giriş yapmanıza yardım edecek birisiyle karşılaşabilirsin!

Bugün, kendinizin bir grup ortamında ışık saçtığını görebilirsiniz. Bir konuşma veya sunumu bitirdiniz ve düşüncelerinizi harika bir şekilde açıklayabilirsiniz. Zihninizdeki netlik ve ince zekanız sizi başarıya götürebilir. Sizi dinleyenleri inovatif fikirleriniz denemek için kullanabilirsiniz. Şimdi konuşursanız, yaratıcılığınız tanınabilir ve takdir görebilir. Profesyonel ve yaratıcı fikirlerin çok daha fazla değer gördüğü bir çevreye yönelebilirsiniz.

İnsanlar her zamankinden daha sakin ve sessiz olduğunu düşünebilir. İçinde olup bitenler yüzünden insanlarla uğraşacak enerjin kalmamış olabilir. Öte yandan son birkaç yıldır hayatına hakim olan düzensizliğin sona ermekte olduğunu hissediyorsun. Yaşamın için zaruri olan şeylerin bir daha asla görüş açından çıkmaması için elinden geleni yapmalısın.İç ve dış kimlikleriniz arasında bir çatışma yaşanabilir. Belki de etrafa belli bir imaj yansıtmaya alışıksınız. Pek çok kişi bu maskenin gerçekten siz olduğuna ve gerçek benliğinizi sergilediğinize inanabilir, ancak görünenin ardında daha utangaç ve sessiz sedasız bir mizaca sahip olabilirsiniz. Bu iki yönünüzü uzlaştırmanın bir yolunu bulmalısınız. Aynı anda iki kişi olmak hiç de kolay olmasa gerek!

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bazı garip rüyalar, görüler ve psişik deneyimler gün boyu yakanızı bırakmayabilir. Bu sizin için alışılmadık bir durum olabilir ve bu defa ayaklarınızın yere sapasağlam bastığı bir ruh hali içerisinde olduğunuzdan tüm bunlar size hayal ürünü şeyler gibi gelebilir. Soru: Hayal gücü tam olarak nedir? Bilmiyoruz! Hisssettiklerinize şüpheyle yaklaşabilirsiniz ama ne olursa olsun altında yatan mesajları da bir düşünün. Size bir şeyler söylemeye çalışıyor olabilir.

21 Aralık 2020, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün kredi, burs ve nafaka gibi ödemelere kavuşabilir; bu alanlarda başvurular yapabilirsiniz. Vergiler ve zorunlu ödemeler planlamalarınızı etkileyebilir. Yaşamınızda ani ve köklü bir bitiş veya başlangıçla karşılaşabileceğiniz, önemli günlerdesiniz.

21 Aralık 2020, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün güneş burcuna geçiyor. Çevrene karşı daha iradeli bir duruş sergileyebilirsin. Evli bir Oğlak burcuysan eşinin ailesi ile ilgili olumsuz gelişimlerde sabırlı olan taraf oluyorsun. Haklı kim ortaya çıkacaktır. Gerçek duygularını saklama eğiliminde olabilirsin. Bu durum yanlış anlaşılmalar yaşanmasına neden olabilir.

21 Aralık 2020, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Meslek hayatınızda her zaman birinciliği hedefliyorsunuz. Ama bugün sorgulamalarınızı kazanç ve kayıplarınız üzerine yapmalısınız. Hayatta her şey birincilik elde etmek değildir. Bunu hedefle geçirdiğiniz günlerde kaçırdığınız mutlulukları ve mutluluğun sizin için ne ifade ettiğini gözlemlemelisiniz. Bazı şeyleri satın alamazsınız.

21 Aralık 2020, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. İletişimin yoğun olduğu zamanlar var. İş hayatınızdaki sorumluluklarınız için mücadele edebilirsiniz. Gelecek yönünde yeni alternatif planlar yapabilirsiniz. İşlerinizi tamamlamak için kendinize fırsat tanımalısınız. Gün içinde kardeşlerinize vakit ayırmak size iyi gelecektir.

21 Aralık 2020, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Hayatı kavrama ve anlama ihtiyacınız oldukça yükselecek. Zekanız ve enerjiniz ile harmanlandığında kendinizi oldukça bilgili ve huzurlu hissetme fırsatı yakalayabileceksiniz.

21 Aralık 2020, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

İletişim, görüşmeler, seyahatler, yakın çevre ve kardeşlerle ilişkilerinizde belirsizlik ve yanılgılarla karşılaşabileceğiniz bugün, trafikte dalgınlıklara dikkat etmenizi önermekteyim. Partnerinizle iletişim vehayatınızla ilgili gelişmeler konusunda yanılgılara açık olduğunuz için, olaylara zaman vermek ve gelişmeleri takip etmek sizin için faydalı olacaktır.

21 Aralık 2020, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bir adım geri çekilip işaretleri gözlemlemekte hiçbir sakınca yok. Hiç bilmediğiniz bir şe balıklama atlamak istemezsiniz, değil mi?

21 Aralık 2020, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Haftanın bu ilk gününde yılın en uzun gecesi ve en kısa gününü yaşadığımız Oğlak dönencesindeki Kış Gündönümünden geçerken burcunuza ilerleyen Güneş kişisel konuları ve değişen çevresel şartlarınızı öne çıkarıyor ve bu dönemde dış görünümünüzden başlayarak tutum ve davranışlarınıza daha fazla odaklanabilir, kendinizde ve çevresel şartlarınızda değişiklikler yapabilirsiniz.

21 Aralık 2020, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Venüs'ün burç değiştirmesiyle birlikte maddi açıdan çok daha destekleyici bir dönem başlıyor. Bu dönemde maddi imkanlarınızı, kazanç ve gelirlerinizi artırma ve daha iyi değerlendirme imkanı bulabilirsiniz.

21 Aralık 2020, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Eşiniz ile birlikte keyifli bir günün tadına varacaksınız. Geleceğinizi şekillendirmeye başladınız ve kariyer basamaklarından başarılı bir şekilde çıkmaya devam ediyorsunuz. Günlük su tüketiminizi arttırın.

21 Aralık 2020, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Birçok işi bir arada yaptığınız zaman, motivasyonunuz artıyor ve kendinizi yenilenmiş hissediyorsunuz. İfade etmenin huzurunu yaşayacaksınız. Olabilecek aksilikler karşında belirli bir strateji uygulamalı ve önlemlerinizi almalısınız.

21 Aralık 2020, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
10° 02' 40" R
Ay
Koç
01° 00' 59" R
Merkür
Yay
22° 59' 09" R
Venüs
Yay
20° 05' 55" R
Mars
İkizler
18° 23' 36"
Jüpiter
Balık
28° 55' 07"
Satürn
Kova
19° 55' 58"
Uranüs
Boğa
15° 59' 47"
Neptün
Balık
22° 38' 45"
Plüton
Oğlak
26° 48' 45"
Chiron
Koç
12° 08' 20"
Lilith
Yengeç
25° 49' 18"
True Node
Boğa
13° 10' 45"
Son Güncelleme : 02/12/2022 09:30

Astroloji Gündemi

1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 1 Aralık 2022, Perşembe 1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Balık burcunda ilerleyen Ay’ın sabah saatlerinde Ay Düğümleriyle kuracağı açılar bugünün bazı kadersel motifler taşıyacağına... Devamını Oku >>