Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
mantıklısın! Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Aralık 2019, Pazartesi

Aşk 100%
Para 60%
Sağlık 20%

Bugün anlaşmazlıklara dahil olmak istemeyebilirsiniz. Günün enerjisi insanlarda agresif davranışlara yol açabilir ve dramatik bir durum yaşamak istemezsiniz. Barışçıl olmak en iyi yol. Arkadaşlarınız veya aile fertleriniz sizi herhangi bir anlaşmazlığa sokmaya çalışırsa, buna izin vermeyin. Bunun yerine, nötr olmaya çalışın, tıpkı İsviçre gibi! Bu savaşlardan kendinizi korursanız, güzel bir gün geçireceksiniz.

Bugün planlarınızı bozarsanız şaşırmayın. Spontane ve pratik yepyeni bir yaklaşımı benimsemeniz gerekebilir. Bir durum için eski yaklaşımınızın mutlaka en iyisi olduğunu varsaymayın. İşler yürümüyor gibi görünüyorsa, yeni bir şey deneyin. Aradığınız cevap düşündüğünüzden daha yakın.

Bugün evinizi düzende tutma konusunda endişelisiniz ve bunu ilk başta düşündüğünüzden daha ürkütücü bir görev olarak görebilirsiniz. Asla dayanıksız çatı katı merdivenleri düzeltmediğinizi fark edebilir veya salon halısında kocaman bir lekeyle karşılaşabilirsiniz. Evinizde onarma ve yeniden dekorasyona dair çok fazla yapılması gereken şey var. Bu işi yapamazmış gibi hissediyorsanız, yardımcı olabilecek profeyonel kişiler de var.

Bütünlük seviyesini yüksek tutmalısın. İnsanlar gerekçelerinden şüphelenebilir; o yüzden onlara bu şüpheyi taşımaları için bir sebep verme. Kendine güvenerek hareket et ve sözlerini yerine getir. Büyük güce sahipsin evet; fakat biraz dengesiz bir güç bugün mümkün. Enerjini dengelemek ve korumak adına küçük yürüyüşlere çıkıp zihnini toplamayı dene.Bir arkadaş ya da bir aile üyesiyle aranızda geçen bir anlaşmazlık, başladığı an müdahale edilmezse, duygularınızın incinmesine ve kafa karışıklığının artmasına sebebiyet verebilir. İletişim anahtardır. Tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu veya ne vermeye hazır olduğunuzu ayrıntılı olarak açıklayarak yanlış anlaşılmaları önlediğinize emin olun. Bunu zaten herkesin bildiğini varsayalım. Bunu yapabiliyorsanız eğer yüz yüze yapın, telefon ve e-posta gibi iletişim cihazları normalden daha az etkili olabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün kendinize birkaç hedef belirlemenizin tam zamanı. Bu normalde sizin için basit birolsa da bugün biraz çaba sarfetmeyi gerektirebilir. Üstesinden gelmeyi istediğiniz şeylere ve o rüyaları gerçeğe dönüştürmek için atmanız gereken adımlara daha kolay odaklanmanız muhtemel. Büyük düşünmekten korkmayın! Hedeflerinize ulaşmak için ilk adım olarak onları kağıda dökebilirsiniz.

23 Aralık 2019, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün itibariyle odak noktanız kendiniz ve hayatınız olacak, isteklerinizin peşinden koşmak isteyeceksiniz.

23 Aralık 2019, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün 05:25 - 18:34 saatleri arasında Ay Boşlukta hareket edecek. Bugün duygusal kararların yerini mantığına bırakabilir, hem aşk hem dekonusunda mantığına dayalı kararlar alıp geleceğini yönlendirmek isteyeceksin. Karşılıklı konuşmalarda duygularını arka plana atıp, tavsiyeye ihtiyacı olan sevdiklerine rasyonel tavsiyeler verebilirsin. Kariyerinde yerinde saydığını hissettiğini düşünen Oğlak burçları zamanını farklı arayışlar için harcayabilir. İlişkisi olan bir Oğlak burcuysan, sevdiğin kişi ile geleceğiniz hakkında önemli konuşmalar yapabilirsiniz. Evli ve çocuğu olan bir Oğlak burcuysan, çocuğunuzun gelişimi için kurs arayışı içersine girebilirsin.

23 Aralık 2019, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Kariyerinizle ilgili ummadığınız şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Elinize geçen her fırsatı iyi değerlendirmeli ve üstünüze düşenleri layıkıyla yerine getirmelisiniz. Bazı şeylerden vazgeçmek yerine üstüne gitmelisiniz.

23 Aralık 2019, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugünhayatınızda dönüşümler yaşayabilirsiniz. Gizli kalmış konularla ilgileneceğiniz zamanlar olabilir. Yaptığınız planların değişmesi keyfinizi kaçırabilir. İlerleyen zamanlarda geleceğe ait daha rahat organizasyonlar yapabilirsiniz. Başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Akıcı koşullar söz konusu

23 Aralık 2019, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Olumsuz bir dönemden geçiyor, her konuda çokça düşünüyor olabilirsiniz. Halbuki mükemmeliyetçiliği bir kenara bırakırsanız huzuru yakalarsınız.

23 Aralık 2019, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün yapacağınız görüşmeler ve kuracağınız bağlantılarda maddi manevi fırsatlar elde edebilir, yolculuklar, eğitimler, seyahatler ve iletişimi ilgilendiren alanlarda başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Sevdiğiniz değer verdiğiniz insanlarla görüşmek, iletişim kurmak için harika bir zamandasınız.

23 Aralık 2019, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

İş yerinizde çalışma arkadaşlarınızdan alacağınız destek bugün yükünüzü oldukça hafifletecek. Yetiştirmeniz gereken işleri tam zamanında bitireceksiniz. Size yardım edenlere teşekkür etmeyi sakın unutmayın!

23 Aralık 2019, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Sosyal çevre alanınızda meydana gelen Ay ve Mars’ın kavuşumu bugün kendinizi ortaya koymak isteyeceğinizi gösteriyor. Arkadaş çevrenizle güç savaşına girmemeye çalışmalısınız.Burcunuzda seyahat etmeye başlayan Güneş özgüveninizi artırıyor. 26 Aralık'taki Güneş tutulmasından önce hayatınızda neyi ilerletmek, ne için çabalamak istediğinizi belirlemeniz faydalı olacaktır.

23 Aralık 2019, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Gün içinde sosyal ilişkilerinizde gözden kaçabilecek detaylara, ilişkilerinizde yanlış anlama ve anlaşılmalara karşı daha dikkatli olmalı, olayları biraz da oluruna bırakmalısınız. Akşam saatlerinde etrafınızdaki hareketlilik olumlu yönde artsa da, seyirci kalmayı tercih edebilirsiniz.

23 Aralık 2019, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

İş hayatınızda yanlış anlaşılmalara engel olmak için konuşmalara duygularınızı karıştırmamalısınız. Yeni anlaşmalar ve ortaklı işlerle alakalı çevrenizde çok fazla konuşma dönüyor olabilir. Gereksiz dedikoduları engellemek için adımlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Kafanızda şekillenmiş ama henüz adım atamadığınız konular için yeni yılı bekleyebilirsiniz. Evren dikkatini size çevirdi. Kıymetini bilmelisiniz.

23 Aralık 2019, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün finansal alanda ve duygusal paylaşımların arasında güç savaşları vermek zorunda kalabilirsin. Beklentilerini hayata geçirmek için var gücünle çalışsan da eylemlerin hava da kalabilir. Akşam saatlerinde araştırmacı kimliğin devrede olacak ve karamsar halinden eser kalmayacak.

23 Aralık 2019, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
08° 59' 27" R
Ay
Boğa
19° 41' 16" R
Merkür
Başak
25° 34' 37" R
Venüs
Aslan
24° 40' 09" R
Mars
Terazi
23° 28' 26" R
Jüpiter
Boğa
14° 18' 31" R
Satürn
Balık
01° 23' 59"
Uranüs
Boğa
22° 36' 03"
Neptün
Balık
25° 54' 60"
Plüton
Oğlak
27° 54' 34"
Chiron
Koç
18° 04' 40"
Lilith
Aslan
29° 52' 42"
True Node
Koç
24° 54' 48"
Son Güncelleme : 02/10/2023 13:52

Astroloji Gündemi

2 Ekim 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 2 Ekim 2023, Pazartesi 2 Ekim 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Akrep burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Sabah saat sekiz civarında Ay’ ın Akrep burcuna geçmesiyle birlikte... Devamını Oku >>