Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Pratikte İyisin Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2022, Çarşamba

Aşk 60%
Para 90%
Sağlık 60%

Kendini ifade etsen de karşı tarafla bir türlü uyuşamayabilirsin bugün. O yüzden kendini fazla zorlamaman daha iyi olabilir. Biraz kendini geri çekmen ve karşı tarafın sağlıklı düşünüp ona göre adım atmasına fırsat tanıman daha iyi olabilir.

İnsanlara gösterdiğiniz saygıdan dolayı işyerinizde kısa bir zaman içinde sevilen insan haline geldiniz. Bu tutumunuzu devam ettirdiğiniz sürece işinizde yükselmemeniz için hiçbir sebep yok.

İş konularında inatla hareket eden kişilerin seni yorması olası. Bu kişilerle iletişim kurmak zorlaşabilir. Olabildiğince bağımsız hareket edip kendi işini kendin görmeli, başkalarından beklentiye girmemelisin o yüzden. Hele de seni anlamakta zorluk çekenlere el açmaman en iyisi.

Bazı görüşmeleri ertelemen sana iyi gelebilir. Eğer giderek artan bir stres yükü varsa ve bununla başa çıkmakta zorlanıyorsan, bazı şeyleri erteleyebilmelisin. Bunu kendi akıl sağlığın için yaptığını da hatırlaman gerekecek.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Çevrendeki insanların önemli konularda fikir ayrılıklarına düşmesi çok olası. Bugün bu kişiler ile alakalı yapabileceğin en iyi şey taraf tutmamak olacak. İsviçre gibi, kimsenin işine karışmaman gerekebilir.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Haritanızın en hassas bölgesindeki kozmik aktivite, etrafınızda olup bitenlerle savaşmayı bırakmanız ve meydana gelen her şeyi büyük tasarımın bir parçası olarak kabul etmeniz gerektiği anlamına gelir. Daha gevşek bir yaklaşım, iç huzurunuz için harikalar yaratacaktır.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Yakın arkadaşların ile ortak birkurma planları gündeminde. Ancak kendi fikirlerin konusunda taviz vermek istemeyebilirsin. Aşırı hareketliliğin daha çok yorulmana neden olabilir. Ancak yine de dikkatli olmanda fayda var. İyi bir dinleyici olarak, çalışma ortamında duyduklarını pratikte de yansıtabilirsin.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İçe dönük günler geçirmenizin iyi yanlarına odaklanıyorsunuz. Belli kişilerle hayatınızın önemli anlarını paylaşabilir, yeni fikirler üzerinde çalışmalar başlatabilirsiniz. İyi niyetiniz sizi pek çok olumsuz durumdan kurtarabilir.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün çalışma hayatınızda yeni konular gündeme gelebilir. Yarım kalmış işlerinizi toparlamak için önünüze yeni fırsatlar çıkabilir. Gün içinde fikirlerinizi çok daha güçlü savunma isteği içinde olabilirsiniz. Sabah saatlerinde kestiremediğiniz olaylar keyfinizi kaçırabilir. Sağlığınız ile ilgili konuları göz ardı etmemeye çalışın.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Kendinize “ama”lar oluşturduğunuz bazı konularda “ama”ları ortadan kaldırarak hareket edebilecek güç ve isteğinizin olduğunu fark edebilirsiniz.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Zihninizin yüzeysel ve küçük şeylere takılmasına izin vermeyin. Hayat, gerçeklikle pek de ilgisi olmayan meseleler üzerine kafa yormak için fazla kısa. İnançlarınızı sağlam bir temele yerleştirebilmek için bugün ayaklarınızı yere basmanız gerekecek. Bir şekilde test edilebilirsiniz, bu yüzden karşınıza çıkacak bu zorluğa hazır olun. Elbette üstesinden gelebilirsiniz.

23 Kasım 2022, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Rahatlığa duyulan özlem ve hayattaki küçük, basit zevkler bugün düşüncelerinizi sekteye uğratabilir. Ne kadar odaklanmak isteseniz de önce zihninizdeki soruları gidermeniz gerekecek. Ancak düğümleri çözdükten sonra özgür olabilirsiniz ve bu sefer bu düğümler, sizi bir insana bağlayanlar olabilir.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Duygusal konularda bazı fanatik düşüncelerinizin esiri olabilir ve eskiye özlem duyabilirsiniz. Özellikle sevdiklerinizle paylaşmanız gereken çok şey var. Daha esnek olursanız, kendinizi huzurlu hissedeceksiniz. Fırsatlar söz konusu.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Üstesinden gelinemeyecek sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Umutsuzluğa kapılmayın! Bakış açınızı değiştirin, çözüm hızla kendini belli edecektir. Başkalarından tavsiye istemekten çekinmeyin! Özel hayatınız şu sıralar dengesiz sayılır. Beklenmedik değişiklikleri sakince ele almalısınız. Daha fazla dinlenmeniz, sorumluluklarınızdan biraz uzaklaşarak kendinize zaman ayırmanız gerekiyor. Güzel bir kitap okuyarak veya küvette uzun bir banyo keyfi yaparak rahatlayın.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bağırsak içgüdülerinize güvenin. Hizalamalar, sahip olduğunuz sezgisel yetenekleri ortaya çıkarmak için özellikle uygundur. Hemen hemen herkesin bu yetenekleri var, bu sadece onlara vermeyi seçtikleri bir kredinin meselesi. "Altıncı his", diğer hislerinizden toplanan tüm girdilere dayanarak, neredeyse her zaman diğer her duyu kadar güvenilirdir. Bir şeyin doğru olmadığını söylediğinde bağırsana güven!Koruyucu melekler nasıl çağırılır?

23 Kasım 2022, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Karamsarlığı bir kenara bırakırsanız, kendinizi güçlü ve sağlıklı hissedebileceğiniz bir gün. Sevdiğiniz kişiyle diyalogunuzda daha dikkatli ve anlayışlı olmalısınız. Sorunları içinize atmak yerine birlikte olduğunuz kişiyle paylaşmayı deneyin. Böylece problemlerin büyümesine de engel olmuş olursunuz. İşle ilgili konularda aldığınız bazı kararlar olumlu sonuç vermeyebilir. Yatırım konularında, ani kararlar vermekten kaçının. Sağlık sorunu olan bir arkadaşınız özellikle sizden ilgi bekliyor

23 Kasım 2022, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
15° 06' 56" R
Ay
İkizler
04° 59' 15" R
Merkür
Oğlak
00° 31' 14" R
Venüs
Yay
26° 22' 20" R
Mars
İkizler
16° 28' 05"
Jüpiter
Balık
29° 06' 17"
Satürn
Kova
20° 16' 29"
Uranüs
Boğa
15° 49' 06"
Neptün
Balık
22° 38' 53"
Plüton
Oğlak
26° 56' 17"
Chiron
Koç
12° 03' 18"
Lilith
Yengeç
26° 22' 54"
True Node
Boğa
13° 12' 32"
Son Güncelleme : 07/12/2022 09:30

Astroloji Gündemi

7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 7 Aralık 2022, Çarşamba 7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay, İkizler burcuna sonrasında da Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Yarın gerçekleşecek dolunay önces... Devamını Oku >>