Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Aralık 2018, Çarşamba

Aşk %
Para %
Sağlık %

Biraz daha baş başa zaman geçirmek size de iyi gelebilir. Sizi programsızlıkla suçlaması çok mu haksızca ? Birlikte geçirebileceğiniz zamanları başka şeyler için kolayca harcayabildiğinizi düşünüyor.

Bugünlerdebağlantılarınızdaki yeni yönelimler çok mütevazi. Ama bu yaşanılan süreçle ilgili bir durum. Bir dostunuzayaşamında gösterdiğiniz desteğin karşılığını ondan göremiyorsunuz. O şimdi pek çok olanağa sahip ama bu olanakları sizinle paylaşmaktan kaçınır gibi.

Yatırım yaparsanız pişman olmayacaksınız. Küçük birikiminiz kafanızı karıştırıyor. Yakınlarınız sizi bir yatırım konusunda ikna etmeye çalışırlarken, sizin yarattığınız birtakım haklı kaygılar içersindeler.

Hayır demenin, reddetmenin her durumda nezaketsizlik olacağını düşünmemelisiniz. Size hiç de cazip gelmeyen daveti reddetmek isteyebilirsiniz. Bu çok doğal.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün Venüs'ün burcunuza ilerlemesiyle birlikte aşk ve ilişkiler açısından daha şanslı bir döneme ilerliyorsunuz. Aşkı hayatınıza daha fazla katabilirsiniz. Ayrıca güzelliğiniz ve cazibenizle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

26 Aralık 2018, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Oğlaklar saat 00:37 Ay-Venüs görünümü, hesabımızı bilmenin ve hiç kimseye güvenmemenin işaretçisidir. Çıkarlarımızı kollamak gerektiğinin farkındayız. Tüm ilişkilerimizde kimin ne demeye getirdiğini, ne kadar dost olduğunu biliyoruz. Hani bir söz vardır. Kül yutmuyoruz beyler diye. Aynen öyle. Saat 18:37-20:50 Ay-Boşluk etkisi altındayız. Ne olup bittiğini tam olarak bilmediğiniz konuda olumsuz düşünmeyin ve karar vermeyin. Bekleyin. Şartlar değişebilir, ummadığınız hayırlı bir gelişme yaşanabilir. Saat 20:50 Ay-Başak burcu seyri gayet faydalıdır. Gerekli olanın üzerinde durup, gereksizlerle vakit kaybetmezsiniz. İlişkilerde güvenilir insanlara, kusursuzluğa önem verirsiniz.

26 Aralık 2018, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Günün ruh hali: Hissettiğin aşkı yaşıyorsun! Başarıların konuşulurken hedeflerinde daha rasyonel davrandığın bir dönem başlıyor senin için Şansın sana da güleceği günlere az kaldı. Etrafındaki meselelerle ilgilenmekten, kendine bir türlü vakit ayıramadığının farkında olmalısın. Bu süreç sona doğru gidiyor. Ama son kez yine kendi gündeminin dışında birkaç meseleyle ilgilenmen gerekebilir. Son zamanlarda yoğun duygular beslediğin ilişkilerde ya da alanlarda, duyguların değişebilir. Karar almak için acele etme. Sadece biraz daha gözlemci davran. Aşk hayatında ise kimseyi dinlemiyorsun! İnsanlar ne düşünürse düşünsün sen hissettiğin aşkı yaşamak isteyeceksin.

26 Aralık 2018, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Uzun zamandır istediğiniz bir proje tam olarak sonuçlanırken kafanızdaki belirsizlikler sizi hayır demeye yönlendirebilir. İçinizden gelen bu enerjiyi kontrol etmenizde fayda var. Çünkü bu durum elinize bir daha geçmeyebilir.

26 Aralık 2018, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün işlerinizde sıkıntılar çıkabilir. Endişeli olduğunuz konularda daha fazla korumacı davranabilirsiniz. Finansal işlerinizi toparlamak isteyebilirsiniz. İlerlemeyen işler nedeniyle kopmalar olabilir. Çalıştığınız insanlarla çatışmalar olabilir. Kimi zaman göremediğiniz konulardan dolayı belirsizlik yaşayabilirsiniz. Sakin kalmaya çalışın.

26 Aralık 2018, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Aşka kendinizi fazla kaptırmamanız gereken bir dönem. Yorgunluğunuzu partneriniz anlayışla karşılıyor.

26 Aralık 2018, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Gün boyunca para alış verişi, finansal durumunuzla ilgili olumlu gelişmeler ön plana çıkarken, takım çalışmaları sizin için faydalı olabilir. Özel ilişkilerinizde kendinize güveninizin tam olduğu, değişime adapte olduğunuz, uyumu bir gündesiniz. Bugün ayrıca teknolojik aletler satın almak için ideal bir gün

26 Aralık 2018, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Yakın çevrede tartışmalar yaşanabilir. İş yükünüzü artıran gelişmeler olabilir. Hesapsız sorumluluklar ve harcamalar olabilir. Olayların seyri nedeniyle baskılanmış hissedip tepkisel davranabilirsiniz.

26 Aralık 2018, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ay tüm gün Aslan burcunda seyahat ederken ruhsal çalışmalar, spiritüel konular, okült bilgiler ilginizi çekebilir. Ayrıca müşterilerinizde artış olan bereketli bir gün. Beklediğiniz ödemeler kasanıza girer. Kredi başvurularınızı gerçekleştirebilir, sigorta vergi ödemelerinizi çözümleyebilirsiniz.

26 Aralık 2018, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Özellikle evli Oğlak burçlarının aile içi problemleri söz konusu olabilir. Evinizdeki gerginlikler bilinçaltı yoğunluğuna, uyku sorunlarına sebep olabilir. Veya tam tersi şekilde hali hazırda kafanızda kurduklarınız evi içi gerginliklere sebep olabilir. Hayalini kurduğunuz konularda adım atmak dikkatinizi değiştirecektir.

26 Aralık 2018, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
09° 34' 12" R
Ay
Boğa
27° 43' 32" R
Merkür
Başak
26° 35' 06" R
Venüs
Aslan
25° 07' 10" R
Mars
Terazi
23° 52' 02" R
Jüpiter
Boğa
14° 15' 22" R
Satürn
Balık
01° 22' 11"
Uranüs
Boğa
22° 35' 06"
Neptün
Balık
25° 54' 03"
Plüton
Oğlak
27° 54' 25"
Chiron
Koç
18° 03' 05"
Lilith
Aslan
29° 56' 39"
True Node
Koç
24° 55' 30"
Son Güncelleme : 03/10/2023 04:00

Astroloji Gündemi

2 Ekim 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 2 Ekim 2023, Pazartesi 2 Ekim 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Akrep burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Sabah saat sekiz civarında Ay’ ın Akrep burcuna geçmesiyle birlikte... Devamını Oku >>