Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Cesur ve Atılgansın Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Aralık 2022, Çarşamba

Aşk 70%
Para 70%
Sağlık 100%

Bugün kendine biraz zaman ayırırsan eğer, aşk hayatının geleceği hakkında bol bol düşünecek ruh halini daha rahat bulabilirsin. Geçmiş ilişkilerdeki hatalarını gözden geçirebilir ve aynı hatalara düşmemek için çabalarını artırabilirsin.

Bugün kısa bir toplantıda azı uyarılar alabilirsiniz. İş yaşamınızda genel olarak beğeniliyor olsanız da bazı olaylarda takındığınız tavır, işyerinizde size karşı bir antipati oluşturuyor.

Yenikoşulları hakkında ön yargılı olmamakta fayda var. Bazı konulara bir şans vermek, ortamın genel işleyişini çözmek senin için iyi olabilir çünkü. Bu vesileyle ilerleyen zamanlardakonularında daha iyi ilerleyebilirsin.

Doktor randevuları bulması zor bir lütuf olabilir, evet. Ama bugün bu konuda şansını biraz daha zorlaman gerekebilir. Eğer ihmal ettiğin bir şeyler varsa bugün bu konuda doktora görünmek için çabalara girmen iyi olabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Etrafındaki insanlar hakkında farklı düşüncelere sahip olabilirsin bugün. İnsanlarla ilişkilerini daha da iyileştirmek için yeni önlemler alman gerekebilir o yüzden. Dengeli iletişimler ve sağlıklı sınırlar ön plana çıkacak.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bazı insanlar şanslı olduğunuzu ve şimdi yolunuza çıkan tüm güzel şeyleri hak etmediğinizi söyleyecektir ama bu saçmalık. Bu şeyleri size çeken, son derece pozitif doğanızdır. Olumsuz düşünmeye ve olumsuz insanlara bir şans verin.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Maddi kayıplarını telafi etmek için kriz planları oluşturabilirsin. Bu konuda cesur ve atılgan davranıyorsun. Kariyerinde yeni bir sayfa açacağın bir gün. Eğer çalıştığı işte mutsuz olan bir Oğlak burcuysan, işinden ayrılıp, kendi işini kurmak isteyeceksin. İletişim gezegeni burcunda konumlanmaya başlıyor. İlişkisi olmayan bir Oğlak burcuysan, eski sevgilin yeniden bir araya gelmek için seninle iletişime geçebilir.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Haberleşme araçları ve sosyal ağlar üzerinden bazı olumsuz durumlar, saldırılar yaşayabilirsiniz. Algınızın açık olması sizi kandırılmaktan koruyabilir. Hesaplarınız ve araçlarınızın güvenliğini sağlamaya çalışın.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Gelir gider dengenizi sarsan konuları günün ikinci yarısında geride bırakıyorsunuz. İş hayatı ve parasal konular gün ortasından sonra yerini yakın çevre ile ilişkilere bırakacak. Kardeşlerle ilgili konularda bazı fedakârlıklar sizi akışta kalmaya ve aksiyon almaya itebilir. Zihinsel açıdan kendinizi toparlamak ve eğitim planlarınızı yenilemek ihtiyacı doğabilir.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Seyahat planlarınızı gerçekleştirmek için uygun bir zamandasınız. Tatil değil size menfaat sağlama odaklı planlarınızı gerçekleştirmeye yönelin.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Güzel şeyler başarmak için kendini çok istekli hissedebilirsin. Yeni işlere başlamak için arkadaşlarından destek almak senin için iyi olacak. Aklındaki planları gerçekleştirmek için daha hevesli olmakta fayda var.

7 Aralık 2022, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Muhtemelen çok sık çizginin dışına çıkma eğiliminde değilsiniz ama bu bunun kötü bir fikir olduğu anlamına gelmez. Bugün arzularınızı ön plana çıkarabilirsiniz! Geleneksel kurallar artık geçerli değil. Potansiyel olarak hiç denemediğiniz eğlenceli bir aktiviteyi keşfederek veya hatta size sahne korkusu veren bir şeye dalarak, mutluluk arayışınızda benzersiz bir şey yapın. Cesaret doyuma yol açabilir.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün, yapacağınızgörüşmeleri eksik olan yönlerinizi ortaya çıkaracak. Dar alanda sıkışmış bulunan imkanlarınızı arttırmanın yollarını arıyorsunuz. Yakın dostlarınızın çağrılarına uyarak kısa seyahatlerde bulunacaksınız.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Ne zamandır aradığınız iç huzuruna sonunda kavuştunuz. İçinizdeki bu kuvvet dışınıza da yansıyarak, sağlam ve güvenilir bir insan izleniminizi artırıyor. Bundan etkilenenveya özel hayatınızdan kişiler, sizden yardım isteyecek. Yardım edebileceğiniz yerlerde edin, ama kendi hedefleriniz için çalışmaya devam etmeyi de unutmayın.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Oğlak; bugün çalışma hayatı, yanınızda çakışanlar, gündelik uğraşlar, evcil hayvanlarınızla ilgilenebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz çünkü kollar, eller, omuz, akciğer rahatsızlıkları gerçekleşebilir. Bulaşıcı hastalıklara dikkat etmelisiniz.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Karışık düşünceler içindesiniz. Bugün, duygularınızı kontrol etmelisiniz. Ani gelişen şartların kaynağı olmak istemiyorsanız, öfkeler ve iddialar konusunda temkinli hareket etmelisiniz. Yanlış ilişkilere karşı kendinizi frenlemelisiniz.

7 Aralık 2022, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
12° 12' 57" R
Ay
İkizler
24° 20' 60"
Merkür
Oğlak
17° 21' 20"
Venüs
Balık
06° 32' 45"
Mars
İkizler
10° 21' 26"
Jüpiter
Koç
06° 07' 26"
Satürn
Kova
25° 53' 43"
Uranüs
Boğa
14° 58' 46"
Neptün
Balık
23° 36' 34"
Plüton
Oğlak
28° 40' 34"
Chiron
Koç
12° 38' 56"
Lilith
Aslan
02° 39' 60"
True Node
Boğa
08° 39' 58"
Son Güncelleme : 01/02/2023 11:50

Astroloji Gündemi

1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 1 Şubat 2023, Çarşamba 1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı harekete geçmek için uygun olabilir. Gerçi güne biraz kafa karışıklığı, belirsizlik ve kararsızlıkla başlaya... Devamını Oku >>