Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Organizasyonda Öncüsün Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Kasım 2022, Çarşamba

Aşk 70%
Para 80%
Sağlık 80%

Aşkta içine sinmeyenleri göz önünde bulundurman gerekebilir bugün. Sana iyi gelmeyen, seni yoran konulardan uzaklaşmak isteyebilirsin. Bu konularda bir şeyleri kafanda netleştirmek hislerini de anlamana vesile olacak.

Bugünün işini yarına ertelememe anlayışınız, işinizi çok kolaylaştırıyor. İş hayatınızda bugünlerde elle tutulur bir problem görünmüyor. Yeni yılın ilk günleri bazı hamlelerin habercisi olabilir.

Yeni hedefler ve projeler için bir şeyleri gözden geçirmen gerekebilir. Var olanrutinini değiştirmek istiyorsan bir adım atmadan önce bir şeyleri daha net planlaman gerekebilir. Bugün eylemden çok düşünmek için güzel bir gün olacak.

Bugün meditasyon yapmak sana çok farklı bir bakış açısı ve enerji katabilir. Kendini günün koşuşturmasından geri çekebilirsin. Biraz dinlenerek ve kendine zaman ayırarak daha iyi bir enerji kazanacaksın. Bu süreçte fiziksel olarak da kendini zorlamaman en iyisi.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Sürekli olarak çevrendeki insanlara hesap verir gibi davrandığını fark edebilirsin bugün. Sürekli seni yargılayan, davranışlarını sorgulayanlar varmış gibi yaşamayı bırakman gerekebilir. Bugün kendini, kendi negatif düşüncelerinden özgürleştirmen gerekecek.

9 Kasım 2022, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugünkü ay tutulması, üzerinde çalıştığınız şimdiye kadar çok basit görünen bir şey bir şeyin, görünürde bir sebep olmadan aniden zorlaşabileceği konusunda uyarıyor. Panik yapma. Bir süre ondan uzaklaşın ve tekrar basitleşmesini bekleyin.

9 Kasım 2022, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

İlişkisi olan ya da evli bir Oğlak burcuysan, değer verdiğin kişinin kronik rahatsızlığı baş gösterebilir. Onun yanında olarak en büyük destekçisi olacaksın. Organizasyon gerektiren işlerde öncü işler yapabilirsin. Gün içerisinde internet üzerinde yapacağın alışverişte, harcamalarında aşırıya kaçabilirsin.

9 Kasım 2022, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Hayatınıza kimi ne derece dahil etmek istediğinizden emin oluyorsunuz. Yeni bir bakış açısı veya strateji kazanmış olmak size daha değerli ilişkiler kurma fırsatı verebilir. Maddi getirisi yüksek olan işlerle ilgili ön araştırma yapmanız gerekebilir.

9 Kasım 2022, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün çalışma hayatınızda yeni konular gündeme gelebilir. Yarım kalmış işlerinizi toparlamak için önünüze yeni fırsatlar çıkabilir. Gün içinde fikirlerinizi çok daha güçlü savunma isteği içinde olabilirsiniz. Sabah saatlerinde kestiremediğiniz olaylar keyfinizi kaçırabilir. Sağlığınız ile ilgili konuları göz ardı etmemeye çalışın.

9 Kasım 2022, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Maddi konularda başarılı atılımlar söz konusu. İstediğiniz standartların bile üstüne çıkma ihtimaliniz var, parasal açıdan senenin en şanslı dönemindesiniz.

9 Kasım 2022, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün birisiyle ilginç bir flörtleşme yaşayabilirsiniz. Sizden çok daha farklı birine doğru çekilme ihtimaliniz mevcut. Bilirsiniz ki bu tarz zıtlıklar ne kadar çekicidir! Bu insanın ne gibi özelliklere sahip olduğunu gözlemleyin. Onun sahip olduğu yetenekler ya da bazı karakteristik şeyler sizde olmadığı için onunla ilgileniyor olabilirsiniz. Bu insandan bazı şeyler öğrenmek isteyebilir ve kayıp parçaları özümsemek isteyebilirsiniz. Çünkü bazen kayıp taraflarımızı tamamlayacak insanlara doğru çekiliriz.

9 Kasım 2022, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Arkadaşlarla bir araya gelmek eğlenceli olabilir, ancak kendinizi gerçekten rahat hissettiğinizden daha fazla para harcamak zorunda kalabilirsiniz. Hangi finansal yaklaşımın nesnel olarak doğru olduğu konusunda arkadaşlarınızla tartışmak isteyebilirsiniz. Tartışma değil insan kazanmak istediğinizi unutmayın! Neyden zevk aldığınızı belirlemek, size üzücü bir savurganlık ile eğlenceli bir yatırım arasındaki farkı gösterebilir. Yine de bu, başkaları için verebileceğiniz bir kararınız değil, bu nedenle herkesin seçim özgürlüğünü en üst düzeye çıkarmanın bir yolunu arayın.

9 Kasım 2022, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ailenizin sorunları ile ilgileneceğiniz bir gün içindesiniz. Onlarla yapacağınız çalışmalar gündeme gelebilir. Sevdiklerinizin desteğini üzerinizde hissettiğiniz zaman, başarınızın temposu yükseliyor; azimli oluyorsunuz.

9 Kasım 2022, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün idari ve sosyal becerileriniz her zamankinden daha güçlü. Bunu kullanarak olayları kontrol altına almalısınız. Hem işyerinde hem dışarıda başarı sizi bekliyor olacak. Özel hayatınızda samimi ve sıcak davranışlarınız birçok avantaj sağlayacak. Çevrenizdekiler bundan büyük mutluluk duyarak size sevgi dolu davranışlarda bulunacak. Siz de onlara duyduğunuz sevgiyi gösterebilirsiniz.

9 Kasım 2022, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Oğlak; bugün aşk, çocuk, hobi, borsa konularında güçlü kararlar alabilirsiniz. Kalıcı adımlar atabilirsiniz. Seyahat edebilir, iletişime geçebilirsiniz. Akşam saatlerinde çalışma arkadaşlarınız, yanınızda çalışanlarla ilgilenebilirsiniz. Gündelik uğraşlarınız ön plana çıkabilir. Diyete başlamak, sağlıklı bir hayat için adım atabilirsiniz.

9 Kasım 2022, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Özel hayatınızda sevgi ve saygıya aşktan daha çok önem veriyorsunuz. O da bir ilişkide sizin aradıklarınızı arıyor. Uyumunuzun bir nedeni de bu. Bu aralar tek sorunlu alanınızhayatınız. Sizin dikkatinizi başka tarafa çekmek hatta sizi bıktırmak, vazgeçirmek istiyorlar, sabır gösterirseniz uzun süre elde edemeyeceğiniz bir başarıya kavuşursunuz. Geride bıraktığınız ödemeler sizi epeyce rahatlatmış görünüyor. Yarım kalan diyetinize yeniden başlayabilirsiniz.

9 Kasım 2022, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
15° 33' 17" R
Ay
Aslan
03° 28' 40"
Merkür
Oğlak
21° 09' 51"
Venüs
Balık
10° 37' 58"
Mars
İkizler
11° 06' 55"
Jüpiter
Koç
06° 45' 12"
Satürn
Kova
26° 17' 14"
Uranüs
Boğa
15° 00' 41"
Neptün
Balık
23° 42' 39"
Plüton
Oğlak
28° 46' 52"
Chiron
Koç
12° 45' 59"
Lilith
Aslan
03° 02' 08"
True Node
Boğa
08° 01' 28"
Son Güncelleme : 04/02/2023 18:50

Astroloji Gündemi

4 Şubat 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 4 Şubat 2023, Cumartesi 4 Şubat 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı oldukça gergin olabilir, üstümüzde baskı hissedebilir ya da manipülasyona maruz kalabiliriz. Saat 12:00 civa... Devamını Oku >>