Terazi Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Günün Mottosu

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Ekim 2018, Cumartesi

Aşk %
Para %
Sağlık %

İlişkiniz canlılığını gitgide kaybediyor. Çok iyi anlaşan dostlar gibi görünüyorsunuz. Hareketli kişiliğinizin artık durağanlaşmış beraberliğinizden ne bekleyebileceğini düşünmeniz gerekiyor.

Haftanın başında birbaşvurunuzdan haber alacaksınız. İş hayatınızın aksamalarını, yığılmalarını, yorgunluğunu, oradaki yapay insan ilişkilerini bugün ve yarın tamamen unutmak istiyorsunuz.

Hızla yaklaşan büyük bir ödeme sizi bugünden düşündürüyor. Para sıkıntısı içine düşmekten nefret ediyorsunuz. Bu nedenle harcamalarınıza azami ölçüde dikkat ediyorsunuz.

Hayatınızdaki temel sorunlar, arada bir hayata küskün gibi bir davranış içine girmenize neden oluyor. Bu küskünlük sorunlarınıza teslim olmanıza yol açabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Eski bir dostunuzla bugünlerde küslük mü, soğukluk mu ; adını koyamadığınız bir iletişim içindesiniz. Birbirinizi aramıyorsunuz. Böylece sorgulama şansını yakaladığınız bu ilişkinizde, istismar edildiğinizi düşünüyorsunuz. Yakında bu arkadaşınızın yaşadığı uzaklara bir yolculuğunuz olacak. İçinizde buruk bir kızgınlık var. Araya bazen bir vicdan sızısı da karışıyor.

6 Ekim 2018, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Teraziler Saat 02:19 sonrası Başak burcunda ilerleyecek Ay, sizi dış dünyadan ziyade iç aleminize yöneltir. Ancak bu alanda endişeli bir düşünce şekli hüküm sürer. Hiçbir şeyi beğenmezsiniz, durmadan söylenirsiniz. Sizi kimsenin dinlemediğinden söz edersiniz. Oysaki sakince konuşsanız fikir alışverişinde bulunsanız çevrenizdeki insanlar kayıtsız kalmadığını siz de görürsünüz. Saat 04:26 Ay-Uranüs görünümü, güvenilir ve tatmin edici olanı tercih etmemizi sağlıyor. istikrarsız olandan, kafamızı kurcalayandan uzak duracağız. Saat 07:43 Ay-Satürn görünümü, ailenizin üstünüzdeki etkisini işaret ediyor. Bir büyüğünüzün sorumluluğu sizi zorlayabilir. Bugün onunla ilgilenmeniz gerekebilir. Ev içinde tamirat bakım gibi işleriniz olabilir. Saat 20:17 Ay-Venüs görünümü, parasal meseleleri dikkatli şekilde ele alırız. Hesabımızı biliriz ve bütçemizi ona göre düzenleriz. İşlerinizi arzu ettiğiniz şekilde düzenlemeniz ve huzurlu bir gün geçirmeniz dileğimle,

6 Ekim 2018, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bir anda üstesinden gelip, çözmen gereken birden fazla mesele ile de karşılaşabilirsin. Özelliklehayatın, günlük yaşamın ve sağlığını ilgilendiren konularda ciddi düzenlemelere gidebilir, çözüme kavuşturmanı gerektiren sorunlarla uğraşabilirsin. Uzun zamandır tanıdığın insanların şaşırtıcı kararlarına tanıklık edeceksin. Olaylara sadece kendi açından bakmanın olumsuz etkileriyle karşılaşabilirsin. İlişkisi olan ya da evli bir Terazi burcuysan, değer verdiğin kişinin ailesi ile ilgili sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Akşam saatlerinde kendini aniden bir organizasyonun içinde bulabilirsin, keyifli birkaç saat geçirmek sana iyi gelebilir.

6 Ekim 2018, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Arkadaşlarınızla zaman geçirmek; toplantı, tartışma, planlama yapmak için bir araya gelmek isteyebilir ve belli konularla ilgili bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Değişik fikirlere itibar edileceği bir gün.

6 Ekim 2018, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün bazı gizli durumlar ya da kontrol edilmesi zor şeyler gündeme gelebilir. Daha fazla fedakarlık gerektiren koşullarla karşılaşabilirsiniz.

6 Ekim 2018, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

SEVDİĞİNİZ komşularınızın üzüntüsü sizi de etkiliyebilir. Onlara kötü gün dostu olabileceğinizi gösterip güvenlerini kazanacaksınız.

6 Ekim 2018, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde arkadaş çevreniz, kariyer gelirleriniz, plan ve projelerinizin tanıtımı, toplantılar ve sosyal ortamlarla ilgili geçici problemler, endişelere hissedebilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek iletişim gücünüzün ve motivasyonunuzun yükseleceği görüşmelerden fayda elde edebileceğiniz, sosyal ortamlarda daha fazla ön plana çıkacağınız bir zaman sözkonusu olacak.

6 Ekim 2018, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Zihninizi toparlayıp, yaşama dair gözden geçirmelerde bulunabilirsiniz. Gözetip koruduğunuz ya da sizi kollayıp koruyan insanlar konusunda ani gelişmeler yaşanabilir. Kronik rahatsızlıklarınız varsa günü dinlenerek geçirmekte fayda var.

6 Ekim 2018, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ay'ın Başak burcundaki seyahati sizi endişeyle yüz yüze getirecektir. Özellikle gördüğünüz rüyalardaki can sıkıcı detaylara kafanızı hiç takmayın.Bunlar fark etmeden alt benliğinize ittiğiniz konuların yansımasıdır. Özellikle bağışıklık sistemini güçlendirici takviyeler almakta fayda olabilir. Hastalıklara karşı ekstra duyarlı bir günde olabilirsiniz. Aşırı yıpratıcı birtemponuz varsa ılık duş size iyi gelir.

6 Ekim 2018, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlencenin ve hareketin olduğu heryerde sizi de görmek mümkün. Fakathayatınızda bir takım sorunlar var. Bunun da tek nedeni sizsiniz. Sık sık değiştirdiğiniz fikirler ve tutarsızlığınız buna sebep.

6 Ekim 2018, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
15° 33' 42" R
Ay
Aslan
03° 33' 36"
Merkür
Oğlak
21° 10' 21"
Venüs
Balık
10° 38' 29"
Mars
İkizler
11° 07' 01"
Jüpiter
Koç
06° 45' 17"
Satürn
Kova
26° 17' 17"
Uranüs
Boğa
15° 00' 42"
Neptün
Balık
23° 42' 39"
Plüton
Oğlak
28° 46' 53"
Chiron
Koç
12° 45' 60"
Lilith
Aslan
03° 02' 10"
True Node
Boğa
08° 01' 22"
Son Güncelleme : 04/02/2023 19:00

Astroloji Gündemi

4 Şubat 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 4 Şubat 2023, Cumartesi 4 Şubat 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı oldukça gergin olabilir, üstümüzde baskı hissedebilir ya da manipülasyona maruz kalabiliriz. Saat 12:00 civa... Devamını Oku >>