Terazi Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Günün Mottosu

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Ekim 2018, Pazar

Aşk %
Para %
Sağlık %

Monotonluğu kabullenmiş görünüyorsunuz. Aşk ilişkiniz yolunda ağır, aksak gidiyor. Onu hareketlendirmek için bir şeyler yapma niyeti taşımıyorsunuz. Bu niyeti partneriniz de taşımıyor

Bugünlerde çalışmanız sizi pek tatmin etmeyecek ölçüde ödüllendirilecek. Bundan hoşlanmayacak veilişkinizi ciddi bir şekilde sorgulayacaksınız. Bağlı bulunduğunuz birimde önemli birisiniz. Yokluğunuz çok hissediliyor.

Küçük yan gelirleriniz birkaç yamayı kapatıyor. Para sorunu yaşamıyorsunuz denilebilir. Kişisel harcamalarınız dışında çok fazla harcamanız var. Bunların önemli birinden yakında kurtulacaksınız.

Davranışınız arkadaşınıza olan yakınlığınızla doğru orantılı değil. Onun yasak aşk macerasını uzaktan kızgınlıkla izliyorsunuz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Çok canlı, hareketli bir kişiliğiniz var. Bu özelliklerinizle dostlar arasında aranılan birisiniz. Yapmayı planladığınız bir şey de mutlaka sonuca ulaşıyor, bu da aynı zamanda kararlı biri olduğunuzu gösteriyor. Ama yakın bir zamanda almış olduğunuz bir karar, pek düşünülerek alınmış bir karara benzemiyor. Uygulamaya geçmeden önce yeniden düşünseniz iyi olacak.

8 Ekim 2018, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Teraziler Saat 04:10 itibariyle burcunuzda ilerleyen Ay etkisinde, çevrenizde bulunan kişiler ve yakınlarınızla, nezaket, uyumluluk ve huzur içinde günü geçirme arzunuz yükselir. Çekiliciliğinizi, cömert yüreğinizle harmanlayarak dışarıya güçlü bir şekilde sunabilir, her insanla ortak bir noktada buluşmayı arzularsınız. Yaşanan bazı zorlu durumları veya kararlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Şu aralar en çok ihtiyacınız olan şey, birilerine uymak zorunda kalmadan hayatınızı kurgulamak. Çünkü biliyorsunuz ki, kendiniz gibi olmadıkça bu devranda huzur bulmak pek kolay değil. Onu idare et, buna anlayış göster, şuna uyumlu davran derken ömür gelip geçiyor. Artık sizin de kendinizi düşünme zamanınız. Siz olmadan da birileri başının çaresine bakmayı bilmelidir. Saat 07:37 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, ileriye yönelik şekilde düşünüyoruz. Toplumsal hayatın içinde başarılı olmak, sağlıklı yaşamak ve geleceğimizi görmekten yanayız. Dostluklar bizim için önemli. Bizi gerçekten mutlu edebilen insanlarla olmaktan yanayız. Kendimize güvenimiz bu görünümle yükseliyor. Saat 09:48 Ay-Satürn görünümü, ailevi veya bir takım nedenlerle duygularımızı ifade etmenin, huzur bulmanın önüne geçiyor. Saat 19:35 Ay-Mars görünümü, hedefinize uygun ilerlemenin göstergesi. Heyecan verici gelişmeler yaşanabilir. Aşk hayatınız canlanıyor. Yeni haftanın arzu ettiğimiz güzelliklerle geçmesi dileğimle,

8 Ekim 2018, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Gökyüzü kısa bir süre sonra sana iyi haberlerle gelebileceğinin sinyallerini veriyor. Sabırlı davrandığın sürece istediğin her şeyi elde edebilirsin. Daha önce yaşadığın hayal kırıklıklarını atlattın. Artık, daha doğru kararlar verebiliyorsun. Bu durumdan gayet memnunsun. Kendini biraz durgun hissediyor olabilirsin. Fakat sağlıklı kafayla alacağın kararlar sana olumlu yönde dönecek. Evliliğinde sorunları olan bir Terazi burcuysan, sürekli yorum yapanlara karşı tavrın sert olabilir. Akşamüzeri aileni ziyaret edebilir, gerçekleştirmeyi düşündüğün projelerin için beklediğin desteği alabilirsin.

8 Ekim 2018, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizden daha emin bir duruş sergileyebilirsiniz. Bireysel konulara, işlere ağırlık verebilirsiniz. Ancak sübjektif davranmaktan kaçınmalı, gerçekçi olmaya çalışmalısınız.

8 Ekim 2018, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Ay burcunuzda iken yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara gündeminizde olabilir. Değişken koşullara ayak uydurmanız gereken zamanlar var. Zeka gerektiren konularla ilgilenebilirsiniz. Kişisel hassasiyetiniz olan olaylar gündeminizi etkileyebilir. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla plan yapabilirsiniz.

8 Ekim 2018, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Kariyerinizle ilgili konularda yeteneklerinizi ortaya koymakta çekinmeyin. Fark edilecek ve terfi alacaksınız

8 Ekim 2018, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Gün boyunca sizin için önem teşkil edebilecek görüşmelerde yer alabilir, ikili ilişkiler ve özel hayatınızda sürpriz tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Haberleşme, görüşmeler ve yakın çevre ilişkilerinde fırsatlar elde edebileceğiniz bugün, akşam saatlerinde iletişim alanında geçmiş düşüncelere yer vermemeye ve bugüne odaklanarak sevdiklerinizle iletişim kurmaya yönelmeniz faydalı olacaktır.

8 Ekim 2018, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Kendinizi koruma arzunuz gün boyu yüksek. Hassas ve geçirgensiniz. Çabuk yorulup mutsuz olabilirsiniz. Gerçek tabiatınızı açığa çıkarıp, huzur bulmak için kendinize zaman ayırın, aksi takdirde işler iyice karışacaktır.

8 Ekim 2018, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

İstekler duyacak ve bunları gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. Hissettiğiniz heyecan ve enerjiyi çevrenize yansıtabilirsiniz. Grup çalışmaları yapabilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

8 Ekim 2018, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Sevdiğiniz insanın psikolojik sorunlarıyla ilgilenmelisiniz. Bencilce tutumunuzdan biran önce sıyrılın. İş hayatınızı aşk hayatınızla karıştırmamaya özen gösterin. Bugün yeni dostlar edinebilirsiniz. Karşınızdaki insanı iyice tanımadan özel hayatınıza ortak etmeyin.

8 Ekim 2018, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
15° 25' 15" R
Ay
Aslan
01° 54' 39"
Merkür
Oğlak
21° 00' 17"
Venüs
Balık
10° 28' 09"
Mars
İkizler
11° 04' 59"
Jüpiter
Koç
06° 43' 40"
Satürn
Kova
26° 16' 18"
Uranüs
Boğa
15° 00' 36"
Neptün
Balık
23° 42' 24"
Plüton
Oğlak
28° 46' 37"
Chiron
Koç
12° 45' 41"
Lilith
Aslan
03° 01' 14"
True Node
Boğa
08° 03' 25"
Son Güncelleme : 04/02/2023 15:40

Astroloji Gündemi

4 Şubat 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 4 Şubat 2023, Cumartesi 4 Şubat 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı oldukça gergin olabilir, üstümüzde baskı hissedebilir ya da manipülasyona maruz kalabiliriz. Saat 12:00 civa... Devamını Oku >>