Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
İkna Edicisin Günün Mottosu

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Kasım 2022, Pazar

Aşk 90%
Para 70%
Sağlık 80%

Sevdiğin kişiyle sakin bir ortamda kafa dinlemek isteyebilirsin. Ancak bir şeyler düşündüğün gibi ilerlemeyebilir. Bu duruma gücenmemek ve ikinci plana atılmış gibi hissetmemek biraz sana düşecek. Bazı geçici koşulları göz ardı etmemek önemli olabilir.

Çevrenizde insanların dert ortağı olmak gibi bir takıntınız var. Kimsenin tek başına sorun yaşamasına izin vermiyorsunuz. Bu da sizi, işyerinizin sırdaşı yaptığı gibi, aynı zamanda meraklısı yapıyor.

Halledilmesi gereken işleri biriktirmeden yoluna koymak sana iyi gelebilir. Her ne kadar yorucu olsa da bazı şeyleri bugünden yoluna koyman gerekecek. Ev için alışverişler yapılacaksa bugünden buna zaman ayırabilirsin. Para harcama konusunda bazı şeyleri bugünden planlaman gerekebilir.

Günü kendine ayırmak isterken beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsin. Kendine zaman ayırman zorlaşabilir bugün. Ancak yine de günü erken bitirmeye ve uyku düzenini bozmamaya özen göstermen gerekecek.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Güzel şeylere odaklanarak iyi sonuçlar alabileceğin bir günde olabilirsin. Enerjini neye yönlendirirsen o konuda iyi bir gelişme görebilmen olası. O yüzden bugünü tembellik ederek geçirmemek senin için çok iyi olacak.

13 Kasım 2022, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Haritanızın en hassas bölgesindeki kozmik aktivite, son haftalarda biraz yolunu kaybetmiş gibi görünüyor ama bundan kötü bir şey çıkma ihtimali yok. Tekrar aramanız çok uzun sürmeyecek, bu yüzden sabırlı olun.

13 Kasım 2022, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Sosyal olarak kendini daha özgün ve sıra dışı hissedebilirsin. Özellikle tartışma konularına farklı açılardan bakabilmen, birçok kişi için oldukça ikna edici olacak. Bugünlerde ev değişikliği yapabilirsin. Yapacağın ev değişikliğine bağlı ihtiyaçlar maddiyat açısından gözünü korkutabilir.

13 Kasım 2022, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Duygularınızı yüksek bir noktada yaşıyor olabilirsiniz. Yanlış anlaşılmaları ya da gereksiz çıkışları kapatmak için hissettiklerinizi paylaşmayı deneyin. Enerjinizi paylaşmak sizi rahatlatacağı kadar karşı tarafın da eksik hissettiği noktaları kapatmasını sağlayacaktır.

13 Kasım 2022, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün bazı endişeler ya da sizi ortaklaşa konularda zorlayan durumlar gündeme gelebilir.

13 Kasım 2022, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Karşınızdaki kişilere karşı oldukça sessiz ve zekice bir tavır sergileyebiliyorsunuz. İnsanları anlıyor, şayet size bir yalan söyleniyorsa bunu bilebiliyorsunuz.

13 Kasım 2022, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Rutininize bir ara verin. Sürekli yeni maceralar ve yeni topraklar fethetme arzusu peşinde koştuğunuz için kendinizi savaşın ortasında muhteşem bir savaş atı sürüyormuş gibi hissediyor olabilirsiniz. Bugün durup atınızın su içmesine izin vermek için biraz vakit ayırın. Kendiniz de biraz dinlenmeyi hak ediyorsunuz. Bu dinginlik anından faydalanarak zihninizde saldırı planınızı oluşturun ki bir sonraki adımınızı nasıl atacağınızdan tam olarak emin olabilesiniz.

13 Kasım 2022, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sırt tutmak şu anda zor olabilir. Başka biri, paylaşmak istemediğiniz bilgileri sağlamanız için sizi zorluyor olabilir. Belki de ne istediklerini tam olarak anlamıyorlar. Aslında bunun çok daha büyük bir buzdağının görünen kısmı olduğunun farkına varmadan, gelip geçen meraklarını gidermeye hakları olduğunu hissedebilirler. Dikkatlerini dağıtacak ilginç bir haber bulmak, muhtemelen onları eğlendirebilir ve gizliliğinizi koruyabilir.

13 Kasım 2022, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Çevrenizlebirliği içinde olduğunuz zaman, başarı grafiğiniz daha da artıyor. Eleştiriye gelemeyen yapınız yüzünden çevrenize aykırı düşüyorsunuz. Yeni projeleriniz için, size yardım edecek dostlara ihtiyacınız olabilir.

13 Kasım 2022, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Başkalarının ihtiyaçlarına öncelik verdiğinizden, bugün takım ruhu içinde olduğunuz açıkça ortada. İş arkadaşlarınız da bunu fark edecek. Bu şekilde devam ederseniz çevrenizde itici güç olarak tanınacaksınız. Ailenizi de ihmal etmeyin; şimdi ihtilafları çözmenin tam zamanı. Çözüme giden yolu açmak sizin için kolay olacak. Aile bağlantılarınız sağlığınız açısından da faydalı olabilir, çünkü kendinizi iyi hissetmediğiniz zamanlarda ailenin verdiği güven ve geleneksel tedaviler hem çok işe yarayacak, hem hoşunuza gidecektir.

13 Kasım 2022, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Tüm bu heyecanlara biraz ara verseniz iyi olur. Geçtiğimiz üç hafta boyunca herkesi memnun etmeye çalıştınız ve bu durumdan dolayı çok yorgunsunuz. Bu sebeple artık dinlenmek için zamana ihtiyacınız var. Çünkü artık bu şekilde devam edemezsiniz. Bir kaç gündür biraz gerginsiniz, işlerin daha da kötüleşmesini istemezsiniz.Doğru insanı bulmak için ne yapmalıyım?

13 Kasım 2022, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Aşk konusunda kıskanç davranmayın. Aşırı duygusal yaklaşımlarınız sizi etkileyebilir. Tutarlı davranışlarla hedeflerinize ulaşmanız mümkün. İşyerinizde bir sorunun dışında kalmak istiyorsunuz. Bu davranışınız, haklı gerekçeleri de olsa, eleştiriye ve kullanılmaya açık görünüyor. Paraya bağlı sıkıntı veren bir işinizi, talihin ve tesadüflerin yardımı ile paraya ihtiyaç duymadan yapacaksınız. Son günlerdeki uykusuzluk sorununuz genel gerginliklerden kaynaklanıyor olabilir.

13 Kasım 2022, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 45' 32" R
Ay
Kova
16° 02' 05" R
Merkür
Yay
18° 02' 28" R
Venüs
Yay
16° 01' 44" R
Mars
İkizler
19° 36' 35" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 36"
Satürn
Kova
19° 43' 46"
Uranüs
Boğa
16° 07' 03"
Neptün
Balık
22° 39' 07"
Plüton
Oğlak
26° 44' 09"
Chiron
Koç
12° 12' 17"
Lilith
Yengeç
25° 27' 31"
True Node
Boğa
13° 10' 49"
Son Güncelleme : 29/11/2022 03:40

Astroloji Gündemi

28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Kasım 2022, Pazartesi 28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte... Günün il... Devamını Oku >>