Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Çevreni İnceliyorsun Günün Mottosu

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Aralık 2021, Cuma

Aşk 60%
Para 60%
Sağlık 70%

Günün enerjisi ile hayal gücünüzü bir süre serbest bırakmak isteyebilirsiniz. Bu, içsel benliğinize bağlanacağınız için size gerçek bir moral sağlayabilir. Hayal gücünüzü, yaratıcı ve sanatsal yetenekleriniz için kullanın. Zihniniz çalıştıkça, problem çözme becerileriniz de ön plana çıkabilir. Bu yönünüz, en az kalbiniz kadar önemli, bu yüzden onu sonuna kadar kullandığınızdan emin olun.

Diğer insanlarla çalışmayı içeren görevler bugün duygusal olarak biraz zorlayıcı olabilir. Stres ve sinir gerilmesi, bu görevlere dahil ve sinirlerinizin yıpranması muhtemeldir. Çatışma çıkmadan önce işleri etkisiz hale getirmeye çalışmak her zaman en iyisidir, ancak bu mümkün değilse, herkes için daha iyi olması için işleri yarında kadar ertelemeniz en iyisi olacaktır. Gereksiz negatif enerji yaratmanın kimse için yararı yok.

Abiniz, ablanız veya komuşunuz uzak bir yerlere taşınmak zorunda kalabilir. Bu sizin için duygusal anlamda bir burkulma olabilir ve bu kişiyle duygusal bir konuşma yapabilirsiniz. Sevdiğiniz birinin gidiyor olması kolay değil fakat bu durum yalnızlık konusunda size değerli bir ders verebilir. Ancak bugünden sonra, hoşunuza gitmese de muhtemelen bu fikre alışmaya başlayacaksınız. Sabırlı olun!

Yepyeni bir fitness planına başlıyorsun. Normalde televizyon karşısında tembellik yapan bir tipsin. Kanepe rahatlığını pek reddedemiyorsun; tabi bunda anormal bir şey yok. Rahatlamak ve keyif yapmak gayet doğal. Ama arada sırada bir şeyler taşımaktan, kaldırmaktan da korkma! Enerjinden yararlan. Spor salonuna gidebilir veya bisiklet sürmeye çıkabilirsin.Şans sizden yana olmaya devam ediyor ve hayatınız nhayet istediğiniz yöne akmaya başlıyor. Ama yine de bugün ufak tefek şeyler huzurunuzu bozabilir. Bir şeyleri kırmak, sahip olduğunuz eşyaları kaybetmek, en yakın arkadaşınızın ismini unutmak gibi şeyler gelebilir başınıza! Olaylardaki mizahi yönü yaklamaya çalışın ve sakinliği elden bırakmayın.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Dikkatini senin için yararlı olacak işlere yöneltmek senin için daha iyi olacak. Kendini geliştirmek için daha istekli davranmak gelişmek için daha yararlı olabilir. Bütün dikkatini bunun için yoğunlaştırmak senin için daha güzel şeylerin gerçekleşmesini sağlayabilir.

17 Aralık 2021, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün Ay İkizler burcunda ilerliyor. Gün içinde ilişkiler ve insanlar ön planda olacaktır. Aşk hayatınızda iyileşme sağlama arzunuz artabilir. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle bir araya gelebilirsiniz. Dostlarınıza fedakarlıkta bulunabilirsiniz.

17 Aralık 2021, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Çevrene karşı daha dinleyici bir rol almalısın. Aynı zamanda empati yaparak, kendini onların yerine koymak isteyecek ve olaylara onların penceresinden bakacaksın. Çalışan bir Yay burcuysan, tecrübelerin ve birikimlerinin mükafatı başarı olarak dönebilir; beklediğin terfi haberini alabilirsin. Güvenini sorguladığın kişilere karşı tolere göstermek istemeyeceksin. Akşam saatlerini ailene ayırmak isteyebilir, onlarla kaliteli vakit geçirmek için etkinlik listesi hazırlayabilirsin.

17 Aralık 2021, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Kişisel alanınızda hızlı hareket etmek isteyeceksiniz. Özgürlüğünüzü kısıtlamaya çalışan ikili ilişkileriniz geçmişten ders çıkarmıyorlar. Bu noktada gözünüz kara olabilir ve sizi kısıtlamaya çalışan insanlarla iletişiminizi hızlıca koparabilirsiniz.

17 Aralık 2021, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

İkili ilişkilerinizle ilgili bitişler meydana gelebilir. Eşinizle ilgili konularda sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde uğraştığınız işlerde hata yapma olasılığınız yüksek, dikkat göstermenizde fayda var. Gün içinde uyum ve denge arayışı içinde olabilirsiniz. Sizi uğraştırabilecek konulara karşı daha özenli davranmanız gerekebilir.

17 Aralık 2021, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Karmaşık fikirlerin içerisinde kalmamaya özen gösterin. Olayları hızlıca görerek önlem alabileceksiniz. Hayatınıza verdiğiniz değeri göreceksiniz...

17 Aralık 2021, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün bir grup içinde dedikodu dönüyor ya da kötü hisler deneyimleniyor olabilir. Siyasi tartışmalardan uzak dursanız iyi edersiniz. Bugün her şeyden şikayet eden insanlarla öğle yemeği yememek için elinizden geleni yapın. Duyduğunuz her şeye hemen inanmayın çünkü doğru olmayabilir. Fikirlerinizi kendinize saklayın. Açıklarsanız, yok yere tatsız olaylara dahil olacaksınız.

17 Aralık 2021, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün yolunuzda bazı profesyonel engeller olabilir, kendinizi hazırlayın ve motivasyonunuzu yüksek tutun. Bir engelle karşılaştığınızda da zaman kaybetmeden çözüm üretmeye başlayın. Daha zinde bir zihin ve beden için güne hafif bir egzersiz veya meditasyonla başlamayı düşünmelisiniz. Özel biriyle veya genel olarak arkadaşlarınızla bağlantı ve bağ kurmak için iyi durumdasınız. Fikirleriniz iyi karşılanırken, önemli bir kişi sizi harekete geçirebilir veya başka tür bir heyecan yaratabilir!

17 Aralık 2021, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Yeteneklerinizin anlaşılması için, yakın çevrenizde olan insanları hoşnut etmeyi denemelisiniz. Bugün yaşayacağınız olaylar karşısında soğukkanlı davranmalısınız. Sizi zorlayan nedenler üzerinde fazla durmamalısınız.

17 Aralık 2021, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Uzun süredir hayal ettiğiniz bir şey yavaş yavaş şekilleniyor ve sizin tarafınızdan gerçeğe dönüştürülmeyi bekliyor. Dönüştürün, çünkü bu tüm hayatınız kalıcı ve olumlu bir şekilde etkilenecek. Aileniz ve arkadaşlarınız da bu değişim çabasına olumlu yaklaşacak ve yol boyunca her adımınızda size destek olacaklar.

17 Aralık 2021, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Evliliğiniz ya da uzun süreli ilişkinizle ilgilenebilirsiniz. İlişkiniz güçlenebilir ve geleceğe taşınabilir. Ancak ciddiye almalı ve üzerinize düşen çabayı göstermelisiniz. Gerginlik yaratacak bazı konular bunu gündeme getirebilir.

17 Aralık 2021, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Beraber olduğunuz kişiden sıkıldığınızı fazla belli ediyorsunuz. Bu nedenle yaşanan tatsızlığı, başka nedenlerde arayıp boş yere enerji harcamayın. Kıskanç ve sadece kendini düşünen bir çalışma arkadaşınız, sizi yanlış bir yola sürmek için çalışıyor, konuşuyor. Bugünden bazı borçları nasıl kapatacağınızı düşünmeniz, bazı gerginlikler yaratabilir. Önünüzde kara kara düşünerek geçireceğiniz günler var, ama arkası aydınlık. Düzeldiğini sandığınız bir sağlık sorunu tekrarlayabilir.

17 Aralık 2021, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
15° 22' 18" R
Ay
Aslan
01° 20' 02"
Merkür
Oğlak
20° 56' 46"
Venüs
Balık
10° 24' 32"
Mars
İkizler
11° 04' 16"
Jüpiter
Koç
06° 43' 07"
Satürn
Kova
26° 15' 57"
Uranüs
Boğa
15° 00' 34"
Neptün
Balık
23° 42' 18"
Plüton
Oğlak
28° 46' 31"
Chiron
Koç
12° 45' 35"
Lilith
Aslan
03° 00' 55"
True Node
Boğa
08° 04' 07"
Son Güncelleme : 04/02/2023 14:30

Astroloji Gündemi

4 Şubat 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 4 Şubat 2023, Cumartesi 4 Şubat 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı oldukça gergin olabilir, üstümüzde baskı hissedebilir ya da manipülasyona maruz kalabiliriz. Saat 12:00 civa... Devamını Oku >>