Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Dikkatini Toparlıyorsun Günün Mottosu

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Kasım 2022, Cumartesi

Aşk 90%
Para 100%
Sağlık 90%

İlişkilerde emek ve özen önem gerektirir. Bugün bunu sen de çok net görebilirsin. Sevdiğin kişinin tavırlarını konuşmanız gerekebilir. Aşkta her iki tarafın da mutlu olması gerekir. Eğer bu denge bozulduysa her ikinizin de biraz dikkatli davranması gerekebilir.

Bugün işe gelmemek için önemli gerekçeleriniz vardı. Ama gelmekle ne kadar iyi yaptığınızı da geldiğinizde anladınız. Akşama doğru aranızda yapacağınız toplantı sizin için çok yararlı olacak.

Parasal konularda kendi şansına güvenmen gerekecek bugün. Bazı şeyleri kendi haline bıraktığında ne noktaya gittiğini görmek isteyebilirsin. Kazançlara da masraflara da o kadar öncelik vermemen olası. Bırak kendi halinde gitsin bu konular.

Canını sıkan şeyler arttıkça dikkatini vermen gereken konulardan da uzaklaşabilirsin bugün. O yüzden en iyisi kendince ve sakin bir gün geçirmek olabilir. Meditasyon, yoga ve esneme egzersizleri sana daha iyi gelebilir. Zihnini de bedenini de fazla yormamalısın.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

İnsanların dikkatini çekeceğin bir gündesin bugün. Elini attığın her şey parlayabilir. İnsanlar senin ne kadar başarılı veya iyi olduğunu konuşabilir. Dışarıya yayacağın enerji insanların gözünü alabilir. Bu tür enerjileri iyi değerlendirmelisin.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bağlı bir ilişkide varılması gereken yeni anlaşmalar vardır. Herhangi bir büyük karar için acele etmeyin. Bunabirliği ve güvenle yaklaşırsanız, yeni birveya finansal fırsat ortak dünyanıza iyileştirmeler getirebilir. Kazançlar yavaş ama emin adımlarla ilerliyor.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Yakın bir dostunun bilmediğin bir özelliği ile karşılaşman seni şaşırtabilir. Kendi içine dönmek ve hayatın için olumlu düşüncelere yönelmek ruhuna iyi gelecek. Bu sayede dikkatini toparlamayı da başaracaksın. Kilo problemi olan bir Yay burcuysan, işlenmiş gıdalardan uzak durman gerekiyor.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Aile üyelerinizin sağlık sorunlarıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Operasyon ve doğum gibi gündemler karşısında sakinliğinizi, soğukkanlılığınızı korumalısınız. Duygularınızı dozunda yaşamakla ilgili problemlerinizle yüzleşmek adına ideal bir gün olabilir.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Günün ilk yarısında bazı işler, yükler, sorumluluklar yaşanabilir. Öğle sonrasında gruplar içinde daha hareketli olabilirsiniz.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Son zamanlarda sevdiğinizi ve sevildiğinizi derinden hissedecek ve sevgi paylaşımının hayatınıza ne kadar iyi geldiğini görebileceksiniz. Keyfinize diyecek yok.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün her şeyden uzak kalmak için iyi bir gün. Bir süredir böyle bir şey yapmayı istiyordunuz. Ama gerçekten ne tarz bir yolculuktur düşündüğünüz? Dünyayı dolaşmak mı? Ufukları aşmak mı? Yabancı insanlarla tanışmak mı? Tamamen yeni bir hayat mı? Yoksa tüm bunlara ilk adım olarak öncelikle kendi içinizde uzun bir yolculuğa çıkmak mı? Her ne yaparsanız yapın, hadi valizinizi toplayın!

19 Kasım 2022, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Güncel bir hikayenin doğru tarafını paylaşmak değerli bir uğraştır. Kendinizi kolaylıkla açıklamaya hazırsınız. Bu noktada kendinizi ifade etmenizi engelleyebilecek tek şey, keskin sözleriyle ün yapmış bir otorite figürünü üzme korkunuzdur. Ortaya koydukları sinyalleri veya kuralları gerçekte olduğundan daha kısıtlayıcı olarak okuyup okumadığınızı kendinize sorun. Gerçek sınırlara göre hareket edin, kafanızdakilere değil.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Aykırı düşüncelerinizle ön plana çıkmanız gerekmiyor. Konu ne olursa olsun, farklı konuşmayı adet haline getirdiniz. Aşkınızı sıra dışı yaşamak istiyorsunuz. Durum böyle olunca çevrenizdeki kişiler arkanızdan konuşuyorlar.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Özgüveniniz tam ve kendinizi sakin hissediyorsunuz. Hemhayatınızda hem özel hayatınızda işler yolunda gidiyor. Bu durum çevrenizdekilere de yansıyor, çünkü partneriniz ve ailenizle yakın ve dengeli bir ilişki içindesiniz. İçinizdeki dinginliği devam ettirmeye ve bu dönemi daha zor günlere hazırlanmak için kullanmaya çalışın.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Yay; bugün kariyer vehayatınız ön plana çıkabilir. Maddi anlamda güç kazanabileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Öğleden sonra; sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla güzel zaman geçirebilirsiniz. Aşk sizi hayatınızın her alanından bulabilir. Fiziksel değişim, kişisel bakım için güzel bir gündesiniz.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Hoşlandığınız biri var, hissettiklerinizden eminsiniz ama şartlar beraberliğinizi için uygun değil. O da bunun farkında. Uygun bir dille, ona bunu anlatmaya çalışın. Boşta geçen zamanın size birçok şey kaybettirdiğini fark etmelisiniz. Biraz atak olduğunuz takdirde, girişken kişiliğinizle meslek yaşamınızda hiçbir engel bulunmuyor. Para konusunda kısmetlisiniz. Ancak para ile ilgili fırsatları anında değerlendirmeye çalışın. Sağlığınızla hiç ilgilenmemek, şu günlerde başlıca kusurunuz.

19 Kasım 2022, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
15° 18' 21" R
Ay
İkizler
07° 17' 40" R
Merkür
Oğlak
00° 47' 60" R
Venüs
Yay
26° 36' 27" R
Mars
İkizler
16° 23' 45"
Jüpiter
Balık
29° 06' 48"
Satürn
Kova
20° 17' 18"
Uranüs
Boğa
15° 48' 42"
Neptün
Balık
22° 38' 54"
Plüton
Oğlak
26° 56' 35"
Chiron
Koç
12° 03' 08"
Lilith
Yengeç
26° 24' 09"
True Node
Boğa
13° 11' 58"
Son Güncelleme : 07/12/2022 14:00

Astroloji Gündemi

7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 7 Aralık 2022, Çarşamba 7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay, İkizler burcuna sonrasında da Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Yarın gerçekleşecek dolunay önces... Devamını Oku >>