Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Kendini Değerlendiriyorsun Günün Mottosu

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Aralık 2021, Salı

Aşk 100%
Para 70%
Sağlık 80%

Bugün kişisel ilişkinizde sizin için zorlayıcı bir şeyler olabilir. İçinde bulunduğunuz durum biraz daha fazla dikkat ve anlayış gerektirebilir. Sevgilinizin, inşa ettiğiniz bazı şeyleri salıvermesi gerekebilir. Bir kardeşiniz veya ailenizden biri, hayatında stres yaşıyor olabilir. Destekleyici ve kibar olduğunuz sürece, karşınıza çıkan şeyleri halledebilirsiniz.

Çeşitlilik ve değişim arzusunda olabilirsiniz. İşler aynı kaldığında pek iyi olmuyorsunuz. Sürekli zorluklara ihtiyacınız var ve farklı tür görevlerle uğraşmaktan zevk alıyorsunuz. İş yerinde, işleri biraz karıştırmanız gerekebilir. Yeni bir proje üstlenmeye gönüllü olun. Veya bir başkasının teknik bir sorunun çözümünü bulmasında yardımcı olun. Spontane işler oluşturmak için hayal gücünüzü kullanmak isteyeceksiniz.

Beyniniz bugün özellikle hızlı çalışıyor. Yaratıcı projeler için yeni fikirler size sürüsüyle gelebilir. Gün içerisinde bir sürü mektup, telefon, e-mail alabilir arkadaşlarınızla hararetli tartışmalar yapabilirsiniz. Ancak yine de bugün bir projeye başlamadan önce dikkat edin. Bugün aklınızda harika fikirler var fakat yarın daha ilgi çekici fikirler sunabileceksiniz. Hepsini not edin ve bir şeye gerçekten başlamadan bir veya birkaç gün bekleyin.

Bugün, genişlemenin hakim olduğu güzel bir gün. Bu günler, küçük bir fikrin filizlenip harikalar yaratabileceği günler. Bilgi çok hızlı yayılıyor ve her şey hızla ilerliyor. Bu enerji dalgasına sıkıca tutun ve hayallerin için planlarını uygulamaya koymaya başla. Eğer odaklanırsan büyük şeyler başarabilirsin.Kendini daldan dala atlarken bulabilirsin. Hem de zıt şeyler arasında! Çünkü şu an sana hiçbir şey tam anlamıyla doğru gelmiyor. Pasifliğin aksine, bir konuyla ilgili aktifliğini sürdürmeye çalış. Biraz dış müdahalelere açıksın fakat durumu kolayca tersine çevirmek senin elinde.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Arkadaşlarınla birlikte zaman geçirmekten keyif alacaksın. Onlarla geçireceğin zamanın senin için yararlı olduğunu bilmek seni motive edecek. Onların desteğini her işinde arkanda hissetmek ilerlemek için iyi olacak.

7 Aralık 2021, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün saat 14.30'a kadar Ay boşlukta ilerliyor. Bu saate kadar enerjiniz dağınık olabilir, odaklanmanızı gerektiren işlerde bir dağınıklık yaşayabilirsiniz. Bu saat sonrasındahayatına dair planlarınız ön planda olacaktır.

7 Aralık 2021, Salı
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugünlerde kendini farklı hissediyorsun. Normalde hiç kafana takmadığın olaylar, aklında fazlasıyla yer kaplayacak. Burcundaki tutulmanın etkileri devam ediyor. İş yerinde dedikodu yapan kişilerle yüzleşecek ve doğruları savunacaksın. Duygusal hayatında alacağın yeni kararlar, kendini olduğundan daha güçlü hissettirecek. Kırgınlıklarını üzerinden atmak için sana iyi gelecek konulara yöneliyorsun. Stilinde yapmak istediğin değişiklik için kendini mağaza mağaza dolaşırken bulabilirsin.

7 Aralık 2021, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Arkadaşlarınıza karşı tahammül seviyeniz düşüyor. Yaptıkları hataların bilinçli olmaması nedeniyle alttan alıyorsunuz. Bu durum bir süre daha devam edebilir ama tahammül noktanız bir yerde bu durumu artık taşıyamayacak seviye gelebilir.

7 Aralık 2021, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün parasal konulara dikkat etmelisiniz. Gereksiz harcamalardan kaçınacağınız bir gündesiniz. Maddi kazançlarınızı değerlendirmek isteyebilirsiniz. Gün içinde sorumlu olduğunuz konularda mücadele gerektiren durumlar olabilir. İşlerinizde alternatif planlar yapmanız gerekebilir. Yaşanan değişikliklerden etkilenmemeye çalışın.

7 Aralık 2021, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Etrafınızdakilere de kendinize de faydalı olmak isteyeceksiniz. Bunun için gösterdiğiniz çaba bir şeylerin başarıya ulaşmasına vesile olacak.

7 Aralık 2021, Salı
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

An itibariyla yeni bir plan yapmaya başlayabilirsiniz. Bu günlük yaşam düzeninizi etkileyebilir. Yeni bir ev almayı düşünüyorsanız bugün ilanlara bakmaya başlayabilir ya da bir emlakçıya danışıp bölgenizdeki fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Harekete geçip rüyalarınıza doğru bir adım atmak size iyi gelecektir. Haydi o kanepeden kalkın, şimdi eyleme geçme zamanı!

7 Aralık 2021, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Geliriniz, işiniz veya pratik işlerinizle ilgili yeni bilgiler şimdi güçlü bir şekilde şekillenebilir. Finansal keşiflerin veya günün hırslı, açığa vuran enerjileriyle bir kaynak veya yetenekten tam olarak yararlanma yeteneğinin tadını çıkarabilirsiniz. Nereye aşırı bağlı olabileceğinizi araştırın ve kendinizi daha sağlıklı bir yere götürmek için bazı şeylerden vazgeçmeyi hedefleyin. İnsanlar yalnızca yüzleşmeye hazır oldukları şeyi görme eğilimindedir ve bugün, daha önce tam olarak işlemeyi başaramadığınız bir şeye gözlerinizi açabilirsiniz.

7 Aralık 2021, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ani gelişebilecek olaylara karşı hazırlıklı olmalısınız. Duygusal dostluklar vebirlikleri gündeme gelecek. Uzaklara gitme gibi hislere kapılacaksınız. Geçmişte tepki verdiğiniz konulara, artık duyarsız kalacaksınız.

7 Aralık 2021, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Alışık olduğunuz sorun çözme yönteminizi bir tarafa bırakıp, yeni yaklaşım yolları aramayı deneyin. Hiç denenmemiş bir yol bazen herkesin gittiği yoldan daha etkili olabilir. Hem bu yeni yolda sizinle birlikte yürüyecek ve karşılaşacağınız engellerde size yardım edecek yeni yol arkadaşları da bulacaksınız.

7 Aralık 2021, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bütçenizle veya yatırımlarınızla ilgilenebilir, alım-satım kararları verebilirsiniz. Öğleden sonra ise bir sözleşme ya da eğitimle ilgili bir gündeminiz oluşabilir. Yanılgılara açık bir süreç olduğundan imza atarken dikkatli olun.

7 Aralık 2021, Salı
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

İlişkinizde hiç zorlama yok. Mutluluğunuzu biraz da geniş yürekli oluşunuza borçlusunuz. Bugün tamamlamanız gereken işleri daha sonraya erteleme imkanınız yok. Biraz daha tempolu çalışmanız gerekiyor. Bugün her zamankinden daha fazla sorumluluk üstlenmek zorunda kalabilirsiniz. Finansal anlamda kendinize hakim olun; çünkü bu aralar, oldukça gereksiz masraflar yaptınız. Çok fazla şekerli gıda tüketimi kısa sürede yağ birikimi olarak vücudunuzda yerini alabilir

7 Aralık 2021, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
15° 31' 10" R
Ay
Aslan
03° 03' 55"
Merkür
Oğlak
21° 07' 20"
Venüs
Balık
10° 35' 23"
Mars
İkizler
11° 06' 24"
Jüpiter
Koç
06° 44' 48"
Satürn
Kova
26° 16' 60"
Uranüs
Boğa
15° 00' 40"
Neptün
Balık
23° 42' 35"
Plüton
Oğlak
28° 46' 48"
Chiron
Koç
12° 45' 54"
Lilith
Aslan
03° 01' 54"
True Node
Boğa
08° 01' 59"
Son Güncelleme : 04/02/2023 18:00

Astroloji Gündemi

4 Şubat 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 4 Şubat 2023, Cumartesi 4 Şubat 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı oldukça gergin olabilir, üstümüzde baskı hissedebilir ya da manipülasyona maruz kalabiliriz. Saat 12:00 civa... Devamını Oku >>