Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Üzerine Fazladan Sorumluluk Alıyorsun Günün Mottosu

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

11 Temmuz 2020, Cumartesi

Aşk 100%
Para 10%
Sağlık 60%

Bugün düşünceleriniz konusunda mücadeleci olun. Biraz duygusal hissediyor olabilirsiniz ve kesinlikle özgürlüğünüze düşkün olacağınız bir dönemdesiniz. Bir şeylere çözüm getirmek için kendinize biraz zaman ayırın. Yıllar önceki eski sevgiliniz bir anda karşınıza çıkabilir, nasıl göründüğü sizi çok şaşırtmasın. Karşılaştığınız her şeyler konusunda peşin hüküm vermekten kaçının.

Bugün liderlik rolü üstlenmek için ilham alabilirsiniz. İş yerinde, adım atmaya ve bir şey hakkında fikrinizi belirtmeye karar verebilirsiniz. Gözlemci bir yapınız var ve muhtemelen işlerin nasıl geliştirileceği hakkında da bazı fikirleriniz var. Görüşlerinizi paylaşma konusunda utanmayın. Uzmanlığınız bugün çok değerli olabilir. İnisiyatifi ele alarak olumlu değişiklikler için harekete geçebilirsiniz. İşleri değiştirmenin zamanı geldi ve bunu yapabilirsiniz!

Bugün yeni yatırım olanaklarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu, zaman, para veya diğer kaynaklar konusunda bir yatırım olabilir. Ayrıca yeni heyecan verici birteklifini de düşünüyor olabilirsiniz. Çok fazla heyecana kapılmayın ve artılarını eksilerini iyice düşünmeden bir işe kalkışmayın. Bir arkadaşınıza belki de hayat arkadaşınıza danışmak isteyebilirsiniz. Hem bu romantik bir akşam yemeği için güzel bir bahane olmuş olur!

Bugün, genişlemenin hakim olduğu güzel bir gün. Bu günler, küçük bir fikrin filizlenip harikalar yaratabileceği günler. Bilgi çok hızlı yayılıyor ve her şey hızla ilerliyor. Bu enerji dalgasına sıkıca tutun ve hayallerin için planlarını uygulamaya koymaya başla. Eğer odaklanırsan büyük şeyler başarabilirsin.Arabanızda gaza basmış giderken birden karşınıza bir yokuş çıkıveriyor. Yönünüzü değiştirip iyi bildiğiniz güvenli ve pürüzsüz yoldan gidebilir, sınırlı bir bakış açısıyla yetinebilirsiniz. Ancak yokuşu çıkıp yukarıdaki ağaçlara ve daha ötesine doğru yol almak da sizin elinizde. Yolun nereye çıkacağını kim bilir? Bilinmeyene doğru atıldığınız takdirde sizi bekleyen inanılmaz bir macera var.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün kafa akarışıklıkları gündemde olabilir, özellikle de sezgilerine güvenen biriyseniz. Çevrenizdeki kişilerden biraz huzursuz edici bir elektrik alabilirsiniz. Altıncı hissiniz biraz rayından çıkmış ya da hissettikleriniz strese bağlı, yönsüz şeyler olabilir. Ya da her ikisi birden mümkün olabilir. Her durumda, yarın normale döneceksiniz. Dişinizi sıkın.

11 Temmuz 2020, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün duygu odaklı düşünebilir, duygu odaklı konuşmalar yapabilirsiniz. Geçmişi düşünme, geçmiş anılar gündeme gelebilir. Fevri ve dürtüsel tavırlardan kaçınmalı. Gün içinde bir konuda başarı elde edebilir, başarılı hissedebilirsiniz.

11 Temmuz 2020, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

İş yerinde berber çalıştığın bir ekip arkadaşının izin alması fazladan üzerine sorumluluk almana neden olabilir. Arkadaşın için fedakârlık yapsan da çok fazla yorulabilirsin. İlişkisi olan bir Yengeç burcuysan sevgilinin seni belli kalıpların içine sokmaya çalışması canını sıkabilir. BU konuda ona telkinlerde bulunabilirsin.

11 Temmuz 2020, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Sorumluluklarınızda bazı yol ayrımları içinde olmak isteyebilirsiniz. Sağlığınıza ve beslenme şeklinize dikkat etmelisiniz. Hayatınızı doğru ilkeler benimseyerek yönetmeyi seçin. Emekleriniz boşa gidiyormuş gibi gelmesin. Biraz daha sabırlı olun. Yeni birortamı ya da yeni çalışanlarla ilgili konular gündem yaratabilir. Her türlü değişimin bir parçası olun. 

11 Temmuz 2020, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün kendinizi oldukça girişken ve cesur hissedebilirsiniz. Sizi öne çıkaran imkanlar var. Daha çok dikkat çekeceksiniz.

11 Temmuz 2020, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde kendinizi oldukça yalnızlaştırdığınızı fark ettiğinizde kendinizi değiştirmek için bir şeyler yapmanın zamanı geldiğini göreceksiniz.

11 Temmuz 2020, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Gün boyuncahayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılıgörüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

11 Temmuz 2020, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün daha önce hiç denemediğiniz yeni şeyler deneyeceksiniz. Bu kişiliğinizin gelişimi açsısından çok önemlidir. Kendinizi yeniden keşfettiğiniz bir dönemdesiniz.

11 Temmuz 2020, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ay, sabah saatleri itibariyle Koç burcunda seyahat etmeye başlıyor.Bugün odağınızda işinizle ve kariyerinizle ilgili konular olacaktır. Ay ile Mars kavuşumuhayatınızda yaşanabilecek gerginliklere işaret ediyor. Kariyer stratejileriniz doğrultusunda ilerlemek için bugünü değerlendirebilirsiniz.

11 Temmuz 2020, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugünlerde herkes sizin ne kadar kendini beğenmiş ve vurdumduymaz olduğunuzu düşünüyor. Oysa siz böyle değilsiniz. İncindiğiniz zaman zırhınıza bürünüyorsunuz. Alçak gönüllülüğünüz ve vericiliğiniz dostlarınızın artmasına yol açacak.

11 Temmuz 2020, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Yeni bir partner arayışı içindeyseniz, çok yakında kendinize göre birini bulacaksınız. Uzun zamandır elde etmek istediğiniz bir şeye sonunda sahip olacaksınız ve sizden mutlusu olmayacak. Daha sağlıklı beslenmeye özen gösterin.

11 Temmuz 2020, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sanki iki yılın yorgunluğunu atar gibisiniz. Hayallerinize gidecek, rahat ve yumuşak bir yol açılmış da hayat sizi kucaklıyor gibi bir dönem.

11 Temmuz 2020, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
12° 16' 45" R
Ay
İkizler
25° 05' 52"
Merkür
Oğlak
17° 25' 27"
Venüs
Balık
06° 37' 24"
Mars
İkizler
10° 22' 14"
Jüpiter
Koç
06° 08' 09"
Satürn
Kova
25° 54' 09"
Uranüs
Boğa
14° 58' 48"
Neptün
Balık
23° 36' 40"
Plüton
Oğlak
28° 40' 41"
Chiron
Koç
12° 39' 04"
Lilith
Aslan
02° 40' 25"
True Node
Boğa
08° 39' 30"
Son Güncelleme : 01/02/2023 13:20

Astroloji Gündemi

1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 1 Şubat 2023, Çarşamba 1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı harekete geçmek için uygun olabilir. Gerçi güne biraz kafa karışıklığı, belirsizlik ve kararsızlıkla başlaya... Devamını Oku >>