Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Telaşlısın Günün Mottosu

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

11 Temmuz 2021, Pazar

Aşk 70%
Para 100%
Sağlık 90%

Bugünhayatınızda bazı anlaşmazlıklar gözlemleyebilirsiniz. Rekabet eden gruplar, birbiriyle çelişen görüşler dile getirebilir. Görüşlerin farklılığı etkili olabilir hatta çalışanlar ve yönetim arasında düşmanlığa yol açabilir. Ya da müşteri ile satış elemanı arasında bir anlaşmazlık ortaya çıkabilir. Bunlardan kendinizi soyutlamak için elinizden geleni yapın. Bu karmaşadan uzak durursanız daha rahat hissedeceksiniz! Ve eğer bunu önleyebilirseniz, stresli olmanız için hiçbir sebep yok.

Bugün çok fazla fiziksel enerjiniz olmalı. Fazla mesai yapmak ve fazladan bazı şeyler yapmak isteyebilirsiniz veya bu ekstra dayanıklılık halinizi gün içinde daha fazla kendinizi göstermek için kullanabilirsiniz. Sosyal bir etkinlikte bazı nüfuzlu insanlarla iletişim kurarak heyecan verici yeni olasılıkları gün yüzüne çıkarabilirsiniz. Olumlu bir ruh halinde olacaksınız ve her durumda nasıl başarılı olacağınızı keşfedeceksiniz.

İnançlarınız konusunda çok tutkulu olabilirsiniz. Doğruyu yanlışı ayırt edebiliyorsunuz ve diğer insanlarla fikrinizi paylaşmada sıkıntı çekmiyorsunuz. Bugün, cesur bir şekilde kendinizi ifade edebilirsiniz. Ahlaki etik duygularınız harekete geçecek gibi duruyor. Gördüğünüz veya duyduğunuz bir şey sizi kışkırtabilir. Devreye girip olaylara farklı bir şekilde bakmayı insanlara göstermek isteyebilirsiniz.

Duygularına istikrar getirmelisin. Her şeyi abartmaya meyilli olacağın bir gün. Sinir sistemini dinlendir ve sakinleş. Ormanlık alanda bir yürüyüş yap. Bütün eylemlerinin rasyonel ve planlanmış olduğuna emin ol. Duygularının kontrolünü eline aldığına emin olduktan sonra insanlarla iletişim kur.Başkalarında sevmediğiniz davranışların aynısını sergilemediğinizden emin olun. Yavaş yavaş küçümsediğiniz insanların özelliklerini aldığınızı fark edebilirsiniz. İnsanlar sizin alaycılığınızdan biraz bıkmaya başlamış olabilir. Biraz rahatlayın ve yüzünüze bir gülümseme kondurun. Her şeyin negatif tarafını görmeye devam ederseniz, çok büyük ihtimalle diğer insanlar da yalnızca sizin negatif tarafınızı görecek.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün kendinizi yalnız kalma özlemi içinde bulabilir, meditasyon yapmak ya da şu anki durumunuz üzerine düşünmek isteyebilirsiniz. Bir yol ayrımına geldiğinizi ve ne tarafa gideceğinize karar vermeniz gerektiğini hissedebilirsiniz. Bu maddi ilerlemenizdeki bir sonraki adımla, kendinizi ifade etmenizle ya da manevi yolculuğunuzla ilgili olabilir. Geçmişten gelen duygular su yüzüne çıkabilir, ancak bu olumlu bir gelişme. Kendinizi bastırmayın.

11 Temmuz 2021, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün ilişkilerinizde bir kırılma yaşanabilir. Bazı kişilerle açık konuşmalar yapabilir, içinizdekileri dökebilir, yüzleşerek rahatlayabilirsiniz. Her türlü ilişkide bir kişiye, bir konuya takılı kalma ve takıntı yapma durumuna karşı dikkat edin.

11 Temmuz 2021, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Sabah saatlerinde beklediğin haberlerin geç gelecek olması, seni telaşlı bir yapı içerisine sokabilir. Bütün günü gelecek habere göre programladığın için elin ayağına dolanabilir. Son günlerde aldığın kararlarda aceleci olduğunun farkına varmalısın. Bu konu hakkında aile büyüklerinde gelecek eleştirilere maruz kalabilirsin. Sanatla ilgilenen bir Yengeç burcuysan, yeni projeye başlamak için hazır olduğunu hissedeceksin.

11 Temmuz 2021, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Gruplar içerisindeki sabit düşüncelerinizi değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Değişime direnseniz de sistem sizi doğru olana sevk edecektir. Ne kadar çabuk adapte olursanız o kadar az yorulursunuz. Direnmek yerine uyumlanmayı deneyin.

11 Temmuz 2021, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün alışveriş yapmayı düşünüyorsanız, duygusal kararlar vermeye eğilimli olabilirsiniz. Aynı zamanda aileden destekler de söz konusu olabilir.

11 Temmuz 2021, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Son zamanlarda ikili ilişkilerde kendinizi iyi ifade etmeniz ve sakin bir tavır takınabilmeniz partnerinizin da aşkını ve ilgisini arttıracaktır...

11 Temmuz 2021, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Gün boyuncahayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılıgörüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

11 Temmuz 2021, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Eskiye olan özleminiz günün yoğun duygusu olabilir. Hayatınızdan çıkmış insanlara dönmek yerine, özlediğiniz zamanları hatırlatan şarkılar, filmler gibi şeylerle bu duyguları bastırmak daha iyi olacaktır.

11 Temmuz 2021, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün günlük yaşantınıza sığdırmak zorunda kalacağınız çokvar. Sosyal hayatınızla ilgi bir takım aktiviteleri birlikte çalıştığınız kişilerle gerçekleştirmelisiniz. Bulunduğunuz ortamın düzeni tarzınıza uygun olmayabilir. 

11 Temmuz 2021, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugünlerde herkes sizin ne kadar kendini beğenmiş ve vurdumduymaz olduğunuzu düşünüyor. Oysa siz böyle değilsiniz. İncindiğiniz zaman zırhınıza bürünüyorsunuz. Alçak gönüllülüğünüz ve vericiliğiniz dostlarınızın artmasına yol açacak.

11 Temmuz 2021, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Partnerinize karşı daha şefkatli olmayı deneyin. İş yerinizdeki sıkı çalışmalarınızın karşılığını almaya başlayacaksınız ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Zihinsel sağlığınız için hayatınızdaki stres seviyesini düşürmeye çalışın.

11 Temmuz 2021, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Zevkleriniz için para harcamaya bayılıyorsunuz. Bugün Ay, para evinizi olumlu etkilerken, karşı tarafın istekleri doğrultusunda bazı sıra dışı masraflar söz konusu olacak. Kendinizi iyi hissetmenize neden olabilecek bu durum, sizi fazla sıkmamalı. Yakında istediğiniz parasal kazançlara kavuşacaksınız.

11 Temmuz 2021, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
12° 16' 20" R
Ay
İkizler
25° 00' 53"
Merkür
Oğlak
17° 24' 60"
Venüs
Balık
06° 36' 53"
Mars
İkizler
10° 22' 09"
Jüpiter
Koç
06° 08' 04"
Satürn
Kova
25° 54' 06"
Uranüs
Boğa
14° 58' 48"
Neptün
Balık
23° 36' 40"
Plüton
Oğlak
28° 40' 41"
Chiron
Koç
12° 39' 03"
Lilith
Aslan
02° 40' 22"
True Node
Boğa
08° 39' 33"
Son Güncelleme : 01/02/2023 13:10

Astroloji Gündemi

1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 1 Şubat 2023, Çarşamba 1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı harekete geçmek için uygun olabilir. Gerçi güne biraz kafa karışıklığı, belirsizlik ve kararsızlıkla başlaya... Devamını Oku >>