Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Tedirginsin Günün Mottosu

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

15 Eylül 2020, Salı

Aşk 70%
Para 80%
Sağlık 80%

Bu aşk hayatınızda heyecan verici bir dönemin başlangıcı. Önemli kişilerle olan ilişkinizde son zamanlarda bir miktar sıkıntı yaşamış olabilirsiniz. Bütün bunlar değişmek üzere. İkiniz de büyük bir şeye hazırsınız. Muhtemelen bir adım atacak ya da ilişkinizi bir sonraki aşamaya taşıyacaksınız. Bu durumda sezgilerinize kulak verin; sizi olmanız gereken yere yönlendirecekler.

Her türlü yaratıcı proje için güzel bir gün. İşinize yansıtabileceğiniz bazı fikirler olabilir. Onları yazmaktan veya başkalarıyla paylaşmaktan korkmayın. Aklınız mükemmel planlarla dolu. Bu enerjiyi boşa harcamak ayıp olur! Bu fikirleri yakalamaya ve tutmaya çalışın. Bu şekilde, doğru zaman geldiğinde onları kullanabilirsiniz.

Bugün bir şeyler sizin için inişli çıkışlı. Çözmeye çalıştığınız finansal konuları etkileyen iletişim problemleri veya bilgisayarla ilgili teknik sorunlardan kaynaklı bir kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Sabırlı olun, üstesinden geleceksiniz. Sizin için tamamen yeni olan bir projeye katılmanız istenirse, şaşırmayın. İlk başta biraz endişeli olabilirsiniz fakat sorun yok. Gidin ve teklifi kabul edin!

Bugün adeta dünyanın zirvesindesin. Manzaranın keyfini çıkar. Durdurulamazsın!Ailen ve arkadaşların da bu modundan hoşlanıyor olacak. Hem maddi hem manevi açıdan bonkörsün ve gün geçtikçe insanlar senin ışığından faydalanabilmek için sıraya girebilir! Aşırı isteğini zaptetmeye çalış ve biraz sağduyulu ol. Çok kişiye azar azar vermektense hakeden bir azınlığa yeteri kadar vermek çok daha iyidir. Anladın sen...Elinizde isviçre çakısıyla geçmişe doğru bir yolculuğa çıktığınızı ve sizi durmaksızın rahatsız eden ve gelişmenizi engelleyen eski düşmanlarınızı paramparça ettiğinizi hayal etmek kolaydır. Çakınızın menteşeleri pahasına onları kökünden kazıyın! Eğer öfkenizi kusmanız gerekiyorsa aşırı derece sinirlenmekten korkmayın. Artık önünüze bakıp yolunuzu alma vakti geldi. Bir süredir canınızı sıkan olayların etrafından dolanamazsınız. Onların ancak üstesinden gelebilirsiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün her şeyin ne denli hızlı değiştiğini görmek sizi biraz huzursuz edebilir. Düzenelerce müşteri size ulaşmaya çalıştığı için telefonunuz susmamacasına çalabilir. Gün boyu anlaşmalar yapılabilir ve bazıları da bozulabilir. Bu tempo başınızı döndürecek! Bağlı çalıştığınız biri önemli konularda pek çok kez fikrini değiştirebilir ve bu da günlük planınızı alt üst edebilir. Yeniden düzene girmeniz birkaç gün alabilir bu yüzden her şeyin hemen çözülmesini beklemeyin.

15 Eylül 2020, Salı
Mynet.com Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet.com Sitesi

Bugün finansal konularda denge sağlamaya çalışabilirsiniz. Beklenen bir ödeme gelebilir, daha önceden planlı bir harcamayı yapabilirsiniz. Bugünlerde yaşam enerjisi ve motivasyonu kendi içinizde var edebilirsiniz. Spor ve hareket iyi gelebilir.

15 Eylül 2020, Salı
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Geçmiş harcamalarından gelen ödemelerin yükü, maddi olarak durumunu sıkıştırabilir. Üzerine aldığın sorumluluklara karşı tedirginliğin artıyor. Kendini sık boğaz etmeyip, rahatlamalısın. Ailene biraz zaman ayırmak istediğin bir günden geçebilirsin, akşamüzeri onlarla zaman geçirmek sana iyi gelecek.

15 Eylül 2020, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Kendinizi korumak için dışarıdaki insanlara sert davranışlar sergiliyor olabilirsiniz. Bu davranışlar sizin yanlış anlaşılmanıza neden olmuş olabilir. Beklenmedik ani bir yatırımınızdan oldukça iyi bir kar elde edebilirsiniz. Şanslı gününüzdesiniz, değerlendirmek sizin elinizde. Partnerinizle gerginlikler yaşayabileceğiniz bir zaman dilimi olabilir, öfkenize hâkim olursanız problemleri daha kolay atlatabilirsiniz.

15 Eylül 2020, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün maddi kaynaklarınızla ilgili yenilenmeye gidebilirsiniz. Dışadönük enerjiler söz konusu. Hafta sonu için planlar yapmak isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcamalara yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konular için çaba sarf edeceğiniz zamanlar var. Akşam arkadaşlarınızla sohbet etmek için buluşabilirsiniz.

15 Eylül 2020, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Yapmak istediklerinizi gerçekleştirmek için zamanı lehinize kullanabilir ve bilhassa sosyal ilişkiler kurmaktan yana da şanslı olabilirsiniz

15 Eylül 2020, Salı
Güneş Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Güneş Gazetesi

Kibirlisiniz. Kendini üstün görme gibi burcunuzun olumsuz özelliklerini takınma eğiliminde olduğunuz görülüyor. Bu tip davranışlarla takdir edilmekten çok, çevrenizdekilerin nefretini kazanacağınızı hiç unutmayın. Aklınız fikriniz uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir projede.

15 Eylül 2020, Salı
Radikal Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Radikal Gazetesi

Gün boyuncahayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılıgörüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

15 Eylül 2020, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün beklenmedik bir telefonla yeni birteklifi alabilirsiniz. Kabul edip etmemek size kalmış ancak bu fırsatı iyice değerlendirmeniz gerekiyor. Daha iyisi uzun bir süre karşınıza çıkmayabilir!

15 Eylül 2020, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ay, günün büyük bölümünde Aslan burcundaki seyahatine devam edecek.Finansal konuların ön planda olacağı bugünü gelir – gider hesabı yapmak için değerlendirebilirsiniz. Lüks tüketim ihtiyacınız artacaktır, bütçenizi doğru planladığınızdan emin olmalısınız. Venüs ile Uranüs arasındaki sert etkileşim finansal konularda sürprizlere açık bir güne işaret ediyor.

15 Eylül 2020, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

İlişkinizdeki zorlu günlerin sonuna geldiniz. İş hayatınız hakkında birtakım değişiklikler yapmak istiyorsanız, doğru zamanı beklemelisiniz. Sevdiğiniz insanlar ile birlikte kısa bir seyahate çıkacaksınız.

15 Eylül 2020, Salı
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

İlişkinizle ilgili önemli bir kararın eşiğindesiniz. Duygularınız kadar aklınızın da sesini dinlemenizde yarar var. Önemli konularda ani karar vermeniz bazen pişmanlık yaşamanıza neden oluyor. İşinizle ilgili bir süredir oluşum halindeki değişiklikler bugün gündeme gelebilir. Değişimi istediğiniz yönde kullanabilmek için karamsarlığa kapılmadan sorumluluklarınızı yerine getirmeye çalışmalısınız. Ekonomik durumunuz gittikçe iyileşiyor, siz yine de tedbiri elden bırakmayın.

15 Eylül 2020, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Astroloji Gündemi

Mars-uranüs Kavuşuyor, Paranıza Pulunuza Dikkat! 21 Ocak 2021, Perşembe Mars-uranüs Kavuşuyor, Paranıza Pulunuza Dikkat! Oldukça hareketli ve heyecanlı günlere giriş yapıyoruz. Zira gökyüzünün savaşçısı Mars ile isyanlar ve devrimlerin semboliği... Devamını Oku >>