Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Kendini Hatırlıyorsun Günün Mottosu

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Şubat 2022, Salı

Aşk 60%
Para 60%
Sağlık 60%

İlgini çok çekecek birisi ile karşılaşabilirsin. Eğer hayatında birisi varsa o kişiye daha fazla yakınlık hissetmen olası. Aşk konularında daha fazla gelişme görebilir, daha baskın hislere dahil olabilirsin.

Beklentiniz biraz hayalci. Kusursuz ilişkileri öykünmeniz çok gerçekçi değil. Bugünlerde küçük düş kırıklılıklarınıyaşamının olağanlıkları olarak kabullenmeniz, gerginliklerinizi azaltabilir.

İşi doğru bir biçimde planlamak, işin başına geçip onu bitirmekten daha baskın olacak bugün. Bazı şeyleri düzgünce yoluna koymak ve ileride sorun çıkmaması için çaba göstermek adına bugünden hazırlıklar yapabilirsin. Plan ve program, en azkadar önemli olabilir.

Bugün fiziksel enerjini iyi kanalize etmen gerekecek. Egzersiz, aktif bir hayat tarzı sana kendini iyi hissettirebilir. Eğer sürekli masa başında isen bugün biraz da olsa yürüyüş yapman bedenine iyi gelebilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

İş konularında kaygılanman olası. Ancak bu kaygılar yersiz olacak. Kendine güvenerek adım attığın ve bilgilerini konuşturduğun sürece bir şeyleri istediğin gibi bir şekle sokman olası. Geçici kaygılar üzerine kararlar almamalısın.

22 Şubat 2022, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Balık burçları, burcunuzdaki Güneş sizin için her şeyi kolaylaştırıyor. Ancak, arkanıza yaslanıp hayatın size gelmesine izin vermek hata olur. Bir kalem ve bir kâğıt alın ve hayallerinizin ayrıntılı bir listesini yapın. Ardından onları tek tek işaretlemeye başlayın.

22 Şubat 2022, Salı
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bir arkadaşından gelen uyarı ile kendini hatırlayacak ve ihmal ettiğin konulara odaklanacaksın. Ertelediğin kişisel bakımını gündemine alacaksın. Eğer yalnız bir Balık burcuysan, hoşlandığın kişiye karşı duygularını dile getirmek isteyeceksin.

22 Şubat 2022, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Gizli kalan düşüncelerinizi paylaşıyorsunuz. Duygusal olarak biriktirdiğiniz yaşanmışlıklarınız sorumluluk duygunuzu baskılayabilir. İçinizde var olan her şeyi paylaşabilirsiniz kurduğunuz cümlelerde seçici olmaya önem göstermelisiniz.   

22 Şubat 2022, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Yeni konular öğrenme hevesi içinde olabilirsiniz. Hafta sonu için küçük tatil organizasyonları yapmak size iyi gelecektir. İnandığınız konuları çok daha tutkulu savunabilirsiniz. Özgürleşme isteği içsel olarak sizi zorlayabilir. Uluslararası konularda fırsatlar söz konusu. Akşam saatlerinde abartıya kaçmamaya özen göstermelisiniz.

22 Şubat 2022, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Çizgilerinizi ve karakteristik özelliklerinizi göstermek insanların size istediğiniz gibi yaklaşmasına oldukça yardımcı olacaktır. Onunla daha çok birlikte olmalısınız.

22 Şubat 2022, Salı
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Gerektiğince halledemediğiniz birtakım işler yüzünden azar işitebilirsiniz. Belki de dikkat edilmesi gereken bazı ayrıntıları gözden kaçırdınız. Ancak bugün yararınıza olabilecek müthiş bir ferahlık hissi de mevcut. Küçük sorunlara takılıp kalmayın ve hatalarınız sizi bunaltmasın. Sevinilecek bunca harika şey varken, niye fazla titizlenip her şeyi mahvedesiniz?

22 Şubat 2022, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Akışa ayak uydurmak bu zamanda her zamankinden daha kolay olmalı. En önemli şeyleri yaptığınız sürece, dinlenmek ve kendinizi yeniden şarj etmek için biraz tembellik yapmanın bir zararı yoktur. Bazı günlük işlerinizde yardım isteyebilirsiniz ancak cevabın hayır olması durumunda hazırlıklı olmalısınız. Benzer şekilde, bir başkası yardımınızı isterse öfkelenmek yerine sakince reddedip enerjinizi koruyabilirsiniz.

22 Şubat 2022, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Duygularınızı belli ölçülerde yaşamaktan yanasınız. Bugün özel iletişim konularında istediğiniz her türlü başarıyı yakalamak istiyor; gerekli şartları ve zemini yaratmaktan çekinmiyorsunuz. Birçok davete katılacaksınız.

22 Şubat 2022, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Son dönemde vaktinizi sürekli hayaller kurmakla geçirdiyseniz, silkinip uyanmanızın ve bu projelere gerçekten başlamanızın zamanı geldi. Planlarınızın makul ve sağlam temellere dayanıp dayanmadığını sadece gerçek hayatta görebilirsiniz. Ama gerçekdışı hayallere kapılmaya devam ederseniz, önemli bir fırsatı elden kaçıracak ve değerli enerjinizi de boşa harcamış olacaksınız.

22 Şubat 2022, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Gelecekle ilgili yoğun düşünceler içindesiniz. Yaşamınızı bir anda değiştirecek bir adım atmak gibi fikirler kafanızda dolanıyor olabilir, ancak sorumluluk almanız gerekecek. Sezgileriniz çok güçlü, rüyalarınızın da rehberliğine güvenin.

22 Şubat 2022, Salı
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevdiğiniz kişiye karşı daha sevecen bir tutum takınmalısınız. Onunla bazı konularda uzlaşmakta zorluk çekiyorsunuz. Gergin haliniz ve sinirli tavırlarınızarkadaşlarınızla aranızda gerginlik yaratıyor. Özellikle bugün biraz daha sakin olmaya çalışın. Düşüncelerinizi sakin bir dille ifade etmelisiniz. Alacaklarınızı zamanında tahsil edemeyebilirsiniz. Ödemelerinizi dengelemeye çalışın. Sağlığınız iyi durumda. Siz yine de egzersiz yapmayı ihmal etmeyin.

22 Şubat 2022, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
12° 14' 13" R
Ay
İkizler
24° 35' 57"
Merkür
Oğlak
17° 22' 42"
Venüs
Balık
06° 34' 18"
Mars
İkizler
10° 21' 42"
Jüpiter
Koç
06° 07' 40"
Satürn
Kova
25° 53' 51"
Uranüs
Boğa
14° 58' 47"
Neptün
Balık
23° 36' 36"
Plüton
Oğlak
28° 40' 37"
Chiron
Koç
12° 38' 59"
Lilith
Aslan
02° 40' 08"
True Node
Boğa
08° 39' 49"
Son Güncelleme : 01/02/2023 12:20

Astroloji Gündemi

1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 1 Şubat 2023, Çarşamba 1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı harekete geçmek için uygun olabilir. Gerçi güne biraz kafa karışıklığı, belirsizlik ve kararsızlıkla başlaya... Devamını Oku >>