Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Günün Mottosu

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Şubat 2018, Cumartesi

Aşk %
Para %
Sağlık %

Sevgilinizle güzel ve seviyeli bir ilişki yaşıyorsunuz fakat aranızdaki duygusal bağ yeterice güçlü değil. Bu yüzden kendinizi sevgilinize açamıyorsunuz.

İş yerinizde arkadaşlarınızla sürekli tartışma halinde olmanız müşterileriniz tarafından olumsuz karşılanıyor. Bu konuyla ilgili yakında amirinizden bir ihtar alabilirsiniz.

Borçlarınızı zamanında ödüyorsunuz ve bu konuda sıkıntıya düşmüyorsunuz. Fakat harcamalarınıza biraz daha dikkat etmelisiniz. Yakında karşınıza ek bir masraf çıkabilir.

Çok sevdiğiniz bir yakınınız bugün size bir şikayette bulunacak ve bu konuyla ilgilenmenizi isteyecek.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Kendinizi dinamik hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Özgüveninizin pekişebileceği oluşumlara yönelebilirsiniz. Tercihlerinizde bazı kararsızlıklarınız olacak. Bugünlerde sizi sevindirecek bir haberiniz var. Haberin gerektirdiği çabukluğu göstermeniz gerekiyor. Yeni dostluklar konusundaki girişimciliğiniz, imkanlarınızı çoğaltabilir.

24 Şubat 2018, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Balıklar, saat 02:28 Ay-Neptün görünümü, sizi ve ailenizi, işinizi ilgilendiren durumları dikkatlice gözden geçirmekte yarar var. Yargılamadan önce iyice anlayıp dinlemelisiniz. Başka insanlardan duyduğunuz veya onların yönlendirmesiyle karar vermeyiniz. Saat 03:12 Ay-Kuzey düğüm görünümü,veya özel yaşantımızda insanlara destek oluruz. Rehberlik ederiz. Bilgimizi paylaşırız ve deneyimlerimizi başkalarına aktarırız. Saat 07:26 Ay-Venüs görünümü, hoşunuza gitmeyen durumları görmezden gelirsiniz. Amacınız sıkıntılarınızı hafife aldığınızı göstermek içindir. Hatta bunu yaparken iç sesiniz ne kadar yanıldığınızı söylese de duymazdan gelirsiniz. İçinizde kötü niyet yok ki. Saat 08:57 Ay-Mars karşıtlığı eviniz-aileniz-kariyer hayatınızla ilgili konularda sakin olmanın önemini gösteriyor. Her şeyi dikkatlice gözden geçiriniz. Ani kararlar vermeyiniz. Gerginlik veya abartılı hareket etmek yanlış olabilir. Saat 22:58-25 Şubat saat 06:06 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Sinirli ve düşünmeden karar vermeyiniz. Sakince olan bitene bakınız. Belki de gözünüzden kaçan bir şeyler vardır. Müzik, resim, el çalışmaları, kısa bir yürüyüş, kitap okumak, araştırma yapmak için uygundur. Hepimizin gönlünce geçecek bir Cumartesi dileğimle,

24 Şubat 2018, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün aklında bulunan tatil planların için kendini internette araştırma yaparken bulabilirsin.

24 Şubat 2018, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Kariyer yaşamınızda hem yüksek hem de gerçekçi olmayan beklentilerle yüzleşebilir, hayallerinizle yaşantınızın uymadığı konusunda çelişkiler yaşayabilir ve bu anlamda karamsarlığa kapılabilirsiniz. Doğru ve daha anlaşılır olan, akademik donanımınıza göre bir kariyer hedefi oluşturmak ve yaşamınızı bu yönde ilerletmektir. Ayrıca bugün netlik kazandırmayan hiçbir söylem için kesin doğruymuş gibi konuşanlara itibar etmeseniz iyi olur.

24 Şubat 2018, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün eve ait konular ve sizi duygusal açıdan meşgul eden konularla daha çok ilgilenebilirsiniz. Gereksiz alınganlıklara kapılmamalısınız.

24 Şubat 2018, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugün, Finansal konularda ayrıntılara önem vermeli ve başkalarının sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Her türlü fikir alışverişine açık olun ama son kararı ve gerekli düzenlemeleri kendiniz yapın. İş birlikleri ve ortaklıklar kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır. Yaşanan bu olumlu gelişmelerle var olan şartları bir adım ötesine taşımak için yapmayı düşündüğünüz yatırımları bu süre içinde gerçekleştirmeniz kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır. Özel hayatınızda ise var olan sorunları aşacak ve ilişkinizi yeni bir boyuta kavuşturarak huzur bulacaksınız. Bekar Balıklar ise hayatınızın aşkıyla karşılaşabilirsiniz. Yine ilişkisi devam eden Balık'lar ilişkinizi resmiyete dökme kararı alabilirsiniz. Biraz cesaretli olun ve keyifli günlerin tadını çıkarın.

24 Şubat 2018, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün ikili ilişkiler, ortaklıklar ve yakın dostluklar alanınızda muazzam olumlu etkiler aldığınız, yaşamınızdaki teklifleri değerlendirmeniz gereken, özel yaşamınızdaki görüşmelerinizi ve planlarınızı destekleyen, ilişkilerinizi romantizmle geliştirebileceğiniz bir zamandasınız.

24 Şubat 2018, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

İç sesiniz sizi önemli olaylarda doğru şekilde uyaracak. Aile hayatınızda keyfinizi artırmanın yollarını bulacaksınız. Eviniz için alışveriş yapacaksınız.

24 Şubat 2018, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Yakın aile bireyleri le keyifli bir yemek davetine katılmak sizi mutlu eder. Ayrıca yüksek adrenalin yüzünden aniden sevgilinize ya da eşinize ilanı aşk edebilirsiniz. Başkaları size kalplerini açarlar. Çocuğunuz pasif agresif ruhunu deniz kenarında vakit geçirerek hafifletebilirsiniz. İyot kokusu ikinize de iyi gelecektir.

24 Şubat 2018, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Son derece yüksek tempoda geçecek bir günde olabilirsiniz. İşlerinizin yoğunlaşması mümkündür. Tempoya bir kere ayak uydurduktan sonra, yaptığınız her işten büyük zevk almaya başlamanız, yorgunluk bile hissetmemeniz mümkündür.

24 Şubat 2018, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Oğlak
27° 53' 16" R
Ay
Yengeç
28° 21' 59" R
Merkür
Kova
09° 06' 51" R
Venüs
Oğlak
13° 42' 22" R
Mars
Yay
25° 17' 50"
Jüpiter
Balık
04° 04' 36"
Satürn
Kova
13° 49' 39"
Uranüs
Boğa
10° 49' 07"
Neptün
Balık
21° 02' 08"
Plüton
Oğlak
26° 29' 34"
Chiron
Koç
08° 49' 38"
Lilith
İkizler
20° 21' 01"
True Node
İkizler
00° 08' 25"
Son Güncelleme : 18/01/2022 03:50

Astroloji Gündemi

17 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 17 Ocak 2022, Pazartesi 17 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Yengeç burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Sabah saatlerinden itibaren hassas, alıngan ama bir o kadar da sev... Devamını Oku >>