Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Günün Mottosu

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Şubat 2019, Pazar

Aşk %
Para %
Sağlık %

Sevgilinizle güzel ve seviyeli bir ilişki yaşıyorsunuz fakat aranızdaki duygusal bağ yeterice güçlü değil. Bu yüzden kendinizi sevgilinize açamıyorsunuz.

İş yerinizde arkadaşlarınızla sürekli tartışma halinde olmanız müşterileriniz tarafından olumsuz karşılanıyor. Bu konuyla ilgili yakında amirinizden bir ihtar alabilirsiniz.

Borçlarınızı zamanında ödüyorsunuz ve bu konuda sıkıntıya düşmüyorsunuz. Fakat harcamalarınıza biraz daha dikkat etmelisiniz. Yakında karşınıza ek bir masraf çıkabilir.

Çok sevdiğiniz bir yakınınız bugün size bir şikayette bulunacak ve bu konuyla ilgilenmenizi isteyecek.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Kendinizi dinamik hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Özgüveninizin pekişebileceği oluşumlara yönelebilirsiniz. Tercihlerinizde bazı kararsızlıklarınız olacak. Bugünlerde sizi sevindirecek bir haberiniz var. Haberin gerektirdiği çabukluğu göstermeniz gerekiyor. Yeni dostluklar konusundaki girişimciliğiniz, imkanlarınızı çoğaltabilir.

24 Şubat 2019, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugünün tamamında Ay Akrep burcunda ilerlemesine devam edecek. Sizler için iyimser ve pozitif enerjilerin hakim olduğu bir gün olacak. Sadece sabah saatlerinde Ay-Mars karşıtlığının etkin olmasıyla sinirleriniz gergin olabilir. Seyahat edenleriniz varsa dikkatli olmaya özen gösterin. Akşam geldiğinde olumlu gelişmeler yaşayabileceğiniz bir zamanda olacaksınız. Ay- Neptün uyumlu açısının devreye girmesiyle duygusal tarafınız ortaya çıkacaktır. Hislerinizin de güçlü olacağı bir geceye ilerleyeceksiniz. Sevgiler, Astromeri

24 Şubat 2019, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Duygularında ve kararlarında netsin!Ay, bugün sabit burçta hareket ediyor. Sorumluluk alma konusunda kimse eline su dökemez. Bu yüzden de etrafındaki sorumsuzluklara tahammül edemiyorsun. Enerjin ise yine dorukta! Bugün kendini iyi hissediyorsun değil mi? Bugünlerde işlerindeki yoğunluk seni korkutmuyor. Duyguların ve kararların her zamankinden daha net diyebilirim. Bugün aşk hayatında yaşadığın belirsizliği bir an evvel bitirmek isteyebilirsin. Verdiğin kararın sorumluluğunu da taşıman gerektiğini sana hatırlatayım. Evli bir Balık burcuysan, eşinin yardımsever tarafı ona bir kez daha âşık olmanı sağlayacak. Aile içerisinde biraz daha ön plana çıkmak adına konuşmalarda daha etkin olabilirsin. Ancak farkında olmadan sürekli sözlerini kesmen aranızda bir terslik oluşturabilir.

24 Şubat 2019, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Var olan ilişkinizde mutlu olmak adına biraz daha sabırlı olursanız ilişkinizde ki dengeyi tutturmuş olacaksınız. Mutluluğun ufak şeylerde olduğunu unutmayın.

24 Şubat 2019, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün Ay Akrep'te ilerlerken, kendinizi geliştirebilecek yeni ilgiler bulabilirsiniz. Aynı zamanda daha fazla konuşma ve görüşme dikkat çekebilir.

24 Şubat 2019, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Konsantrasyon problemleri sizlerin baş sorunu. Dikkatinizi bir konuya odaklamak hususunda problemler yaşıyorsunuz.

24 Şubat 2019, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Kendi kendinizi üzüyorsunuz. Bazen gereğinden fazla takıntı yapıyor, hali hazırda çözülmesi muhtemel konuları bile kendinize dert ediyorsunuz. Sorumluluk almak sizi yıpratıyorsa, sizi yıpratmayacak kadar, üstesinden gelebileceğiniz kadar sorumluluk alın ve kimseye söz vermeyin.

24 Şubat 2019, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Ertelenmiş arzularınız gün yüzüne çıkabilir. Kendinizi adadığınız ilişkilerde fikirler değişiyor. Yenilenme arzunuzla önemli değişimler gelişebilir.

24 Şubat 2019, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ay’ın Akrep burcundaki seyahati uzaklardan beklediğiniz tutkulu bir haberi size taşır. Seyahat planları yapmak için harika bir gün. Belki Hindistan'daki farklı öğretilere ilgi duyarsınız. Belki de spiritüel dünyanın sesini dinleyen birinin fikirleriyle beslenmek size iyi gelir. Eğitimler, akademik çalışmalar için son kararınızı artık verin.

24 Şubat 2019, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Son derece yüksek tempoda geçecek bir günde olabilirsiniz. İşlerinizin yoğunlaşması mümkündür. Tempoya bir kere ayak uydurduktan sonra, yaptığınız her işten büyük zevk almaya başlamanız, yorgunluk bile hissetmemeniz mümkündür.

24 Şubat 2019, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Oğlak
27° 52' 25" R
Ay
Yengeç
28° 11' 50" R
Merkür
Kova
09° 07' 25" R
Venüs
Oğlak
13° 42' 45" R
Mars
Yay
25° 17' 14"
Jüpiter
Balık
04° 04' 26"
Satürn
Kova
13° 49' 33"
Uranüs
Boğa
10° 49' 07"
Neptün
Balık
21° 02' 07"
Plüton
Oğlak
26° 29' 32"
Chiron
Koç
08° 49' 36"
Lilith
İkizler
20° 20' 55"
True Node
İkizler
00° 08' 33"
Son Güncelleme : 18/01/2022 03:30

Astroloji Gündemi

17 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 17 Ocak 2022, Pazartesi 17 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Yengeç burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Sabah saatlerinden itibaren hassas, alıngan ama bir o kadar da sev... Devamını Oku >>