İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
Kendine Güveniyorsun Günün Mottosu

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Kasım 2022, Cumartesi

Aşk 80%
Para 60%
Sağlık 90%

Aşk konusunda ilk adım senden gelmeli bugün. Zira karşı taraf senin nasıl hareket edeceğine göre düşüncelerini netleştirebilir. Eğer sen kendinden eminsen ve ne istediğini biliyorsan ona göre hareket etmeli, karşı tarafa örnek olmalısın.

Bağladığınız işlerin yüksek kapasitesi memnunluk yaratıyor. Özgün ilkelerinizle insanları yorduğunuz kadar ilgilerini de çekiyorsunuz. Bugünlerde hararetli bazı görüşmeleriniz olacak.

Bugünkonularında içine sinen daha fazla şey olabilir. Çevrendekilere sözünü geçirmek de buna dahil tabii. İnsanlar senin rehberliğinde hareket etmeyi tercih edebilir. Doğru şeylere odaklanmak çok iyi sonuçlar getirebilir.

Bugün beslenme tarzında dikkatli olduğun sürece enerjini hiçbir şey düşüremeyebilir. Eğer çok yağlı ve tuzlu yemezsen, bünyeni fazla yormamış olursun. Bu da sana günün tamamında neye odaklanacağını seçme fırsatı verebilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Hedeflerine ulaşmak için hızlanmak isterken aksi şekilde etkileri kendine çekiyor olabilirsin bu aralar. Bugün de böyle bir gün olabilir. Her ne kadar hızlı hareket etmek ve güzel sonuçlar elde etmek istesen de hayatın farklı planları olabilir. Strese girmemek ve akışa inanmak en iyisi.

12 Kasım 2022, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

En son planınız veya projeniz sizi son birkaç aydır yaptığınızdan daha radikal bir yöne götürecek ve bu iyi çünkü hayatınızda daha fazla çeşitliliğe ihtiyacınız var. İkizler, eylemlerinin tahmin edilmesi zor olduğunda en iyisini yapma eğilimindedir.

12 Kasım 2022, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Çalışan ya da mesaiye kalacak olan bir İkizler burcuysan, haftanın tüm ağırlığını üzerinde hissedebilirsin. Ancak bir yandan da kendini salmak istemeyerek, içsel hareketliliğini ortaya çıkaracaksın. Kendine güvenin tam. İş hayatın etrafındaki insanlar tarafından masaya yatırılabilir.

12 Kasım 2022, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Hareketli ve duygusal etkileri olan bir gün olabilir. Arkadaş çevrenizden birileri ile aranızdaki çekimi düşünebilir, bunun üzerine adım atmak isteyebilirsiniz. Etkileyici bir izlenim verebilirsiniz, dozunu iyi ayarladığınız takdirde istediğinizi elde edebilirsiniz.

12 Kasım 2022, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Para durumunuz üzerinde daha fazla düşünebilirsiniz. Ancak bu konu ilişkileriniz ile de yakından ilişkili olabilir.

12 Kasım 2022, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Aşk konusundaki en şanslı burçlardan biri de sizlersiniz. Yalnız olan İkizler aradıkları aşkı kendilerine bugünlerde çekebilirler ve mutlu olabilirler.

12 Kasım 2022, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Yazılı, sözlü ve diğer biçimlerde iletişim kurma yeteneğiniz bugün son derece gelişmiş olacak. Böylece, çevrenizdeki pek çok kişiyi etkileyeceksiniz ve sizin hakkınızda fikirlerini değiştirecekler. Sempatilerini açıkça ifade edebilirler ve siz de gün boyu onaylanmış, ait hissedeceksiniz. Bu gece, bir seminer düzenlenen bir kitabevi bulun ve ona katılın.

12 Kasım 2022, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sizi her zaman yaptığınızdan farklı bir şey yapmaya itecek, yeni bir arayışa girmek isteyebilirsiniz. Bu yolda herkesin bilmediği bazı şaşırtıcı bilgiler bulabilir ve bilginin güç olduğunu bir kez daha ispatlayabilirsiniz. Karşınıza çıkan ilk kaynağa güvenmek yerine şüpheci yaklaşmak ve bilgileri doğrulamak önemlidir. Haberlerin şaşırtıcılığının da etkisiyle kırmamanız gereken kalpler kırmak istemezsiniz.

12 Kasım 2022, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Kazançlarınızı arttıracak i bir performans hazırlığı içindesiniz. Özlediğiniz çalışma alanlarına kavuşmak için yeterli nedenleriniz var. Dostlarınızla yapacağınız telefon konuşmaları, enerjinizi olumlu etkilenecek.

12 Kasım 2022, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün olayların gidişatı sizi fazla hayal kırıklığına uğratmasın. Planlarınıza rağmen pek ilerleme kaydedemeyebilirsiniz. İşler istediğiniz gibi gitmeyince suçu başkalarına atma kolaylığına kaçmayın. Gerçekçi olmayan beklentileriniz yüzünden hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Yine de vazgeçmeyin ve halen elinizde olan fırsatlardan faydalanın. Her şeyi zorlayarak oldurmak yerine, biraz daha mütevazı davranın.

12 Kasım 2022, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili İkizler; bugün para ve maddi kaynaklar ön plana çıkabilir. Kariyer hayatınızda önemli fırsatlar elde edebilirsiniz.

12 Kasım 2022, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Aşk hayatınız hassas bir dönemden geçiyor, dolayısıyla hareket ve sözlerinizde dikkatli olmanız da fayda var. Sözlü tartışmalardan kaçınarak, sabırlı olun ve partnerinize anlayışlı davranın. İşinize tüm enerjiniz ve tutkunuzla bağlandığınız bir gün. Rakiplerinizi etkisiz hale getireceğiniz bu olumlu devreyi değerlendirin. Yapıp yapmamakta tereddüt ettiğiniz bir yatırım konusunda, karar vermeniz için yapılan baskılar canınızı sıkabilir. Sağlığınızla ilgili küçük bir problem sizi bu kadar üzmesin.

12 Kasım 2022, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
15° 08' 37" R
Ay
İkizler
05° 19' 47" R
Merkür
Oğlak
00° 33' 43" R
Venüs
Yay
26° 24' 26" R
Mars
İkizler
16° 27' 26"
Jüpiter
Balık
29° 06' 22"
Satürn
Kova
20° 16' 37"
Uranüs
Boğa
15° 49' 02"
Neptün
Balık
22° 38' 53"
Plüton
Oğlak
26° 56' 20"
Chiron
Koç
12° 03' 16"
Lilith
Yengeç
26° 23' 05"
True Node
Boğa
13° 12' 27"
Son Güncelleme : 07/12/2022 10:10

Astroloji Gündemi

7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 7 Aralık 2022, Çarşamba 7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay, İkizler burcuna sonrasında da Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Yarın gerçekleşecek dolunay önces... Devamını Oku >>