İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
Yeni Gelişmelere Hazır Ol Günün Mottosu

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

14 Kasım 2022, Pazartesi

Aşk 80%
Para 90%
Sağlık 100%

Bugün sosyalleşmek sana yeni bir aşkın kapısını aralayabilir. Farklı ortamlara girmek ve yeni insanlarla tanışmak aşka dair beklentilerini daha da netleştirebilir. Seninle ilgilenen insanlarla iletişim kurmak kalbini daha hızlı attırabilir.

Üzerinde düşündüğünüz projelerden biri, serap gibi uzayıp gidiyor, siz yaklaşıyorsunuz, sonuç uzaklaşıyor. Bu projenizi bir süre için askıya alın ve rutin işlerinize dönün. Tamamlanmış bir çok küçük iş, büyük işlere atılmanın moral temelini oluşturur, bu yoldan gitmeyi deneyin.

Bugün yeni hedefler kurma ve bu hedeflere gitme konusunda daha şanslı olabilirsin. Zihnini farklı konulara açabileceksin. Eğer yeni birsöz konusu ise bu tür ortamlarda daha şanslı olabilirsin. Mülakatların daha iyi geçebilir.

Uyku düzenine dikkat etmen gereken bir gün olabilir bugün. Eğer uykuya dalmakta sıkıntı çekiyorsan bunun önünü almak için bazı hazırlıklar yapman gerekebilir. Temiz çarşaflar, lavanta keseleri ve kesinlikle telefon ekranlarından uzak durmak bu konuda iyi olacak.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

İşlerini halletmek için girişeceğin hareketlilik seni hiç beklemediğin bir insan ile tanıştırabilir. İş konularında farklı insanlarla iletişime geçmek sana beklenmedik kapılar açabilir. Şansının bu tür konularda döndüğünü daha net görebilirsin.

14 Kasım 2022, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili İkizler burçları, tanışacağınız yeni insanlar sayesinde hayat akışınızda beklemediğiniz değişiklikler olacak. Gelecekte size fayda sağalayacak bir kişiyle tanışacak ve kısa zamanda bu tanışıklığı ilerleteceksiniz. Hayatınızı dolu dolu yaşamak için elinizden geleni yapın. Sadece bir köşede durup oturmak zaman kaybından başka bir şey olmayacaktır.

14 Kasım 2022, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün aynı zamanda hayal gücünün sınırlarını zorlayabilir, yaratıcılıkta engel tanımayabilirsin. Zihninin oldukça hızlı çalıştığına şahit olabilirsin. İş hayatında yeni gelişmelere hazır ol. Kendi işini yapan bir İkizler burcuysan, ne zamandır merakla beklediğin anlaşmayı sağlayabilirsin. Ekonomik olarak rahatlayacağın gelişmeler yaşayacaksın.

14 Kasım 2022, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Sizin için önemli olmadığı halde önemli gibi duran ve hayatınızı bu yönde etkileyen faktörleri düşünebilirsiniz. Bunun adı bir değişimse, siz bugün gereksiz ve yetersiz olan her şeyden arınarak değişmeyi seçiyorsunuz. Arka planda dönen iletişim sorunları ve yanlış anlaşılmaları çözmek için iyi bir gün olabilir.

14 Kasım 2022, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün elinizde olmayan nedenlerden ve hayatınızdaki belirsizliklerden dolayı sıkışıklıklar yaşayabilirsiniz. Bazı konular sizi kabullenmeye itebilir. İstediğiniz atılımı yapmakta zorlanabilirsiniz. Dikkatsizlikten dolayı sıkıntılar olabilir. Kimi zaman göremediğiniz durumlar nedeniyle belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Tartışmalardan uzak durmaya çalışın. Sorumlu olduğunuz konulara yönelebilirsiniz.

14 Kasım 2022, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Hayatınızın kusurlu yönlenirine bakabilir, öz eleştiri yapabilirsiniz. Başkalarının söylemesindense kendiniz kendinizi çok daha verimli eleştirebiliyorsunuz.

14 Kasım 2022, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

İçinde hep bir şair veya müzisyen bulunuyordu. İşte bu sanatçı biraz olduğu yerden çıkıp kendini göstermek istiyor! Kendini renkli içerikli mektuplar yazarken veya kendini uzun süredir aklında dönüp duran o senfoniyi mırıldanırken bulabilirsin. Evde, eski gitarını çıkar, piyanonu aç ve notaların akıp gitmesine izin ver. Bugün ruhunla etkileşim yaşamak ve yaratıcılığını dışa vurmak için güzel bir gün.

14 Kasım 2022, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün insanlarla hangi yolu seçeceğiniz üzerine bir tartışmaya girebilirsiniz! İnsanları zorlamanın sizin değerlerinize uymadığını bilseniz bile, özellikle ev işleri veya ev içi rutinler söz konusu olduğunda, direnmek zor olabilir. Bu, muhtemelen, düşündüğünüz gibi olmasa da, kişilerarası dinamikte bir şeyin ayarlanması gerektiğinin bir işaretidir. Paylaşılan sorumlulukları, en hayati endişeleriniz üzerinde size daha fazla kontrol sağlayacak şekilde düşünceli bir şekilde yeniden çalışmak, gerginliği azaltabilir.

14 Kasım 2022, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Yakın ilişkilerinizde güzelliklerin önemi oldukça büyük. Uyumlu ve güzel konuşan insanlar dikkatinizi çekiyor. Bugün iletişim konusunda oldukça rahat hareketler sergiliyor ve karşınızdaki kişilerin de rahatlamasını sağlıyorsunuz.

14 Kasım 2022, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Kader sizi yine dolambaçlı yollara attı ve planladığınızdan çok daha farklı bir durumun içinde buldunuz kendinizi. Üzülmeyin. Her şey her zaman sizin planladığınız gibi gidecek olsa, hayatın beklenmedik sevinçlerini yaşayamazdınız. Strese girmeyin, bilakis yaşamın gizli güzelliklerini yakalayabilmek için gözlerinizi dört açın.

14 Kasım 2022, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Ne istediğinizi çok iyi bilseniz de başkalarını bunu size vermeye ikna etmek zor olabilir! Günün enerjilerini istediklerinizi elde etmenize engel teşkil ediyor. Alternatif bir plan yapmanız gerekebilir, ancak bunun akıllıca altından kalkabilirseniz kısa zamanda gelişmeler olacaktır.Koruyucu melekler nasıl çağırılır?

14 Kasım 2022, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Umutsuz görünen yeni ilişkileri kendinizde de değişiklik yaparak umutlu hale getirebilirsiniz. Değişikliklere hazır olun ve eski alışkanlıkların tekrar yer almaması için önlem alın. İş ilişkilerinizdeki rahatlığınız göze batıyor. İşinizi biraz daha sevmeye ihtiyacınız var. İkaz alabilirsiniz. Bugün sevdiklerinize parasal yönden destek vermekten kaçınmayın. Size bu yardımlarınızın karşılığını fazlasıyla ödeyecekler. Küçük sağlık şikayetlerinizin nedenlerini öğrenmelisiniz.

14 Kasım 2022, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
11° 13' 26" R
Ay
İkizler
19° 51' 11" R
Merkür
Başak
29° 30' 11" R
Venüs
Aslan
26° 26' 02" R
Mars
Terazi
24° 59' 28" R
Jüpiter
Boğa
14° 06' 04" R
Satürn
Balık
01° 17' 11"
Uranüs
Boğa
22° 32' 20"
Neptün
Balık
25° 51' 23"
Plüton
Oğlak
27° 54' 05"
Chiron
Koç
17° 58' 34"
Lilith
Başak
00° 07' 54"
True Node
Koç
24° 57' 28"
Son Güncelleme : 04/10/2023 20:20

Astroloji Gündemi

4 Ekim 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 4 Ekim 2023, Çarşamba 4 Ekim 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Sabah saatlerinden itibaren dünün sarsıcı ve öngörülemez etkilerinden sıyrılıp; daha kontrollü ve organize olabiliriz. Ay Akr... Devamını Oku >>