İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
Çevreni Etkiliyorsun Günün Mottosu

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Haziran 2022, Cuma

Aşk 60%
Para 70%
Sağlık 90%

Reddedilme korkusunun hareket etmeni engellemesine izin vermemelisin bugün. Hislerini ifade etmekten çekinmek diğer ihtimallerin de yok olmasına sebep olacak yoksa. Cesur olup kendini ifade etmen gerekebilir bugün.

Özel yaşamınız nedeniyle işlerinizi ihmal etmek durumunda kalmanızı çevrenizdekiler anlayışla karşıladılar. Ama artık sizden süratli bir tempo bekleniyor. Yakında bu enerjiniz olacak.

İş ortamında daha fazla sorumluluk alman gerekebilir bugün. Grup olarak yapılması gereken bir işte alman gereken sorumluluk, kariyerin için çok daha önemli olabilir. Attığın adımlara dikkat etmen gerekebilir.

Duygularının seni fiziksel olarak etkilemesine izin vermemen gerekecek bugün. Stresten arınıp dikkatini toplamak için meditasyona başvurmak isteyebilirsin. Ağır yiyeceklerden uzak durmak da sana yardımcı olabilir bu konuda.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün kararlı duruşundan taviz vermemen gerekebilir. Hedeflerine varmak konusundaki ısrarın ve çalışmaların seni istediğin yere götürecek çünkü. Planlarına sadık kalmak ve ilerleme konusunda kararlı olmak senin için çok daha fazla kapı açabilir.

17 Haziran 2022, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Dün ve ondan önceki gün olanları unutun, şimdi önemli olan tek şey bugün ve hafta sonu ne olduğu. Güneş yakında burcunuzdan ayrılıyor, bu yüzden önümüzdeki birkaç gün boyunca birçok yeteneğinizden en iyi şekilde yararlanın.

17 Haziran 2022, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Hemhem de arkadaş ortamındaki sıcakkanlı halin, adından sıkça söz ettirecek. Olumlu ruh halin ile gün içerisinde diyalog kuracağın herkesi etkilemeyi başaracaksın. Sürekli olarak kendini yeniliyorsun. Çalışma konusunda öncü olarak, çalışma arkadaşlarına da liderlik edeceksin. Bugünlerde sosyal medyada geçirdiğin zamanın arttığını sende fark edeceksin.

17 Haziran 2022, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Çocuklarınıza zaman ayırabilirsiniz. Temel ve keyfi ihtiyaçlar için bir liste hazırlayabilir, alışverişi planlarınız dahiline alabilirsiniz. Onlarla geçireceğiniz zaman, ilişkinizi kuvvetlendirecektir. Size iyi hissettirecek konulardan ve insanlardan uzak durmamanız gerektiğini bir kez daha anlıyorsunuz.

17 Haziran 2022, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Tüm eforunuzu yeni ufuklara açılmak için sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Yaşadığınız olaylarda daha rahat bütünü göreceğiniz zamanlar var. Uluslararası konular gündeminizi meşgul edebilir. İnandığınız konular hakkında fazla ısrarcı olabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular da huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Akışta kalmaya çalışın.

17 Haziran 2022, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Enerjisizlik hali önümüzdeki günlerde tıkanıklık ve engel olarak yansıyabilir. Mümkün olduğunca bu haftayı tatil, dinlenme ve eğlenme formatında...

17 Haziran 2022, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Eşsiz ve özel biri olduğunuzun farkına varın. Bunu tüm gün aklınızdan çıkarmayın ve davranışlarınızla da bu gerçeği ilan edin. Bugün havada tuhaf bir yoğunluk var ve herkes burnundan soluyor. Bu yüzden birileri "çıldırırsa" şaşırmayın. Güzel haber, siz bu duygusal patlamayı son derece iyi bir şekilde idare edeceksiniz çünkü duygular sizin oyun alanınız.

17 Haziran 2022, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün boyunca çocukluk anılarınızı hatırlıyor olabilirsiniz. Bu anılar sizi büyüdüğünüz, kişiliğinizin ve karakterinizin oluştuğu evlere ve yerlere götürecektir. Pek çok hatıra yüzeye çıkacak; mutlu, melankoli ve aradaki her şey. Sizi daha iyiye götürecek olan duyguları kabul edin ve geri kalanını da çözmek için sıraya alın. Bugün görmezden geldiğiniz her şey yarın başınıza bela olabilir.

17 Haziran 2022, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Kendinize özgü davranışlarınızı sergilerken, hiç kimseyi etkilemeyi düşünmüyorsunuz. Olaylara iyi niyetli yaklaşımlarınızın farklı algılanması, sizi üzebilir. İlişkinizde fikirsel birlikteliğin de önemli olduğunu biliyorsunuz.

17 Haziran 2022, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Gerek mesleki gerek kişisel projeleriniz, hayatınızdaki önemli kişilerin ilgisini çekiyor. Bu etkiden yararlanın ve kendinize güvenerek harekete geçin. Fikirlerinizi inanç ve heyecanla savunun, ama bunu yaparken abartmayın – ukalalığın kimseye faydası olmaz. Sonuca giden yolda siz de üzerinize düşeni yapın.

17 Haziran 2022, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili İkizler; bugün kendinizi iyi ifade ediyorsunuz. Eğitim, yurt dışı, hukuk ya da seyahatlerle ilgili sosyal çevrenizin desteğiyle fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bugün yeni bir anlaşma, yeni bir sözleşme imzalarsanız hayatınızda güzel gelişmelere yol açabilir.

17 Haziran 2022, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Bugün, iyi niyet elçisi gibi ortalarda dolaşmanız, kıskançlık hedeflerine maruz kalmanıza neden olabilir. Çevrenizde, kendinizi ispat etme konusunda başlattığınız olumlu çalışmaları gizli tutmalısınız. Araştırmacı yönlerinizin takdir görmesi, hedeflerinizi daha da yüksek tutmanıza neden olacaktır.

17 Haziran 2022, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
10° 03' 31" R
Ay
Koç
01° 12' 08" R
Merkür
Yay
23° 00' 25" R
Venüs
Yay
20° 06' 58" R
Mars
İkizler
18° 23' 17"
Jüpiter
Balık
28° 55' 08"
Satürn
Kova
19° 56' 01"
Uranüs
Boğa
15° 59' 45"
Neptün
Balık
22° 38' 45"
Plüton
Oğlak
26° 48' 46"
Chiron
Koç
12° 08' 20"
Lilith
Yengeç
25° 49' 24"
True Node
Boğa
13° 10' 47"
Son Güncelleme : 02/12/2022 09:50

Astroloji Gündemi

1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 1 Aralık 2022, Perşembe 1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Balık burcunda ilerleyen Ay’ın sabah saatlerinde Ay Düğümleriyle kuracağı açılar bugünün bazı kadersel motifler taşıyacağına... Devamını Oku >>