İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
Karar Sürecindesin Günün Mottosu

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Haziran 2022, Pazartesi

Aşk 70%
Para 80%
Sağlık 80%

Aşkta kendini ifade etmek isteyebilirsin. Özellikle de hoşlandığın birisi varsa onunla iletişimini artırmak önceliğin olabilir. Ama bu konuları aceleye getirmemen gerektiğini hatırlaman gerekecek. Israr ters tepebilir.

İşinizi geliştirme düşünceleri içindesiniz, ama elinizi kolunuzu bağlayan engelleriniz var. Bugünler içersinde bir ziyaretçiniz olabilir. Onunla birlikte bazı çıkışlar arayacaksınız.

Maddi açıdan kendini tartman gereken bir gün olabilir bugün. Eğer bir masraf yapılacaksa hemen tek başına buna atlamaman iyi olabilir mesela. Çevrendekilerden destek beklemekten çekinmemelisin.

Günü rahat geçirmek ve kendini zorlamamak iyi bir başlangıç olabilir haftaya. Fiziksel olarak kendine fazla yüklenmemelisin. Biraz dinlenmek ve ağır egzersizleri başka günlere saklamak iyi olabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

İletişime özen göstermen seni daha da ön plana çıkarabilir bugün. Haftanın başında insanlarla pozitif bir biçimde iletişim kurmanın faydası bütün bir hafta devam edebilir. O yüzden bugün bu konulara özen gösterebilirsin.

20 Haziran 2022, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili İkizler burçları, oldukça heyecanlı olduğunuz bir proje, bugün biraz yoğun yalnız çalışma gerektirebilir. Kendinizi gün içinde yorulmuş ve bunalmış hissedebilirsiniz. Ancak gün sonunda çalışmalarınızın karşılığını aldığınızda derin bir huzur sizleri kucaklayacak.

20 Haziran 2022, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bir türlü aradığını bulamamış, planladığın gibi güne başlayamamış olabilirsin. Ama ilerleyen saatlerde durumu tersine çevireceksin. Haftanın ilk gününde tempon yoğun. Gün içerisindeki programını bu doğrultuda yeninde şekillendirmek isteyebilirsin. Eğer devam eden bir ilişkin varsa ve sorunlar yaşıyorsan, karar verme süreci senin için başlayabilir.

20 Haziran 2022, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İkili ilişkilerinizde aniden gerçekleşebilecek olaylara tepkisel yaklaşmadan önce sakinlikle olayları analiz etmeyi denemelisiniz. Tutkularınız yaşamınızı belirlerken, yaşamınız da geleceğinizi belirleyecektir. İp ve iğneyi elinize alıyorsanız hayatınızı örmekte ustalaşmalısınız.

20 Haziran 2022, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

İş hayatınızla ilgili sorumlu olduğunuz konuları üzerine kafa yorabileceğiniz bir gündesiniz. Fikirlerinizi üstlerinizle paylaşmak isteyebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için vizyonunuzu geniş tutmanız faydalı olabilir. Gün içinde annenizle ilgili konular gündeme gelebilir. İlerleyen zamanlarda doğru kararlar alabilirsiniz. İçsel uyumunuz rahat etmenizi sağlayacaktır.

20 Haziran 2022, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Aşk hayatınızla ilgili kusurları görmezden gelmek mutluluğunuzun anahtarı olacak. Partnerinizi olduğu gibi kabul etmeniz, yüksek uyum getirecek.

20 Haziran 2022, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün daha pozitif ve kontrollü hissedeceksiniz, ki bu iyi bir şey; zira son zamanlarda biraz stres altındaydınız. Kendinizi daha keyifli hissedecek ve her şeyin yolunda olduğunu fark edeceksiniz. Bugün kendinizi fazla zorlamanız gerekmiyor. Aslına bakarsanız, bugün en iyisi biraz sosyalleşmeniz ve paylaşımda bulunmanız, malum bunun gibi huzurlu günler her zaman ele geçmeyebiliyor. Arkadaşlarla yiyeceğiniz güzel bir yemeğin tadını çıkarın ve harika bir akşam geçirin.

20 Haziran 2022, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Büyük bir dönemin yaklaştığını ayak seslerinden anlıyorsunuz. Bir şeyler olduğunu biliyorsunuz ama ne olduğu hakkında hiçbir fikriniz yok. İçinizdeki görünmez hisle hareket ediyor ve farklı bir yöne çekiliyorsunuz. Bugün başkalarının duygularını da hissedebilirsiniz. Kalbinizi dinleyerek ve vücudunuzdaki hissi hissederek başlayın ancak o zaman duygularınızın yoğunluğunu yargılayabileceksiniz. Bunun geçici bir heves mi yoksa gerçek bir tutku mu olduğunu zaman gösterecek.

20 Haziran 2022, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

İçinde bulunduğunuz şartların pozitif ya da negatif olması sizi pek fazla etkilemiyor. Attığınız her adımda yeni heyecanlar ve gelişimler yaşamak istiyorsunuz. Yaptıklarınızın ters algılanması yeterince canınızı sıkıyor. Acele etmeyin.

20 Haziran 2022, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün yeni bir şey denemek için kendinize güveniyorsunuz. Bunun sonucundahayatınızda, sağlığınızda ve ayrıca aşk hayatınızda değişikler yaşayabilirsiniz. Bu yüzden ne zamandır planladığınız projeler için kolları sıvayın ve işe girişin. Çevrenizdekiler bu yeni yaklaşımınızı olumlu karşılayacak ve size destek verecek, ama siz yine de yere sağlam basmaya bakın.

20 Haziran 2022, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili İkizler; bugünhayatınızda duygusal sorunlar yaşayabilirsiniz ve kendinizi ifade ederken zorlanabilirsiniz. Buna rağmen aslında beklenmedik fırsatlarınız da var ve bu fırsatları değerlendirirseniz kariyerinizle ilgili olumlu gelişmeler gündeminize gelebilir.

20 Haziran 2022, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sabit düşündüğünüz konularda daha da yoğunlaşmalı ve başarıya emin adımlarla yaklaşmalısınız. Akılcı yönlerinizi özgürce kullanmalısınız. Yaşantınızdaki dengenin önemli olduğunu vurgulayacağınız bu özel günde, gizemli bir karakter çiziyorsunuz.

20 Haziran 2022, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
09° 58' 52" R
Ay
Koç
00° 10' 45" R
Merkür
Yay
22° 53' 27" R
Venüs
Yay
20° 01' 13" R
Mars
İkizler
18° 25' 02"
Jüpiter
Balık
28° 55' 00"
Satürn
Kova
19° 55' 43"
Uranüs
Boğa
15° 59' 55"
Neptün
Balık
22° 38' 45"
Plüton
Oğlak
26° 48' 40"
Chiron
Koç
12° 08' 25"
Lilith
Yengeç
25° 48' 53"
True Node
Boğa
13° 10' 40"
Son Güncelleme : 02/12/2022 08:00

Astroloji Gündemi

1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 1 Aralık 2022, Perşembe 1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Balık burcunda ilerleyen Ay’ın sabah saatlerinde Ay Düğümleriyle kuracağı açılar bugünün bazı kadersel motifler taşıyacağına... Devamını Oku >>