İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
Kendinden Taviz Vermiyorsun Günün Mottosu

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2022, Çarşamba

Aşk 70%
Para 100%
Sağlık 80%

Kalben doğru insana açıldığını hissetmek ve görmek isteyebilirsin. Hoşlandığın kişinin gerçekten bir ilişki için orada olabileceğini görmek önem kazanabilir. Ancak karşı tarafa kendi hislerini anlaması için zaman tanıman gerekebilir bugün.

Kendiniziyaşamınızda biraz gevşek buluyorsunuz, ama bazı durumlardaki sert tavırlarınız bir denge sağlayabiliyor. Son görüşmenizin merakla beklediğiniz neticesini önümüzdeki günlerde alabilirsiniz.

İş ve para konularında hep bir anlaşmazlık olabilir bugün. Bu tür anlaşmazlıklarla başa çıkabilmek için sakin kalan sen olmalısın. İnsanlar duygusal tepkiler verirken senin mantığından ayrılmaman daha fazla önem kazanabilir.

Kendine odaklanmak, çevreden bağımsız olmak daha iyi olabilir. Gereksiz yere etrafındaki insanların gerginliğine kapılmamalısın. Stresi azaltabilmek için biraz daha kendine odaklanman gerekebilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Sen her ne kadar yapıcı kalmak istesen de olayları senin gibi görmek istemeyen ve inat eden etkilerle karşılaşabilirsin. Ve bu da senin sabrını zorlayabilir. Eğer bir şeyler seni çok zorluyorsa bugün kendini biraz geri çekmeyi düşünebilirsin.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Her türden ortaklık mercek altında, şimdi Güneş karşıt burcunuza geçiyor ve son haftalarda bir yakınınızdan biriyle aranız açıldıysa, şimdi onunla barışmanın tam zamanı. Yarı yolda sizinle tanışmaktan mutlu olacaklar.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Özgülüğüne olan düşkünlüğün artıyor. Ailenin bu konudaki baskılarına anlayışlı fakat tavizsiz olabilirsin. Yaşam standartlarını öne çıkaracağın bir gün seni bekliyor. Bir süredir aksattığın ödemeler karşına sorun olarak çıkabilir. Özellikle kendi işini yapıyorsan, alacaklarını tahsil etmek için hukuki yollara başvurmak zorunda kalacaksın.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İkili ilişkilerde şanslı bir gündesiniz. Problem yaşadığınız insanlarla bu durumu düzeltmek için fırsatlar elde edebilirsiniz. Yeni insanlar tanıyacağınız ortamlara girebilir,ağınızı büyütebilirsiniz.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün gündeminiz son derece hareketli olabilir. Yazışma ve konuşmaların yoğunluğu altında kendinize zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz. Gün içinde denge ve uyum içinde olmaya çalışmalısınız. Üstlerinizle iletişiminiz önem kazanabilir. Yakın çevrenizin yaşadığı olaylardan etkilenebilirsiniz. Kendi odak noktanızda kalmaya özen gösterin.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Aşk konusunda çaresiz hissedebilirsiniz. Hayatınızı mümkün olduğunca bütün olarak değerlendirmeli, iyi olana şükür edip kötü olanı şifalandırmalısınız.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Zaman gittikçe daha hızlı akıyor gibi hissedebilirsiniz. Gün ilerledikçe temposu daha da artıyormuş gibi bir hisse kapılabilirsiniz. Her şeyi dikkatlice planlayın. Tüm işlerinize, makul bir zaman ayırdığınızdan emin olun. Eğer imkansız görünüyorsa, her şeyi bir günde bitirmek için kendinizi zorlamayın. Toplantılarınızı ve proje teslim tarihlerini, yapabiliyorsanız, yeniden düzenleyin. Böylece akışa uyum sağlayabildiğinizi hissedeceksiniz.

23 Kasım 2022, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Egonuz bugün biraz stres altında olabilir. İşin zor yanı, hissettiğiniz tehdidin muhtemelen tamamen gerçek olmayan bir şeyin sonucu olmasıdır. Birisi, durumun gerçekliğiyle hiçbir ilgisi olmayan yanlış bilgilerle hareket ediyor olabilir. Bir başkasının gerçekte kim olduğunuza dair yanlış izlenimi sizinle ilgili yanlış bilgiler yayılmasına neden olabilir. Yapabileceğiniz en iyi şey, herkesi muhatap alarak bunlara alan tanımamaktır.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Sık değiştirdiğiniz yaşam rutinleriniz nedeniyle; çevrenizde anlaşılması zor bir kişilik olarak tanınıyorsunuz. Enerjiniz düştüğü zaman,veriminiz azalıyor. Üst düzeyde size yön verecek farklı kişilerle bir araya geleceksiniz.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Şüpheleriniz ve belirsizlikleriniz olabilir ve bunlar nedeniyle güçlükler yaşayabilirsiniz. Enerjiniz her zamankinden daha yüksek bir seviyede, fakat bu huzursuz ve uyumsuz bir enerji. Çatışmak istediğiniz kişiler varsa, bunu yaparken kendinize yeni düşmanlar edinmemeye dikkat edin. Sorunlarınızı daha da artırmaktan başka işe yaramayacaktır. Oysa isteklerinize biraz gem vurur ve sakin kalmayı denerseniz, bu dönemi sıkıntısız atlatabilirsiniz.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Başkalarından hediye almaya açık olun. Bazen diğerlerine yardım etmekle o kadar meşgulsünüz ki insanların size yardım etmesine izin vermiyorsunuz. Bir arkadaşınız size öğle yemeği ısmarlamak isteyebilir. Bırakın yapsın! Ya da eşiniz size küçük bir hediye verebilir. Kısık sesle: “Bana bunu almana gerek yoktu.” demeyin hemen. Onun yerine, gülümseyin ve teşekkür edin. Bırakın bir sefer de diğer insanlar size özel bir şeyler sunsun.Bu sene şans benden yana olacak mı?

23 Kasım 2022, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

İlgi duyuyor, bunu sezdirmemeye çalışıyorsunuz. Onun sempatik davranışları sizi günden güne aşka doğru götürüyor. İş yaşantınızda isteksizliğiniz veriminizi düşürüyor. Çok güvendiğiniz bir dostunuzdan alacağınız bazı haberler henüz gizli tuttuğunuz projenizle ilgili sizi umutlandıracak. Parayla ilgili kararlarınızı alırken aceleye getirmeyin, çevrenizdekilere danışın. Sonradan çok üzülürsünüz. Yemek saatleri dışında sürekli bir şeyler atıştırma huyunuzdan vazgeçin.

23 Kasım 2022, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
25° 46' 38" R
Ay
Yengeç
19° 36' 03" R
Merkür
Koç
20° 04' 42"
Venüs
Koç
12° 28' 15"
Mars
Balık
18° 06' 01"
Jüpiter
Boğa
20° 30' 02"
Satürn
Balık
15° 08' 19"
Uranüs
Boğa
21° 30' 45"
Neptün
Balık
28° 25' 10"
Plüton
Kova
02° 01' 54"
Chiron
Koç
19° 47' 22"
Lilith
Başak
21° 40' 15"
True Node
Koç
15° 33' 43"
Son Güncelleme : 15/04/2024 09:20

Astroloji Gündemi

25 Mart 2024 Terazi Burcunda Ay Tutulması - Burçlara Etkileri 30 Mart 2024, Cumartesi 25 Mart 2024 Terazi Burcunda Ay Tutulması - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar 25 Mart'taki Terazi burcundaki Ay Tutulması ile bazı defterleri yeniden ama son ke... Devamını Oku >>