Terazi Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Günün Mottosu

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Ekim 2018, Cuma

Aşk %
Para %
Sağlık %

İlişkinizde biraz bencil olduğunuz gözleniyor. Sevgilinizin içinde duygusal bir boşluk var. Siz buna rağmen çoğunlukla onsuz bir hayatın içindesiniz. Yeni bir gönül kayması ikiniz için de hiç olanaksız görünmüyor.

Yapacağınız bir görüşme sizi umutlandıracak. Görüştüğünüz insan, tam aranılan kişi olduğunuzu çok belli edecek. Fakat, gerçekten öyle mi olduğu yolunda bazı güvensizlikleriniz de yok değil.

Çoktandır gündeminizde olan bir satın alma işiniz var. Gerekli parayı ancak bir araya getirebildiniz. Fakat şimdi de bu alımın gerekliliği konusunda kafanız karışmış görünüyor.

Sabrınızı çok zorlayan problemli bir insanla çatışma içindesiniz. Oysa ilişkiyi bitirmeniz için hiçbir engel görünmüyor. Sıkıntıyı boşuna çekiyorsunuz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

İnsanın kendisine özel bir değer biçmesinin, kendini önemsemesinin çok doğal olduğunu, hatta bunun gerekli olduğu inancındasınız. Ama sizin bunu kendine hayranlık derecesinde yaşadığınız eleştirilerini kabul etmiyorsunuz. Kişilik zayıflığı gösteren, edilgen insanlara eleştirilerinizde acımasızsınız. Beri yanda, sizin gibi iddialı insanlarla da geçinememe gibi bir açmazınız var.

12 Ekim 2018, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Teraziler Saat 02:12-12:53 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Paranın insanlar üzerindeki tesirinin ne kadar önemli olduğunu düşünebilirsiniz. Kimileri bu gücün altında ezilmekte, bazıları ise dilediğince yaşamaktadır. Evet, sizin için de kaliteli bir yaşam için bu para önemli bir güçtür. Ancak hiçbir zaman insani duyguların önüne geçmemiştir. Bu saatlerde hem dostluk hem para hem de değer verdiğiniz olgular üzerinde bir değerlendirmede bulunabilirsiniz. Saat 07:11 Güneş-Pluto zorlu görünümü, kimi Terazilerin hayatını yönlendirmek amacıyla verdikleri birkararının işareti olabilir. Evinizi ofise çevirmek ve yavaş yavaş ekmeğinizi kazanarak hayatınızı kurmak. Bazıları bu görünüm altında, ev veyayerini değiştirmeyi düşünebilirler. Birinin yardımına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bir kısmınız bu etki altında, daha önce ikamet ettiğiniz ve işinizi sürdürdüğünüz yerde, daha farklı biriçin mücadeleye girişebilirsiniz. Değişiklikleri yavaş yavaş yerli yerine koyunuz. Acele ederek kendinizi sıkmayınız. Bu görünüm, ailenizin üzerinizdeki baskısını, alışkanlıklarınızın önemini, sahip olduğunuz her şeyi korumak istediğinizi gösteriyor. Kaybetmemek için, mutlaka iyi bir planlamaya ihtiyacınız olduğunu biliniz ve mantıklı hareket ediniz. Saat 11:20 Merkür-Satürn görünümü, finansal konularda hesabımızı bilmenin ve ödenecekleri bütçemize göre düzenlemenin işaretçisidir. Ailemizle ilgili konular bizim için son derece önemlidir. Meselelere önyargısız yaklaşmamız, anlaşmak için faydalıdır. Tabii ki Venüs bugünlerde geriliyor. Bazen kaygılarımız, gecikmeler, yanlış anlaşılmalar canımızı sıkıyor. Ancak Merkürün bugünkü görünümü, en azından çözüm bulmanın mümkün olduğunu gösteriyor. Saat 12:53 itibariyle Ay-Yay burcunda ilerleyecek. Kendinizi güven içinde hissetmediğiniz konularda sesinizi yükseltmeniz anlamına gelir. Birileri canınızı sıkıyorsa veya bildiğiniz doğrular başkalarının işine gelmiyorsa bunların üzerine giderek fikirlerinizi ortaya koyarsınız. Maddi-manevi değerler sizin için kıymetlidir. Saat 16:16 Ay-Kuzey düğüm görünümü, özgürce hareket etmemizi, sosyal hayatla birebir iletişimde bulunarak keyiflenmemizi sağlıyor. İnsan bu saatlerde keyiflenmek, yeni insanlarla tanışmak, yazışmak, konuşmak istiyor.

12 Ekim 2018, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün Ay öğle saatlerine kadar boşlukta hareket edecek. Bugünyerinde beklediğin telefon ya da e-posta gecikebilir, iletişim sorunları ortaya çıkabilir. Moralini bozmamanda fayda var. Eğer yurtdışı ile ilgili yazışmaların veya görüşmelerin varsa, gün içerisinde olumlu haberler alabilirsin. Hareketli günlerden geçiyorsun. Özellikle bugünlerde bir aşk trafiği içerisinde olduğunu söylemek yanlış olmaz. Evlilik hazırlığı içinde olan bir Terazi burcuysan, her kafadan bir ses çıkması seni biraz strese sokabilir. Kardeşlerinle ve yakın arkadaşlarınla da hararetli tartışmalar yaşayabilirsin. Mide problemi yaşayan bir Terazi burcuysan, sağlıksız, yağlı gıdalardan uzak durmanda fayda var.

12 Ekim 2018, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Yakın çevrenize kendinizi ifade etmek zihninizi boşaltmanızı sağlayacak ve aynı zamanda sizi rahatlatacaktır. Beklemediğiniz sürprizlerle karşılaşabileceğiniz bir gün.

12 Ekim 2018, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Günün ilk yarısında elinizdekileri daha iyi değerlendirmelisiniz. Hareket ve iletişiminizin yoğun olduğu bir gün olabilir. Eğitimlerle ilgilenebilirsiniz. Kardeşlerinize zaman ayırmak size iyi gelecektir. İletişimden kaynaklı sıkıntılara karşı dikkatli olmalısınız. Yakın çevrenizdeki değişiklikler hakkında yeni bilgiler edinebilirsiniz. Akşam saatlerinde farklı programlara dahil olabilirsiniz.

12 Ekim 2018, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Gün boyunca iletişim, seyahatler ve aşk hayatınızda ani ve sürpriz fırsatlar elde edecek bir enerjidesiniz. Bu zaman diliminde keyifli diyaloglar geliştirebilir, beklediğiniz haberleri alabilir ve aşk hayatınızda yeni teklifleri değerlendirebilirsiniz. İlişkisi devam edenlerin tatil planı yapabileceği ve keyifli görüşmeler gerçekleştirebileceği bugün, ruhunuzun ihtiyaçlarını belirlemeniz ve sizi gerçekten iyi hissettiren ortamlarda bulunmanız faydalı olacaktır

12 Ekim 2018, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sabah saatleri duygu durumunuz dengesiz olabilir ancak öğleden sonra dengeyi bulup ilerleyeceksiniz. Sosyal gruplarda olmak size iyi gelecektir. Yakın arkadaşları içeren organizasyon işlerini siz yapmak durumunda kalabilirsiniz.

12 Ekim 2018, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Kariyer hayatınızdaki zorlayıcı kişi ve koşullar zamanla sizi güçlendirip, tecrübe kazanmanıza yardım edecek. İçinde bulunduğunuz zorlu koşullardan sıyrılmak için acele etmeyin. Her şeyin bir vakti var. Zaman tüm zorlukların üstesinden gelecektir. Ortaklıklar gündeme gelebilir. Son kararı iyice düşünerek vermelisiniz.

12 Ekim 2018, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bu günlerde sevgiliniz çok sorumluluk sahibi bir insan haline gelecek. Sizin de istediğiniz bu değilmiydi? Fakat bu durum onu biraz gerginleştirecek. Ona şefkatli ve romantik davranmalısınız. Unutmayın o sizi çok seviyor ve karşılığını beklemek onun da hakkı.

12 Ekim 2018, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
10° 00' 08" R
Ay
Koç
00° 27' 30" R
Merkür
Yay
22° 55' 21" R
Venüs
Yay
20° 02' 47" R
Mars
İkizler
18° 24' 34"
Jüpiter
Balık
28° 55' 03"
Satürn
Kova
19° 55' 48"
Uranüs
Boğa
15° 59' 53"
Neptün
Balık
22° 38' 45"
Plüton
Oğlak
26° 48' 42"
Chiron
Koç
12° 08' 23"
Lilith
Yengeç
25° 49' 01"
True Node
Boğa
13° 10' 42"
Son Güncelleme : 02/12/2022 08:30

Astroloji Gündemi

1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 1 Aralık 2022, Perşembe 1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Balık burcunda ilerleyen Ay’ın sabah saatlerinde Ay Düğümleriyle kuracağı açılar bugünün bazı kadersel motifler taşıyacağına... Devamını Oku >>