Terazi Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Günün Mottosu

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2018, Salı

Aşk %
Para %
Sağlık %

İlişkinizi bir dengeye oturtmak istiyorsunuz. Bu sizin birlikte aldığınız bir karar. Ama birlikte uymadığınızı gören partneriniz, bu günlerde daha değişik bir formül çıkartabilir, hazırlıklı olmalısınız.

İş yaşamınızda, son derece dediğim dedik bir yetkiliyle sorun yaşıyorsunuz. Bu egemen tavrına karşı size verdiği değer elinizi kolunuzu bağlıyor. Sabrınızı korumanız halinde, süreç içinde ondan çok şey öğrendiğinizi göreceksiniz.

Ümit etmediğiniz bir yerden sağladığınız para sizde ezikliğe yol açıyor. Bu parayı gönül rahatlığıyla, kullanacağınız yere kullanamıyorsunuz. Ama zaman geçirecek lüksünüz olmadığını biliyorsunuz.

Çok beklenmedik davranışıyla sizi adeta yıkan arkadaşınızın, sizinle konuşma niyetine karşılık vermeniz halinde, onu anlamakta kolaylık yaşayacaksınız.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Yakın bir arkadaşınızın aşk beraberliğini kaldırıp atar gibi bir tavırla bitirmesi, sizi şu günler içinde o arkadaşınızla bir hesaplaşmaya itti. Onun aşka dair söylemleriyle davranışı arasındaki uzaklık sizi çok şaşırtmış görünüyor. Uzak bir yakınınızın sağlık sorunları yine bu günlerde kendinizi dinlemenize neden olacak, yine doktor kapılarını aşındıracaksınız.

9 Ekim 2018, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Teraziler, 9 Ekim saat 06:47 burcunuzda doğacak Yeniay, yöneticiniz Venüsün iki ayrı burçta gerilemesi nedeniyle, kişisel değerleriniz, kendinize gösterdiğiniz özen, sağlığınız, ailenizle ilişkiniz, yuvanız ve finansal konuların tekrar gözden geçirilmesi, doğru tespitler için bekleme süresi anlamına geliyor. Bu durgunluk veya içe çekiliş sizi yıldırmasın, olumsuz düşündürmesin. Çünkü geri hareketler aslında daha sonra pişmanlık duyacağımız kararların önüne geçebilir. Şimdi kendimize bir bakacağız. Biz neler istiyoruz, nasıl bir adım atmaktan yanayız, sıkıntılarımız nedir, arzu ettiğimiz nedir, bunlar yararlı mıdır, gerekli midir tekrar bir tespitte bulunacağız. Böylece değişim ve düzeltmeler için vakit kazanmış olacağız. Evet bu Yeniay, zaman kazandıracak size. Şu sıralarda parasal konularda, ortaklık, ilişki ve sözleşmelerde aceleci olmamak gerekiyor. Uygun bir zamanda değiliz. İlerleme sağlamak kolay değil. Yerleşim yeriniz, ailenizle ilgili değişim ve yenilikler maddi gücümüze göre ele alınmalı, şuradan şu gelir gibi ucu açık olasılıklarla yola çıkılmamalıdır. Kendinizde yapacağınız fiziki yenilik ve değişimler için henüz erken. Şu süreci bir geçirelim. 16 Kasım tarihinde Venüs burcunuzda düzeldiğinde her şey kendiliğinden yoluna girecektir. Sabırlı olalım. Yeniayın sizler için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Gönülden sevgilerimle,

9 Ekim 2018, Salı
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün sabah saatlerinde burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Yakın çevren, eğitimin, kardeşlerin ve ticari faaliyetlerin bu günlerde önem kazanıyor. Bu konularla ilgili haberler alman mümkün? Beklenmedik gelişmelerle de karşılaşabilirsin. Bir ilişkin varsa ya da evliysen uzun zamandır yapmak isteyip de yapamadığın programlara yönelebilir, özlediğin insanlarla plan yapabilirsin, eşinle güzel anılar biriktirebileceğin bir gündesin. Kendi hayatınla ilgili daha özgür kararlar almak istiyorsun. Ama duygusal anlamda sıkı bağ kurduğun insanlar senin dönüşüm süreci içerisinde olduğun gerçeğini kabul etmekte zorlanıyor olabilir. Her kafadan bir ses çıkması sinirlerini yıpratsa da, yalnız kalacağın anlar yaratmayı başaracaksın.

9 Ekim 2018, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Bugün hassas ruh haliniz sebebiyle olayları yanlış yorumlayabilir ve karşınızdaki insana kırılganlık gösterebilirsiniz. Bu sebeple kendi amaçlarınıza yönelip hedeflerinizi tekrar gözden geçirmeniz sizin için daha iyi olabilir.

9 Ekim 2018, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Ay burcunuzda iken yenilikler içindesiniz. Bugün bütçenizle ilgili gelişmeler olabilir. Maddi kaynaklarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda kişisel yeteneklerinizi ön plana çıkaracağınız işlere yönelebilirsiniz. Gün içinde başkalarından alacağınız desteklerle işlerinizi bitirebileceksiniz. Planlardaki değişikliklerin keyfinizi kaçırmasına izin vermeyin.

9 Ekim 2018, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Size yeni yaklaşımlar getirecek konulara açıksınız. Kendinizi geliştirebileceğiniz fırsatlar bulabilirsiniz.

9 Ekim 2018, Salı
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizden daha emin bir duruş sergileyebilirsiniz. Bireysel konulara, işlere ağırlık verebilirsiniz. Ancak sübjektif davranmaktan kaçınmalı, gerçekçi olmaya çalışmalısınız.

9 Ekim 2018, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Yeni Ayda, geçmişte özden verip karşılık alamadığnız ilişkileri sonlandıma gücünü bulacaksınız. Yenilenen enerjiler değer duygunuzu yükseltecektir. İlişkileri gözlem seviyesinde tutup, kabiliyetlerinize odaklanırsanız aradığınız huzuru bulursunuz.

9 Ekim 2018, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Haydi yine gökyüzü sizin için çalışıyor. Burcunuzdaki yeni ay ilişkilerde sizi ön plana itecek. Her türlü sürpriz gelişmeye hazır olun. Yeni bir iş, yeni bir eş bomba gibi hayatın merkezine oturabilir. Yeni kararlar size cesaret verirken geleceğinizi şekillendirir. Estetik ve güzellik konuları ön planda. Ama Venüs Retro olduğu için Aralık ayına kadar beklemek doğru olur.

9 Ekim 2018, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Bugün radikal kararlar alabilirsiniz.

9 Ekim 2018, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
10° 03' 31" R
Ay
Koç
01° 12' 08" R
Merkür
Yay
23° 00' 25" R
Venüs
Yay
20° 06' 58" R
Mars
İkizler
18° 23' 17"
Jüpiter
Balık
28° 55' 08"
Satürn
Kova
19° 56' 01"
Uranüs
Boğa
15° 59' 45"
Neptün
Balık
22° 38' 45"
Plüton
Oğlak
26° 48' 46"
Chiron
Koç
12° 08' 20"
Lilith
Yengeç
25° 49' 24"
True Node
Boğa
13° 10' 47"
Son Güncelleme : 02/12/2022 09:50

Astroloji Gündemi

1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 1 Aralık 2022, Perşembe 1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Balık burcunda ilerleyen Ay’ın sabah saatlerinde Ay Düğümleriyle kuracağı açılar bugünün bazı kadersel motifler taşıyacağına... Devamını Oku >>