Terazi Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Günün Mottosu

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

14 Ekim 2018, Pazar

Aşk %
Para %
Sağlık %

Yanlışlarınızı yavaş yavaş kavrıyorsunuz. Ama artık geri dönüp bir şeyleri düzeltmeniz oldukça zor görünüyor. Onu bırakıp ayrılırken kırıcı davranmanız bütün umut kapılarını kapatmış gibi.

Sizi yıpratan ilişkilerden kendinizi kurtarmak istiyorsunuz. İşyerinizin, her sabah kalkıp isteksiz gittiğiniz bir yer haline gelmiş olması, kendinize yeni bir yer aramanıza neden olacak.

Yakınlarınızla birlikte kendinizi de biraz daha sıkmanız gerekecek. Bazı büyük ödemelerinizin günü yaklaşıyor. Şimdi ne kadar gereksiz harcamalar yaptığınızı daha iyi anlıyorsunuz.

Duygusalsınız. Bu özelliğiniz sizi sıkıntıya sokuyor. Bunu da sık, sık yaşıyorsunuz. Bu konuda biraz dikkatli davranmanız gerekiyor.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bir arkadaşınızın ailesindeki sağlık sorunuyla ciddi biçimde ilgilenmeniz gerekecek. Bugünlerde bir problemin içinde görüyorsunuz kendinizi. Şimdilik böyle bir şey söz konusu değil. Ama tavırlı davranmanız, biraz kımıldamanız gerekiyor. Yakında bir yolculuğunuz var. İşle ilgili görünüyor. Ama siz bunun tadını da çıkarmayı düşüneceksiniz.

14 Ekim 2018, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Teraziler Saat 03:58-22:16 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde, yanlış anlaşılmalara oldukça açığız. Bir durumu gereğinden fazla abartarak tepki gösterebiliriz. Belki de sakin olsak, dinlesek karşımızdakini bir sorun çıkmayacaktır. Ancak boşluk etkisi altına bu pek kolay olmaz. Dikkatli olmaya çalışalım. Saat 20:40 Ay-Chiron görünümü, ailevi ve ilişkinizle ilgili konularda kendinizi mutlu ve güçlü hissetme arzunuzu işaret ediyor. Bu iki alanda artık problem istemiyorsunuz. İyileşmek, acılarınızı geride bırakmak ve geçmişi unutmaktan yanasınız. Saat 22:16 sonrası Ay-Oğlak burcunda ilerliyor. Ailevi konularda ve partnerinizle ilgili meseleler üzerinde kendinizi baskı altında gibi hissedebilirsiniz. Huzurlu bir akşam geçirmek istiyorsanız, karamsar düşünmek yerine durumları mantıklı bir şekilde ele alınız. Mutlu, huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,

14 Ekim 2018, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün Ay tüm gün boşlukta hareket edecek. İletişim odaklı her konuda başarılısın ve yanlış anlaşılmalar yaşamayacaksın. İşinden memnun olmayan bir Terazi burcuysan, yeniarayışına girebilirsin. İnternet üzerinden yapacağın başvurular olumlu bakış açısı geliştirmeni sağlayacak. İlişkin varsa, günün kurtarıcısı sen olabilirsin. Karşındaki insan sana alıngan davranışlar sergilese bile, mantıklı açıklamalar yaparak onu rahatlatmaya çalışabilirsin. Ruh halin değer verdiğin insanlarla ilişkilerinin iyi ya da kötü gidişatına göre çok çabuk değişiyor. Elinde değil, eğer önemsiyorsan, sevincini de üzüntü de gösteriyorsun.

14 Ekim 2018, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Yakın çevrenizle etkileşiminizin artması sonucu özel hayatınızla ilgili bazı konuları da danışmaya yönelik çalışmalarınız olabilir. Çevrenizin söylediklerinden fazlasıyla etkilenmeye açık bir dönem içindesiniz.

14 Ekim 2018, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Çoğu zaman başkalarının etkisinde kalıyor ve kendi kendinizi yıpratabiliyorsunuz. Olumlu düşünen kişilerle bir arada olmaya bakmalısınız.

14 Ekim 2018, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Yakın çevrenizle bir araya gelmek keyfinizi yerine getirecek. Beklediğiniz büyük müjde geliyor.

14 Ekim 2018, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

İletişimle ilgili konular gündeme gelirken iletişimden kaynaklanabilecek problemlere ve yanlış anlama ve anlaşılmalara her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir. Trafikle ilgili tedbir almayı da ihmal etmemelisiniz.

14 Ekim 2018, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Başkalarını da düşünerek yaptığınız işlerde bugün kimseyi memnun edemeyebilirsiniz. Gün boyu bildiğini yapmak isteyen, sık ilişki değiştirip etrafını yoran insanlarla etkileşiminiz olabilir. Bireysel arzulara odaklanırsanız daha keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

14 Ekim 2018, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Haftanın son günü Ay Yay burcunda seyahat ederken hareketli bir gün sizi bekleyecek.Beklenmedik seyahatler kısa yolculuklar gündeme gelebilir. Web sitesi hazırlamak, tanıtım faaliyetlerinde bulunmak, ofis ortamında yeni projeler araştırmak için harika bir gün. Yolda karşılaşacağınız kişiler sizin için önem taşır.

14 Ekim 2018, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Yeni bir günde çok büyük gelişmeler beklemeyin. Elde edeceğiniz kazançlar yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin. İlerlemek ve atılım yapmak için uygun bir zaman değil. Şu sıralar yakın çevrenizle ilgili ilişkileriniz ağırlık kazanacak .

14 Ekim 2018, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
06° 41' 06" R
Ay
Akrep
25° 45' 23" R
Merkür
Başak
24° 44' 42" R
Venüs
Terazi
00° 40' 04" R
Mars
İkizler
19° 41' 00" R
Jüpiter
Koç
03° 17' 11" R
Satürn
Kova
19° 02' 13" R
Uranüs
Boğa
18° 23' 45"
Neptün
Balık
23° 40' 28"
Plüton
Oğlak
26° 08' 08"
Chiron
Koç
14° 29' 50"
Lilith
Yengeç
18° 43' 35"
True Node
Boğa
13° 48' 26"
Son Güncelleme : 29/09/2022 23:40

Astroloji Gündemi

29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 29 Eylül 2022, Perşembe 29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Denge arayışının yoğun olduğu Terazi yeniayından sonra sabah saatlerinde bütün dengeler şaşabilir. Neye güveneceğimizi şaşıra... Devamını Oku >>