Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Soruların Cevaplarını Buluyorsun Günün Mottosu

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Temmuz 2022, Cuma

Aşk 80%
Para 80%
Sağlık 90%

Aşk konusunda sürprizlere hazırlıklı olmakta yarar var bugün. Girdiğin ortamlarda dikkatini çeken biri sürekli gülümsemeni sağlayabilir mesela. Güzel bir iletişim başlayabilir ve seni de meraklandırabilir bu durum.

Bu sizin için tatmin edici bir gün olacak. Her zamankinden daha fazla odaklandığınızı ve enerjinizi hedeflerinize ulaşmak konusunda kanalize edebileceğinizi göreceksiniz. Geçtiğimiz birkaç haftadır inanılmaz derecede çalışıyorsunuz ve çabalarınız için yakında ödüllendirileceğiniz açıkça ortaya çıkacak. Son zamanlarda yaşanan kötü bir deneyim hakkında hala endişeleniyorsanız, bunu arkanızda bırakabilirsiniz. Kimse kötü hisler barındırmaz; siz de.

Planlarını gerçekleştirmek için çalışmalara başlaman gerekecek bugün. Eline geçen fırsatları kaçırmamak için hızlı davranman gerekebilir genel olarak. Bu tür konularda destek almak da iyi olabilir.

Hayatına biraz hareket katma fikri sana mantıklı gelebilir bugün. Egzersiz programında değişiklikler yapman mümkün o yüzden. Yemek düzenin konusunda daha titiz davranmayı düşünebilirsin ayrıca. Bir şeyleri yoluna koymak önceliğin olabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Olayların beklediğin şekilde sonuçlanmaması seni yolundan alıkoymamalı bugün. Yaklaşımının doğru olduğunu bilmek sana iyi gelebilir. Programına sadık kalıp çalışmaya devam ettikçe başarının geldiğini kendi gözlerinle göreceksin, o yüzden devam etmelisin.

1 Temmuz 2022, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Yengeç burçları, bugün kendinizi duygularınızla aynı hizada tutmaya çalışın. Almanız gereken kararlar hakkında daha mantıklı düşünebilmek için kafanızı boşaltmaya ve size iyi gelecek aktivitelerle gününüzü planlamaya özen gösterin. Eğer kendinizi ifade etme konusunda sorun yaşadığınızı ve olayların rayından çıktığını düşünüyorsanız durup bir mola vermenin tam zamanı!

1 Temmuz 2022, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Zihninin ferahladığını hissederek Temmuz ayına başlıyorsun. Çünkü kendi iç dünyan ile yaşadığın hesaplaşma kendine soruduğun soruların cevap bulmasını sağlayacak. Önceliğin dinlenmek. Uzun süredir izin kullanmayan bir Yengeç burcuysan, tatil planlarına geç olmadan başlayacaksın. Eğer çocukların varsa, çocuklarının hiperaktifliği seni biraz fazla yorabilir.

1 Temmuz 2022, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Sosyal bir gün olabilir. Arkadaşlarınızla bir araya gelmek, yemekli toplantılar düzenlemek ya da evinizde misafir ağırlamak haftanın yorgunluğunu attırabilir. Engellendiğinizi düşündüğünüz konularda, potansiyelinizi açığa çıkarıyorsunuz.

1 Temmuz 2022, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Tüm gün boyunca güven arayışınız ve duygusal açıdan tatmin olacağınız konular üzerinde durmak isteyebilirsiniz. Sıkı bir çalışma temposu yakalamak,hayatında var olan imkânları değerlendirmek için iyi bir gün. Çalışma hayatınızda yeni destekler, ayaklarınızın yere basması gereken gelişmeler olabilir. Bütçenizi, eldeki kaynakları yönetmek konusunda akılcı çözümler üretmeye çalışın.

1 Temmuz 2022, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Hedeflerinizi belirlemek ve ilerlemek için uygun bir gün. Ayrıca disiplin gerektiren küçük işlerinizi tamamlamak konusunda başarılı olacağınız bir...

1 Temmuz 2022, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Günün enerjik etkileri kendinizi göstereceğiniz mükemmel bir arena hazırlıyor. Gerçek bir katılımcıdan daha çok bir seyirci ya da yorumcu olarak görev almanız muhtemel olsa da bu her zaman sorun olacak değil. Ellerinizi kirletmeyin. Bırakın diğerleri hatalarından ve zayıflıklarından ders alsın. Bu şekilde, ringe çıkma sırası size geldiğinde çok daha iyi hazırlanmış olursunuz.

1 Temmuz 2022, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Arkadaşlar sadece sizi eğlendirmek için orada değiller, özellikle böyle bir günde. Gün, sizi daha derin ihtiyaçlarınızla temasa geçirirken, muhtemelen duygularınızın içinde kayboluyorsunuz. Kendi zihninizde boğulduğunuz anlarda biraz sosyalleşmenin moralinizi yükseltmek için ne kadar çok şey yapabileceğine şaşırabilirsiniz. İşleri yalnız yapmak yerine takım halinde olursanız, daha çok başarı ile dolu bir gün geçirebilirsiniz.

1 Temmuz 2022, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Kişiliğiniz gereği her şeye sabırla yaklaşıyor ve olayların gelişimini bekliyorsunuz. Farklı ortamlarda, huzursuz yapınız ortaya çıkıyor. Aşk konusunda, sevdiğiniz kişilerin duygusal problemleri kafanızı kurcalayabilir.

1 Temmuz 2022, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Enerji dolusunuz. Eğlenceli faaliyetler bu yaşam sevincinizi tatmin etmek için mükemmel bir yol olacak. Fiziksel açıdan son derece formda olduğunuzdan ağırlık egzersizleri yapabilirsiniz. Bu enerjinizi işinizle ilgili eski hayallerinizi gerçekleştirmede kullanın. Kendinize güveninizle başkalarını da etkileyerek, ihtiyacınız olan desteği kolayca kazanabileceksiniz. Başarı sizi bekliyor.

1 Temmuz 2022, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Yengeç; bugün maddi kaynaklar ve harcamalarınızla ilgilenebilirsiniz ve maddi kaynaklarınızla ilgili güzel gelişmeler ve destekler yakalayabilirsiniz.

1 Temmuz 2022, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sadece mantığınıza güveniyor ve düşüncelerinizden taviz vermek istemiyorsunuz. Sizinle aynı tarzda düşünen kişilerle yaptığınız görüşmelerden büyük keyif alacaksınız. Bugün, fikirlerinizi karşı tarafa istediğiniz gibi yansıtabileceksiniz.

1 Temmuz 2022, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
13° 12' 27" R
Ay
Başak
17° 25' 17" R
Merkür
Oğlak
04° 20' 27" R
Venüs
Akrep
00° 59' 46" R
Mars
Yay
08° 01' 27"
Jüpiter
Boğa
06° 41' 06"
Satürn
Balık
01° 21' 22"
Uranüs
Boğa
20° 11' 01"
Neptün
Balık
24° 53' 18"
Plüton
Oğlak
28° 36' 52"
Chiron
Koç
15° 39' 49"
Lilith
Başak
07° 02' 11"
True Node
Koç
23° 38' 06"
Son Güncelleme : 05/12/2023 18:10

Astroloji Gündemi

00:00 Saat Anlamı 5 Aralık 2023, Salı 00:00 Saat Anlamı Sizi Düşlerinde Görüyor 00:00 saati, iş hayatınızda karşınıza çıkan ve üstesinden gelemeyeceğini düşündüğünüz zorlukların... Devamını Oku >>