Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Uzun Zamandır Beklediğin Olay Gerçekleşiyor Günün Mottosu

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Temmuz 2020, Pazartesi

Aşk 10%
Para 80%
Sağlık 70%

Bugün hayatı spontane yaşayın. Ne yapmak istersiniz? Sevgilinizi lunaparka götürmek? Komşu bir kasabaya mı yoksa kırsal bölgeye gitmek? İçgüdülerinizi dinleyin ve rutininizi bir kenara bırakın! Yapabiliyorsanız, çocuklarla oynayarak zaman geçirin. Eğlenceli ve yaratıcı tarafınızı ortaya çıkarın. Bugün eğlence günü. Tadını çıkarın!

Bugün işlerin halledilmesi için mükemmel bir gün. Gezegenlerin enerjisi, başardığınız her şeyin önemli, organize ve ustalıkla yapılmasını kolaylaştıracak. Şu anda daha güçlüsünüz, ama alçakgönüllülük ve ekip çalışması anlayışı konusunda dikkatli olun. Diğer insanlar, katkılarını takdir ettiğinize inanırlarsa sizinle birlikte çalışmak isteme konusunda daha meyilli olacaklardır.

Bugün evinizde her oda için veya bahçeniz için bir bitki dikmeye karar verebilirsiniz. Eğer hava güzelse, bir fidanlık veya botanik bahçeye gitmek isteyebilirsiniz. Normalde bitkiler ve bahçeler o kadar da ilginizi çekmiyor fakat bugün bu güzellik ve doğa size özellikle güzel gelecek. Geçici de olsa bu yöneliminizle ilgili bir şeyler yapın. Bu isteğiniz sayesinde eviniz her zamankinden daha güzel görünebilir!

Bitkin hissediyor olabilirsin. Hayatının bir listesini çıkarmak için uygun zaman. Bir süredir sana acı veren bir insanla ilgili bazı haberler almış olabilirsin. Şu anda bu ilişkinin desteği ve varlığı sana iyi gelebilir ve bir şekilde enerjini yenilemene imkan sağlayabilir. Kendine iyi baktığına ve davrandığına emin olmalısın...Bugün karşı koyamayacağınız bir değişiklik ihtiyacı tarafından motive edileceksiniz. Hayatınızın yapı taşlarına ve temeline karşı asilik yapmak isteyeceksiniz. Çevreniz bu düşüncelerinizi desteklemeyebilir ve hatta sizden bu yüzden uzaklaştıklarını hissedebilirsiniz. Yine de günlük hayat akışınızın sınırlarının dışına çıkmaktan korkmayın.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Haftalar önce başladığınız projeleri bugün biraz toparlama fırsatı bulacaksınız. Benlik algınızda tanıştığınız kişiler veya olumlu girişimleriniz yoluyla, bir takım değişimler oldu. Fakat kim olduğunuzu fark etmek tek başına yetmez, düşünmeniz gereken başka konular da var.

13 Temmuz 2020, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün ilişkilerde yardımlaşma ve destekler olabilir. Bulunduğunuz ortamlarda daha çok dikkat çekebilir, öne çıkabilirsiniz. Gerçek destek ve fayda gördüğünüz, gerçek ilişkileri daha net görürken yüzeysel ilişkilerden uzaklaşabilirsiniz.

13 Temmuz 2020, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Uzun zamandır kendi işinle ilgili düşündüğün genişleme planını faaliyete geçirmek istiyorsun. Bankaya kredi çekmek için müracaatta bulunabilirsin. Aile büyüklerinden birinin sağlık sorunları ile ilgili haber alabilirsin. İlişkisi olmayan bir Yengeç burcuysan uzun zamandır hayalini kurduğun huzurlu bir ilişkinin sinyallerini bugün alabilirsin.

13 Temmuz 2020, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Sizi huzursuz eden, mutsuzluk getiren negatif insanlardan ve olaylardan artık ayrılmanız gerekmektedir. Denge sağlamak isterken kendinizi yok saymamalısınız. İnzivaya çekilmek ve biraz kendi hayatınızı gözden geçirmek için uygun bir gündesiniz. Hedefleriniz ya da eğitiminiz ile ilgili bazı kararlar alabilirsiniz.Geleceğe yönelik kendinizde eksik hissetiğiniz konuların üzerine ilerlemek için ideal bir gündesiniz.

13 Temmuz 2020, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

İş hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Hedeflediğiniz yerlere ulaşmak için tamamlanma içinde olabilirsiniz. Üzerinde yoğunlaştığınız işleri bırakmak isteyebilirsiniz. Çalışma ortamızda yaşanacak kazalara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

13 Temmuz 2020, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

İşinizde karşı cinsten alacağınız bir fikir ile maddi durumunuzu tekrar dengesine kavuşturabilirsiniz. Maddiyatla ilgili problemleriniz yavaşça bitmeye başlayacak.

13 Temmuz 2020, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Gün boyuncahayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılıgörüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

13 Temmuz 2020, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün yaşadıklarınızdan dolayı gözyaşlarınıza hâkim olmakta zorluk çekebilirsiniz. Ancak bunlar üzüntü değil mutluluk gözyaşları. Hiç beklemediğiniz bir anda mükemmel bir haber almanızla birlikte duygularınızı bu şekilde dışa vuracaksınız.

13 Temmuz 2020, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ay'ın Koç burcunda devam eden seyahati kariyer hayatınızı gündeme taşıyor.Akşam saatlerinde Ay'ın Boğa burcuna girişi ile birkaç gündür devam eden koşuşturmanız bitecektir. Mars'ın Şiron ile kavuşumu kariyer hayatınızda süregelen bir problemin çözülmesini sağlayacaktır. Burcunuzda seyahat etmekte olan Merkür ileri hareketine başlıyor, işleriniz bugün itibariyle daha hızlı ilerleyecektir.

13 Temmuz 2020, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Hayatınızdaki ani değişiklikler sizi derinden etkiledi. Herşey birdenbire olmuş gibi geliyor. Oysa uzun zamandır bunu içten içe hazırlıyordunuz. Önümüzdeki günlerde çok daha keyifli olayların gerçekleştiğine tanık olabilirsiniz.

13 Temmuz 2020, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Eşiniz ile sıcak bir konuşmanın ardından romantik dakikalar geçireceksiniz. Her gün yaptığınız rutin işlerden sıkılmaya başladınız ve hayatınızda değişiklik istiyorsunuz. Sağlıklı beslenmeye başlamak için harika bir gün.

13 Temmuz 2020, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Gerçekler he zaman sizin düşündüğünüz kadar eğlenceli olmayabilir. Fakat bu sizin gerçekliği tek bir biçimde yorumlamanızdan kaynaklanmıyor mu sizce de? Neredeyse hiçbir şeyin detayına inmiyorsunuz çünkü genel olarak detaylar ilginizi çekmiyor. Fakat etrafınıza biraz dikkatli bakarsanız, muhteşem olayların detaylarının gözlerinizin önünde gün yüzüne çıkmaya başladığını göreceksiniz. Aklınızdan geçenlerden bahsetmeye gerek bile yok! At gözlüklerinizi çıkarın.

13 Temmuz 2020, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
12° 12' 31" R
Ay
İkizler
24° 16' 01"
Merkür
Oğlak
17° 20' 52"
Venüs
Balık
06° 32' 14"
Mars
İkizler
10° 21' 20"
Jüpiter
Koç
06° 07' 21"
Satürn
Kova
25° 53' 40"
Uranüs
Boğa
14° 58' 46"
Neptün
Balık
23° 36' 33"
Plüton
Oğlak
28° 40' 33"
Chiron
Koç
12° 38' 55"
Lilith
Aslan
02° 39' 57"
True Node
Boğa
08° 40' 01"
Son Güncelleme : 01/02/2023 11:40

Astroloji Gündemi

1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 1 Şubat 2023, Çarşamba 1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı harekete geçmek için uygun olabilir. Gerçi güne biraz kafa karışıklığı, belirsizlik ve kararsızlıkla başlaya... Devamını Oku >>