Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Tedbiri Önceden Alıyorsun Günün Mottosu

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Kasım 2022, Çarşamba

Aşk 60%
Para 100%
Sağlık 60%

Aşka daha fazla odaklanabileceğin bir gün olabilir bugün. Bu durum seni çok mutlu edecek. Sevdiğin birisi varsa eğer, günü onunla geçirmek bütün enerjini tazelemene vesile olabilir. Aşk bugün sana yarayacak.

Bir iki gündür yapmaya çalıştığınız şey, birtakım alakasız insanlarda rahatsızlık yaratabilir. Bunu sorun etmemelisiniz. Küçük görünen bir sorun, ilginizi bekliyor.

Bugün işe odaklanmak zorlaşabilir senin için. Bir şeylere eskisi gibi dikkatini veremeyebilirsin. Gün içerisinde odaklanman gereken başka konular da olabilir. O yüzden bugün tam gaz işe odaklanmak yerine başka şeylere zaman ayırabilmelisin.

Sakin ortamlarda keyif aldığın insanlarla zaman geçirmek... Seni şarj edecek şey bu olabilir. Kendini hırpalamadan, sakince bir güne odaklanmak sana beklenmedik bir enerji katabilir. Bu tür şeylere açık olman gerekecek.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Çevrendeki insanların yavaşlığı seni sinirlendirebilir. Ancak ani ve sert tepkiler vermek yerine kendi sabrın üzerinde çalışmayı denemen gerekecek. Başkasının yavaşlığı, senin o kişilere sert çıkma hakkını vermez. O yüzden kendini kontrol etmen gerekebilir.

16 Kasım 2022, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

İletişimle ilgili beklenmedik aksiliklere karşı tedbiri önceden almanın faydasını göreceksin. Bugünlerde, vücut yorgunluğundan çok zihin yorgunluğuna iyi gelecek içsel dinlenmelere ihtiyacın var. Bu yüzden kendi başına yürüyüş yapabilir ya da şehre yakın sakin bir yere gidebilirsin. Uzun süredir ilişkisi olan bir Yengeç burcuysan, evlilik fikrine sıcak bakmaya başlayacaksın.

16 Kasım 2022, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Aslı belli olmayan bilgiler kulağınıza gelebilir. Özellikle tanımadığınız kişilerle gireceğiniz konuşmalara daha fazla dikkat etmelisiniz. Önyargı ve yüksek güven duygusu arasında bir denge kurmalısınız.

16 Kasım 2022, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Maddi kaynaklarınızla ilgili yeni kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Kişisel yeteneklerinizi kullanarak işlerinizi sonuçlandırmak isteyebilirsiniz. Başarılı olmak için her zamankinden daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir. Başkalarından alacağınız destekler sizi biraz olsun rahatlatacaktır. Duygularınızı işlerinize karıştırmazsanız daha rahat bir gün geçirebilirsiniz.

16 Kasım 2022, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Aşk hayatınızda olumlu bir süreçten geçmektesiniz. Sosyal ortamlarda da kendinizi sevdirebilirsiniz. İş hayatınızda haksız rekabete karşı dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz.

16 Kasım 2022, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Değer verdiğin kişilerle olan ilişkilerin ve bağların sıcak ve destekleyici olmaya devam ediyor. Arkadaşların seve seve giriştiğin bir projede sana yardım etmek isteyebilir veya sen birine yardım eli uzatabilirsin. Başkalarıyla kurduğun güçlü bağlar bu kez seni güvenilir ve kalıcı işlere götürebilir. Bugün ayrıca, ilgini ev dekore etmeye ve döşemeye yöneltebileceğin bir gün.

16 Kasım 2022, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Eğlence ve macera sizi çağırıyor! Hazırladığınız herhangi bir plana arkadaşlarınızı davet etmek kesinlikle heyecanınızı artırabilir. Ne yazık ki, para konusunda bir çatışma çıkarabilirler. Belki de siz, ne pahasına olursa olsun her şeyi yapmaya kararlısınız, oysa diğerleri bir bütçeye bağlı kalmakla daha çok ilgileniyor. Dargın veya mahrum hissetmeden herhangi bir ayrıntıdan ödün verebilir misiniz? Plana başka birini getirmeden önce, olmazsa olmazlarınız konusunda kendinize karşı tamamen dürüst olun.

16 Kasım 2022, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Kendinizi ve çevrenizi sorguluyor, detaylardan yola çıkarak kafanızda mükemmel tablo oluşturmaya çalışıyorsunuz. Olaylara geniş bir şekilde bakıyorsunuz. Çalışma sisteminizle ilgili yeni bir süreç başlatmalısınız.

16 Kasım 2022, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Enerjiniz başkalarına da bulaşıyor. Yeni fikirler öne sürmenin tam zamanı. Bugüne dek almaktan çekindiğiniz kararlar sizin açınızdan önemli bir hal alabilir. Enerjinize rağmen aceleci davranmayın ve hareketlerinizin sonucunun tam bilincinde olun. Her şeyin üzerinden dikkatle ve sakince geçmeyi ihmal etmeyin.

16 Kasım 2022, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Gerektiğince halledemediğiniz birtakım işler yüzünden azar işitebilirsiniz. Belki de dikkat edilmesi gereken bazı ayrıntıları gözden kaçırdınız. Ancak bugün yararınıza olabilecek müthiş bir ferahlık hissi de mevcut. Küçük sorunlara takılıp kalmayın ve hatalarınız sizi bunaltmasın. Sevinilecek bunca harika şey varken, niye fazla titizlenip her şeyi mahvedesiniz?Maddi durumum nasıl olacak?

16 Kasım 2022, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

İlişkinizde gösterdiğiniz sadakati ve dürüstlüğü partnerinizden görememek sizi üzüyor. İçinizi kemiren bir konu yüzünden güzel günlerin tadını çıkaramıyorsunuz. İşinizle ilgili kafanızı kurcalayan konu, sizi bugün şaşırtabilir. Konuyla bağlantısı olduğunu sandığınız kişilerin konuyla uzaktan yakından ilgileri olmadığını anlayıp rahatlayacaksınız. Para sıkıntısı çekmek istemiyorsanız, harcamalarınıza azami ölçüde özen gösterin. Sağlık konusunda biraz ihtiyatlı davranmanız lazım.

16 Kasım 2022, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 48' 29" R
Ay
Kova
16° 43' 56" R
Merkür
Yay
18° 06' 55" R
Venüs
Yay
16° 05' 23" R
Mars
İkizler
19° 35' 31" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 39"
Satürn
Kova
19° 43' 57"
Uranüs
Boğa
16° 06' 57"
Neptün
Balık
22° 39' 07"
Plüton
Oğlak
26° 44' 13"
Chiron
Koç
12° 12' 14"
Lilith
Yengeç
25° 27' 51"
True Node
Boğa
13° 10' 44"
Son Güncelleme : 29/11/2022 04:50

Astroloji Gündemi

28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Kasım 2022, Pazartesi 28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte... Günün il... Devamını Oku >>