Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Saygınlığın Artıyor Günün Mottosu

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Kasım 2022, Cumartesi

Aşk 90%
Para 100%
Sağlık 70%

Hayatında kimse yoksa eğer bugün bu konuda bazı hareketlenmeler olabilir. Aşka dair daha güzel gelişmeler görebilirsin. Sana ilgisini belli eden birisiyle girişeceğin sohbetler kalbini ısıtabilir. Flört sana iyi gelecek bugün.

İşinizle ilgili bir açık vermemek için azami bir dikkat gösteriyorsunuz. Ancak bazı davranışlarınızdaki yapaylık gözden kaçmıyor. Kendiniz gibi olmaya çalışmalısınız. Mesai dışına taşan işlerinizin yorgunluğu içerisindesiniz. Üzerinize aldığınız için sorumluluğunu gereğinden fazla yüklendiniz. Bu arada yemek saatlerinizi aksatmayıp, sağlığınıza özen gösterin.

Evegetirmek can sıkıcı olabilir. İşi hafta sonuna bırakmak da öyle... O yüzden bugün parasal konuları bir kenara bırakmak ve kafayı toparlamak daha iyi olacak. Sosyalleşmek için para harcayacaksan o başka... O zaman kimseye hesap vermemelisin.

Enerjini iyi değerlendirmen gerekebilir bugün. Sağlığını daha da kuvvetlendirmek için kendini hırpalamadan günü geçirmeyi öğrenmen gerekecek. Sırf enerjin yüksek diye her şeyi bugüne sığdırmamak iyi bir başlangıç olabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Sevdiğin kişinin sana karşı samimi davranmadığını düşünebilirsin. Eğer bir süredir bu şekilde hissediyorsan bugün bu his daha baskın bir hale gelebilir. En iyisi bir şeyleri sakince konuşmak olacak. İçine atmaman gereken şeyler olabilir.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Pahalı bir sosyal tur aşamasına geçmeden önce bunu karşılayıp karşılayamayacağınızı kontrol edin. Arkadaşlarla buluşmayı ne kadar çok istesen de özellikle de aklından çok parası varmış gibi görünen insanlarla kaynaşıyorsan, sosyalleşmeni azaltmak mantıklı olabilir.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Arkadaşların arasında olan meselelere adil olarak yaklaşıyorsun. Bu yaklaşımın onların gözündeki saygının artmasını sağlıyor. Maddi anlamda harcamalarını kısıtlamak isteyebilirsin. Bir süredir düşündüğünhayalinle ilgili haber alabilir, kendini umduğundan farklı bir projenin içinde bulabilirsin.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Motivasyonunuzu yükseltmenin kendi elinizde olduğu bir gündesiniz. Üzerinizde ağırlık ya da olumsuz his bırakan duyguları, insanları hayatınızdan çıkarmalısınız. Neye yer verirseniz onunla var olacağınızı unutmayın.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Günün ilk yarısında ziyaretler, konuşmalar sizi daha fazla yorabilir. Öğle sonrasında eve yönelik işlere daha çok yönelebilirsiniz.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Evinizin tamir işlerini gerçekleştirmek için uygun bir gün. Aşk konusunda partnerinize atacağınız her türlü yapıcı adımın sevgi ile karşılanacağından emin olabilirsiniz.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün herhangi bir konuda çözüme varmanız kolay olmayabilir. Günün üzerinde etkili olan ezici bir direnme duygusu, plana göre hareket etmenizi zorlaştırıyor. Bugün savaşmak için iyi bir gün değil. İşler istediğiniz şekilde gitmiyorsa, çok zorlamayın. Halletmek için şiddete başvurmak durumun daha da kötü bir hal almasından başka bir işe yaramayacak. Sakin kalabilmek için birtakım tavizler vermeniz gerekebilir.

19 Kasım 2022, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Yalnız çalışmak muhtemelen bugün zamanınızı en iyi şekilde kullanmaktır. Yapılacaklar listenizi tamamlamak için tam donanımlısınız. Buna rağmen, sorumluluğa karşı tutum konusunda biraz hassas olabilirsiniz. Yüksek standartlarınızı karşılamayan herhangi birini terslemek, özellikle kendi performansınıza tamamen güvenmiyorsanız, tehlikeli derecede kolay olabilir. Yine de bu sizin kişisel sorununuz, bu yüzden başkalarını bunun dışında bırakmaya çalışmalısınız.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Yanınızda çalışan kişilerin fikir değiştirmeleri yüzünden zor anlar yaşayabilirsiniz. Çalışma hayatınızın, duygusal motivasyonunuzla eş değerde olduğu bir gün. Paylaşım duygunuzun her zaman önemli olduğunu biliyorsunuz.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Hayatınızda her şey tıkır tıkır işliyor. Sorunlar, üzerine gittiğiniz anda neredeyse kendiliğinden çözülüveriyor. Maalesef gelecekte her anınız böyle olmayacağından, bugünlerin kıymetini bilin. Hiçbir ayak bağınızın olmamasını fırsat bilip, bu dönemde tüm zamanınızı ailenizle ve arkadaş çevrenizle geçirin. Onlarla olan bağlarınızın ne kadar güçlendiğini siz de hissedeceksiniz.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Yengeç; bugün yakın çevre, kardeşler, eğitim, seyahat konuları ön plana çıkabilir. Partner ya da ortakla beraber fikirsel uyum sağlayabilir, beraber seyahat edebilirsiniz. Öğleden sonra; aile ve ev hayatınız ön plana çıkabilir.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Yaşadığınız ilişki, gitgide beraberliğe dönüşüyor. Yeni bir aşka duyduğunuz korkuyu yok etmelisiniz. Önümüzdeki günler içinde duygularınız atağa kalkacak gibi. Yeni işinizde yeteneklerinizle ön plana çıkmaya çalışıyorsunuz, fakat önünüzü kesmeye çalışanlar var. Bazı sitemleri dile getirilmeden de anlamanız mümkün. Para durumunuzda herhangi bir yenilik yok. Ama sevindirici bazı olası gelişmeler söz konusu. Sağlığınıza karşı da sorumluluklarınız olduğunu unutmayın.

19 Kasım 2022, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
15° 06' 05" R
Ay
İkizler
04° 48' 59" R
Merkür
Oğlak
00° 29' 59" R
Venüs
Yay
26° 21' 17" R
Mars
İkizler
16° 28' 24"
Jüpiter
Balık
29° 06' 15"
Satürn
Kova
20° 16' 26"
Uranüs
Boğa
15° 49' 07"
Neptün
Balık
22° 38' 53"
Plüton
Oğlak
26° 56' 16"
Chiron
Koç
12° 03' 19"
Lilith
Yengeç
26° 22' 48"
True Node
Boğa
13° 12' 34"
Son Güncelleme : 07/12/2022 09:10

Astroloji Gündemi

7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 7 Aralık 2022, Çarşamba 7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay, İkizler burcuna sonrasında da Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Yarın gerçekleşecek dolunay önces... Devamını Oku >>