Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Duygusalsın Günün Mottosu

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2022, Çarşamba

Aşk 100%
Para 90%
Sağlık 90%

Aşkta bir şeylerin ne kadar ilerlediğini, karşı tarafın sana söylemesiyle fark edebilirsin. Eğer flörtleştiğin birisi varsa bu kişi, sen farkına varmadan senden bazı büyük beklentilere girmiş olabilir. Bu konularda daha dikkatli olman gerekecek.

İş ilişkilerinizde inisiyatifli, sorumlu, tuttuğunu koparan biri olarak tanınıyorsunuz. Bu da size olanaklar sunmaya devam edecek. İleriye ertelediğiniz bazı pürüzlerin, şimdilerde çözümlenmesi gerekiyor.

İş konularında çevrendeki insanların tepkileriyle uğraşmak zorunda kalabilirsin. Sen kendi üstüne düşeni yaptığın sürece başkalarının neler düşündüğüyle ilgilenmemeye odaklanmalısın ama. Başkasının sorumluluğunu onun yerine üstlenmeye çalışmaman en iyisi.

Stres seni zorlayabilir bugün. Ancak bunun için önlemler alabilirsin. Bolca sıvı tüketmek ve esneme hareketlerine odaklanmak, en azından kaslarda biriken gerginliği atmanda önemli olabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Çok fazla iş, çok az zaman... Bu durum sana çok tanıdık gelebilir. Halledilmesi gereken meseleler dağ gibi yığılırken bunlarla uğraşabilecek enerjin de zamanın da azalabilir. O yüzden önceliklere ekstra dikkat etmen gerekecek bugün.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Eski yöntemlerin en iyisi olduğu kanısında olabilirsiniz, ancak önümüzdeki birkaç gün içinde yaşananlar bu inancınızı sorgulamanıza neden olabilir. Bir Yengeç burcunun bile en önemli trendlere ayak uydurması gerekir, bu yüzden kendinizi ilerlemeden kesmeyin.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Kendini eksik gördüğün konularda atılım yaparak, kişisel gelişimin üzerine yoğunlaşabilirsin. İlişkisi olmayan bir Yengeç burcuysan, geçmişten gelen bir telefon ya da mesajla tekrar eskiye dönmeyi düşünebilirsin. Bu kararın çevren tarafından eleştirilmene yol açabilir. Evli bir Yengeç burcuysan, eşinin vereceği müjdeli haberle duygusal anlar yaşayacaksın.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Çalışma motivasyonunuzu yeniden kazanıyorsunuz. Yeni bir düzenleme ile sorumluluklarınızı hafifletebilir, daha esnek şartlar oluşturabilirsiniz. Sağlığınızı vesorumluluklarınızı ihmal etmediğinizde hem maddi hem de manevi kazanımlar elde edebilirsiniz.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Maddi kaynaklarınızla ilgili yeni kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Kişisel yeteneklerinizi kullanarak işlerinizi sonuçlandırmak isteyebilirsiniz. Başarılı olmak için her zamankinden daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir. Başkalarından alacağınız destekler sizi biraz olsun rahatlatacaktır. Duygularınızı işlerinize karıştırmazsanız daha rahat bir gün geçirebilirsiniz.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bu aralar söylediklerinizin dikkate alınması için çaba gösteriyor olsanız da bugün karşınıza sizi işinizde yetersiz hissettirecek kişiler çıkabilir.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Zeki ve hızlı yapınız, harekete geçmek için çok ağır ilerlediğinizi ve bir çamur deryasına batıp kalmış gibi hissetmenize yol açabilir. Endişelenmeyin. Muhtemelen son derece güvenli bir noktadasınız. Sadece arkanıza yaslanıp çevrenizi tanımak için mükemmel bir zaman. Diğer insanların tepkilerine karşı duyarlı olun özellikle de söz konusu duygularıysa. Disiplinli davranırsanız ilerleyeceksiniz.

23 Kasım 2022, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugünün tüm kafa karıştırıcı sorunlarını çözmeye çalışırsanız, karın ağrısı çekebilirsiniz. Tek başınıza halledemeyeceğiniz çok fazla mesele olabilir, o yüzden yola yalnız çıkmayı denemeyin. Bu, bir düğümü çözmeye başlayıp bir başkasıyla karşılaştığınız durumlardan biridir. Şimdilik size dokunmayan şeyleri kendi haline bırakmak en iyisi olabilir.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün partnerinizle olumlu iletişim içinde olmanız sayesinde, aldığınız ortak kararları hayata geçirme konusunda daha inatçı olacaksınız. Mantıklı davranışlar paralelinde entelektüel ilişkilerinizi doğru rotaya çekmelisiniz.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Karşınıza çıkacak belirsizliklere karşı nasıl bir tavır alacağınıza karar vermelisiniz. Şu anda aleyhinize işleyen eski düşünce tarzınızdan vazgeçmekte zorlanıyorsunuz. Ancak engellerden kolayca kurtulabilmek için esnek ve açık davranmaya çalışın. Kendinizi çok zorlarsanız sağlığınız zarar görebilir.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Başkaları ne tarafa gideceğine karar veremezken sizin ayağa kalkıp yönlendirici kuvvet rolünü oynamanız büyük önem taşıyor. Bugün çarkları döndürmeye başlamak için gerektiğince saldırgan olmaktan çekinmeyin. Lazım olan tüm malzeme yerli yerinde, sadece işin tamamlanması gerekiyor. Yapbozun eksik parçasını tamamlamak için mükemmel konumdasınız.Ruh eşimin burcu ne?

23 Kasım 2022, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Gün içinde aşk hayatınızda karşılaşacağınız sürpriz olaylar bazı endişe ve korkularınızın tekrar gün yüzüne çıkmasını sağlayabilir. Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınız arasında yumuşaklığınızı istismar edenler var. Ezilmek istemiyorsanız, gereken yerde karşı çıkmasını bilin. İstemeden de olsa içinde bulunacağınız bir para tartışması sizi olumsuz anlamda etkileyecek. Dikkatli olun! Uzun süredir yaşadığınız sağlık problemlerinden kurtuldunuz, şimdi sıra kilolarda .

23 Kasım 2022, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
15° 06' 31" R
Ay
İkizler
04° 54' 07" R
Merkür
Oğlak
00° 30' 36" R
Venüs
Yay
26° 21' 49" R
Mars
İkizler
16° 28' 15"
Jüpiter
Balık
29° 06' 16"
Satürn
Kova
20° 16' 28"
Uranüs
Boğa
15° 49' 06"
Neptün
Balık
22° 38' 53"
Plüton
Oğlak
26° 56' 16"
Chiron
Koç
12° 03' 18"
Lilith
Yengeç
26° 22' 51"
True Node
Boğa
13° 12' 33"
Son Güncelleme : 07/12/2022 09:20

Astroloji Gündemi

7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 7 Aralık 2022, Çarşamba 7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay, İkizler burcuna sonrasında da Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Yarın gerçekleşecek dolunay önces... Devamını Oku >>