Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Korkularının Üzerine Gidiyorsun Günün Mottosu

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2022, Perşembe

Aşk 90%
Para 60%
Sağlık 100%

Aşkta istediğin noktada olmayabilirsin. Hayatında aşk söz konusu olduğunda bir şeyleri kaçırıyor gibi hissetmen de olası. Ancak bu yanılgıdan kendini sıyırmak da sana düşecek biraz. Kendine zaman tanıman gerekebilir.

Becerikli ve yeteneklisiniz. Kariyerinizi geciktirecek duygusallıklardan kaçınmalısınız. Tek sorununuz,yerinde kollamak zorunda olduğunuza inandığınız arkadaşınızmış gibi davranıyorsunuz.

Ailevi meseleler için kesenin ağzını açman beklenebilir. Herkesi ilgilendiren bir konuda maddi olarak senin sorumluluk alman beklenebilir. Bu tür konularda kontrolü elde tutman daha iyi olacak, o yüzden başkasından beklemek yerine zor olsa da senin halletmen daha mantıklı olacak.

Stresin seni ekstra yormaması için esneme hareketleri veya yoga gibi konulara daha fazla odaklanmayı tercih edebilirsin. Kaslarında biriken gerginliği atmak oldukça önemli bir konu haline gelebilir. Buna zaman ayırmakta fayda var.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Uzun zamandır görüşemediğin bir arkadaşın varsa onunla iletişime geçmek isteyebilirsin. Bazı iletişimleri senin başlatman gerekebilir. Ayrıca bugün göreceğin rüyalar seni biraz rahatsız edebilir. Genel olarak bilinç altına ittiğin konularla yüzleşmen gerekebilir.

24 Kasım 2022, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Gerekenlere sahip olduğunuzdan şüphe duyan meslektaşlarınızı ve işverenlerinizi kazanmak için şimdi ile hafta sonuna kadar yolunuzdan çekileceksiniz. Tek tehlike, o kadar başarılı olabilirsin ki seni bir tehdit olarak görebilirler. Arkanı kolla!

24 Kasım 2022, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

İş yerinde yoğunluktan dolayıakışını takip edemiyor olabilirsin. Bu konuda zorlandığını fark eden bir arkadaşın sana yardım edebilir. Hayatına baştan uca yenilik katmak isteyeceksin. Radikal kararlar alabilir, yapmaktan korktuğun çalışmalara dâhil olabilirsin. Diğer yandan bazı çalışma arkadaşlarının ağır dedikodular yaptıklarına şahit olabilir, onları sert bir dille uyarmak zorunda kalabilirsin.

24 Kasım 2022, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İş görüşmeleri gündeme gelebilir. Çalışma koşullarınız ve ortamınızda yenilikler yapmaya hazırlanırken mevcut işlerinizi de toparlamalısınız. Hızlı ve yoğun bir günü rahat geçirmek için erteleme yapmadan gayret göstermeniz gerekebilir.

24 Kasım 2022, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün bilemediğiniz koşullar sizi zor duruma sokabilir. Stresler yaşayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir. Kendinizi zor durumlara sokacağınız durumlar olabilir. Gün içinde iletişimde olduğunuz kişilerle çatışmaya girmeyin. Yaşanan değişimleri kabullenmekte zorlanabilirsiniz.

24 Kasım 2022, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde kurumsal konularda başarınız sarf ettiğiniz çaba ve özgüveniniz ile doğru orantıda olacak. Kadersel etkileri de fark edeceksiniz.

24 Kasım 2022, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Size özel ilgisi olan bir grup konuk evinize uğrayabilir ve spontane bir parti düzenlenebilir. Pek çok farklı entelektüel meselenin yanında yakınlarda meydana gelen olaylar da tartışılabilir. Bundan büyük keyif alabilir ve pek çok şey öğrenebilirsiniz. Bunun tek olumsuz yanı, bırakırsanız bu partinin gecenin geç saatlerine dek sürmesi ve uyku vaktinizden çok daha geç bir saate dek sizi ve ev halkını uyanık kalmaya zorlaması olacaktır.

24 Kasım 2022, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Pratik ilerleme şu anda sizin için yüksek bir öncelik olabilir. Geleceğe yönelik heyecan verici hedefler hakkında ait olduğunuz bir toplulukla gidip geliyor olabilirsiniz. Muhtemelen herkes kadar yüksekleri hedeflemenin değerini görseniz de, gerçekçi görünmeyen tekliflere karşı sabırsızlanabilirsiniz, özellikle de onları hayata geçirmekle görevlendirileceğinizden şüpheleniyorsanız. Herkesin buna göre plan yapabilmesi için gerçekçi olarak nelere katkıda bulunabileceğinizi başkalarına söylediğinizden emin olun.

24 Kasım 2022, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Birlikte çalıştığınız kişilerlebirliği içinde olacaksınız. Partnerinizle ortak çalışmalar yapmak için uygun bir gündesiniz. Onunla paylaşacağınız çok şey var. Sosyal ilişkilerinizi kendi tarzınıza göre yaşamak istiyorsunuz.

24 Kasım 2022, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Hedefiniz, değişen koşullar nedeniyle bir kez daha ellerinizden kayıp gidiyor. Bunun moralinizi bozmasına izin vermeyin ve oturup durumunuzu enine boyuna düşünün. Belki de her şey ilk bakışta göründüğü gibi değildir ve bazı tedbirler alarak hasarı azaltmanız mümkün olacaktır. Olmasa bile şöyle düşünün: varılacak yerden ziyade yolculuktur önemli olan.

24 Kasım 2022, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

24 Kasım Yay burcu Yeni ayıyla beraber 15 gün boyunca; çalışma hayatı, sağlık, yanınızda çalışanlarla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Yurt dışı, seyahat, eğitim, hukuk alanlarında bazı sorunlar gerçekleşebilir. Yeni bir aşka da yelken açabilirsiniz.

24 Kasım 2022, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Bu özel günde, sevgilinize, düşüncelerinizi daha iyi anlatın, bu imkana sahip olacaksınız. İlişkinizde saygı ve itibar sağlamak sizin için şimdi daha önemli olacak. Bugün hem aklınızın, hem de duygularınızın sesini dinlemelisiniz. İş deneyiminiz herkesçe takdir ediliyor, ama yenilikleri yeterince takip etmemeniz sizin aleyhinize olabilir. Ciddi harcamalar yaptınız ve şimdiden bunları nasıl ödeyeceğinizi düşünmeye başladınız. Bünyenizin güçsüzlüğü nedeniyle hastalanmanız mümkün. Temkinli olun.

24 Kasım 2022, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 46' 48" R
Ay
Kova
16° 20' 01" R
Merkür
Yay
18° 04' 22" R
Venüs
Yay
16° 03' 18" R
Mars
İkizler
19° 36' 07" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 37"
Satürn
Kova
19° 43' 51"
Uranüs
Boğa
16° 07' 00"
Neptün
Balık
22° 39' 07"
Plüton
Oğlak
26° 44' 10"
Chiron
Koç
12° 12' 16"
Lilith
Yengeç
25° 27' 40"
True Node
Boğa
13° 10' 47"
Son Güncelleme : 29/11/2022 04:10

Astroloji Gündemi

28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Kasım 2022, Pazartesi 28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte... Günün il... Devamını Oku >>