Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Motivesin Günün Mottosu

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

15 Kasım 2022, Salı

Aşk 90%
Para 60%
Sağlık 100%

Aşka zaman ayırmak senin için zor olabilir bugün. Eğer hayatında birisi varsa o kişinin bu durumu kendi üstüne alınmaması için dikkatli olman gerekebilir. Açık bir iletişim bugün önem kazanabilir.

Yardımsever özellikleriniz bugün ön plana çıkabilir. Birisinin biraz yardıma ihtiyacı olduğunu ve işe koyulmaya karar verdiğini görebilirsiniz. Bir arkadaş ya da meslektaş bir proje ile mücadele ediyor olabilir. İşleri bitirmelerine yardımcı olmak için onlara ekstra birkaç saat teklif edebilirsiniz. Ya da çocuğa yeni bir beceri öğretmeyi teklif edebilirsiniz. Melek kanatlarınızı giyin ve harekete geçin.

Bugün eğer önemli kararlar alınması gerekiyorsa ve mümkünse bunu ertelemen gerekecek. Bugün sonlanması gereken meseleler için ufak ufak molalar verme ihtiyacı hissedebilirsin. İşe kendini vermek zorlaşabilir.

Zihnini boşaltmakta zorlanabilirsin bugün. Bir şeylere odaklanmak her zamankinden daha da zor olabilir. Bu tür durumlarda var olan şartları zorlamamak daha iyi olabilir. Kendini daha fazla yormaman gerekecek.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün kullanacağın kelimelerin çevrendeki insanları nasıl etkileyeceğini tahmin etmekte zorlanabilirsin. O yüzden seçici davranmakta fayda var. Çevrendeki insanlara nasıl etkiler bıraktığını görebilmek için biraz da kendini uzaktan duyman gerekebilir.

15 Kasım 2022, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Balık burçları, bugün konuşurken seçtiğiniz cümlelere ve kelimelere dikkat edin. Çünkü bugün her zamankinden daha fazla empatiye ihtiyaç duyabilirsiniz. Yanlış anlaşılmaların yoğun olduğu bir gün olacak. Bu nedenle normalden daha kolay bir şekilde kalp kırabilirsiniz. Kişilerin eylemlerinden dolayı eleştiren yorumlardan kaçının.

15 Kasım 2022, Salı
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Önceden başladığın, sonuç almadığın bir proje ya da bir işle ilgili güzel bir telefon alabilirsin. Güne güzel bir haberle başlaman günün geri kalanı için de seni motive edecek. Bugün ev işlerinin yoğunluğundan biraz şikâyet edebilirsin. Fakat üzülme, kafa yorduğun her detay hakkında kesin sonuçlar alabileceksin. Çocukları olan bir Balık burcuysan, bugününü özellikle onlara ayırmak isteyeceksin.

15 Kasım 2022, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Düşündüğünüz gibi ilerlemeyen bazı işler olabilir. Bu da size hayatın gerçeklerinden sıyrılmamanız gerektiğini hatırlatıyor. Vaktinizi hayatınızla ilgili gerçek konulara harcamalısınız. Yeni bir eğitim için araştırma yapabilirsiniz.   

15 Kasım 2022, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün çalışma hayatınızdaki yaşanabilecek hareketlilik sizi yorabilir. Bürokratik engellere takılabilir, bu nedenle kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Bazı işlerinizde yeniden planlama yapmanız gerekebilir. Birlikte çalıştığınız insanlarla iletişim halinde olmak ve sakin kalmaya çalışmak doğru kararlar almanız açısından iyi olacaktır.

15 Kasım 2022, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Üzerinizde özelliklehayatınızla bağlantılı başka insanların baskısını hissedebilirsiniz. Bu baskı sizin üzerinizde dışarı vuruma sebep olabilir, limitleriniz zorlanabilir.

15 Kasım 2022, Salı
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün etrafınla daha uyumlu olmak gerekebilir. Sana bir faydası olmayacak işler için inatlaşmaya, kendini üzmeye değmeyecek. Çevrenle aranda bir uyum sağladıkça başarının sana doğru geldiğini göreceksin.

15 Kasım 2022, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Birey olarak kim olduğunuz şu anda biraz karmaşık olabilir. Bunun yerine politik veya manevi inançlarınızda güç buluyor olabilirsiniz. Kendinizden çok daha büyük bir şeyin parçası olmak size başka türlü sahip olamayacağınız bir güç duygusu verebilir. Unutmayın, büyük güç büyük sorumluluk getirir. Başkalarını ekibinize katılmaları için ağır bir şekilde manipüle etmek için sosyal medyada bir girişimde bulunmadan önce iki kez düşünün, bunu yapabiliyor olmanız, yapmanız gerektiği anlamına gelmez!

15 Kasım 2022, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün, olağanüstü işler peşinde koşmak istiyorsunuz. Retro Jüpiter yüzünden karşıt düşünceler içinde gerilim yaşamak yerine, yaratıcılığınızı vurgulayan çalışmalara yönelmelisiniz. Kendinize yeni kaynaklar bulabilirsiniz.

15 Kasım 2022, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Yaşamı doğal akışına bırakmış durumdasınız; esnek ve değişimlere açıksınız. Her şey kendiliğinden yolunda gidiyor, sizin en ufak bir çaba harcamanız gerekmiyor. Bu rahat dönemi, hep içinizde kalmış o hayallerinizi ve emellerinizi gerçekleştirmek için kullanın. Ama bir anda çok işe kalkışmamaya da dikkat edin, ileride yıldızların bu kadar elverişli olmadığı dönemlerde tüm projelerinizi birden yürütmekte zorlanabilirsiniz.

15 Kasım 2022, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Balık; bugün çalışma hayatı, gündelik uğraşlar, sağlık konuları, evcil hayvanlarınız ön plana çıkabilir. Otoritelerle sorun yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Kardeşler, eğitim, seyahat, yakın çevrenizle ani durumlar yaşanabilir.

15 Kasım 2022, Salı
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Özel hayatınızda çok esnek olduğunuz için partnerinizin çıkarmaya çalıştığı bütün sorunları görmezliğe geliyorsunuz. Onun en büyük sorunu da sizin karşı cinsle samimiyetiniz. İşinizde geçmişteki hataları tekrarlamamaya çalışıyorsunuz. Fakat bazı konularda hakkınızın yendiğini düşünüyorsunuz. Çelişkili konularda haklılığınızı ispat etmek biraz zor olabilir. Bazı harcamaları yapmamanız gerektiğini daha harcama yaparken fark ediyor ama yine de kendinizi alamıyorsunuz. Aldığınız kalorilerin mutlaka acısı çıkacaktır

15 Kasım 2022, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 48' 29" R
Ay
Kova
16° 43' 56" R
Merkür
Yay
18° 06' 55" R
Venüs
Yay
16° 05' 23" R
Mars
İkizler
19° 35' 31" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 39"
Satürn
Kova
19° 43' 57"
Uranüs
Boğa
16° 06' 57"
Neptün
Balık
22° 39' 07"
Plüton
Oğlak
26° 44' 13"
Chiron
Koç
12° 12' 14"
Lilith
Yengeç
25° 27' 51"
True Node
Boğa
13° 10' 44"
Son Güncelleme : 29/11/2022 04:50

Astroloji Gündemi

28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Kasım 2022, Pazartesi 28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte... Günün il... Devamını Oku >>