Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Programını Düzenliyorsun Günün Mottosu

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Kasım 2022, Perşembe

Aşk 80%
Para 60%
Sağlık 60%

Sevdiğinin kalbine giden yol midesinden geçebilir. Onunla güzel şeyler yemek, onun sevdiği şeylere öncelik vermek her ikinize de iyi gelecek o yüzden. Güzel ve romantik bir yemek, aranızdaki buzları eritebilir bugün.

İyi haberler alacaksınız. Beklediğiniz bir şey sonunda gelebilir. Yaşamak için yeni bir yer arayışındaysanız, mükemmel daire veya ev birdenbire müsait hale gelebilir. Veya bir şey satın almak için para biriktirmeye çalışıyorsanız, şimdi daha büyük bir nakit akışınız olabilir. Geçmişteki sıkı çalışmalarınızın karşılığını almanız gerekiyor. Bu süreçte iyi “karma” elde ettiniz!

İş ile alakalı olarak ortamlarda neler konuşulacağı önem kazanabilir. Para kazanma ile alakalı adımlarda, çevresel koşullar daha fazla gün yüzüne çıkabilir. Herkesin kendince bir fikri olabilir. Onlara bu fikirleri aktarmaları için yardımcı olmak da sana düşebilir.

Baş ağrılarına dikkat etmen gereken bir gün olabilir bugün. Etrafında olan bitene çok fazla odaklanırken kendi başının ağrısını görmezden gelebilirsin. Bu tür durumlarda önlem alman daha iyi olabilir. Bol bol su tüketmek bu konuda sana fayda edebilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Duygusal olarak daha da kuvvetlenmiş hissedebilirsin kendini. Hatta genel olarak bugün kendini çok daha iyi hissetmen olası. Çevrendeki insanlar yakınacak bir konu bulurken sen kendinden gayet memnun olabilirsin. Bu güzel enerjiyi kendine saklamak bugün daha iyi olacak.

17 Kasım 2022, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Arkadaş canlısı bir ruh halinde olabilirsiniz ve her türden insanla, hatta yabancılarla bile sohbet etmeye istekli olabilirsiniz, ancak kendiniz hakkında neleri açığa vurduğunuza dikkat edin. Küçük ve görünüşte önemsiz kişisel bir ayrıntı, bir rakibin elinde size büyük bir sorun çıkarabilir.

17 Kasım 2022, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Eğitim hayatın ile ilgili aldığın kararlar seni sıkı bir çalışma programı yapmanı gerektirebilir. Bu süreçte bilgisine güvendiğin insanlardan öneriler alacaksın. Sabrını zorlayan kişilerle arana mesafe koyacaksın. İş arayışında olan bir Balık burcuysan, tanışacağın kişi, senin için önemli bir referans olabilir.

17 Kasım 2022, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Ailenizle ilgili sorumlulukları düşünmeniz gerekebilir. İş ve ev arasında kaldığınız gelişmeler sözkonusu olduğunda orta yolu bulmak için destek isteyebilirsiniz. Alım satım ya da değişikliklerle ilgili işlemlerinizde evrak takibini dikkatli yapmanızda fayda var.

17 Kasım 2022, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün evle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Kişisel konularda sorumluluk alabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilişkinizi toparlamanız gerekebilir. Değişmesi gereken durumlar sizi zorlayabilir. Gün içinde işlerinizde sıkışıklıklar olabilir. İşlerinizdeki aksamalar keyfinizi kaçırabilir. Karşınızdaki insanlarla görüşmelerinizde yapıcı olmaya çalışmalısınız.

17 Kasım 2022, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde yaptığınız her şey hızlı bir şekilde size dönebilir. Duygusal olarak güzel gelişmelerin yaşanması ile beraber dinlenme sürecine girebilirsiniz.

17 Kasım 2022, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün yerinizden kalkıp harekete geçmek için biraz endişeli hissedebilirsiniz fakat diğer herkes de size ayak uyduruyor. Sabırsızlığınız sizi ve çevrenizdekileri çileden çıkaracak. Yavaşlayın ve derin bir nefes alın. Bugün kendinizi rotaya bağlı kalmak zorunda hissetmeyin. İçinizden geldiği gibi hareket edin ve eğlenceli kişiliğinizin sahneye çıkmasına izin verin.

17 Kasım 2022, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Tanınmaya hazır olun ancak muhtemelen beklediğiniz bir nedenle değil. Geçinmek için yaptığınız her ne olursa olsun tercih ettiğiniz kadar heyecan verici olmayabilir, ancak bu kulağa geldiği kadar sınırlayıcı olmak zorunda değildir. Şimdi kendinizi tanımlamak için eşsiz bir fırsatınız var. İnandığınız bir davanın savunucusu olarak veya sevdiğiniz bir konuda ömür boyu öğrenen biri olarak bilinmeyi tercih ediyorsanız, bununla ilerleyin!

17 Kasım 2022, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Maddi konularda sezgisel yeteneğinizin çok güçlü olması; bazı ideallerinizi ortaya çıkarırken, sizi de farklı kılıyor. Parasal konularda yaşadığınız iniş ve çıkışlar yaşamanızı zorlaştırabilir. Finansal desteğe ihtiyacınız var.

17 Kasım 2022, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

İşyerinde sakinleştirici bir etkiniz olacak. İş arkadaşlarınız sizden tavsiye ve öneriler almak için yanınıza gelecek ve bu, özgüveninizi ve kendinize inancınızı destekleyecek! Her zorluğun üstesinden gelebilirsiniz. Sevdiklerinizle tam bir uyum içinde çok eğleneceksiniz. Fiziksel kondisyonunuz neredeyse mükemmel düzeyde, ancak biraz daha eğlenceli faaliyetle daha da iyileştirilebilir. Bu, ilerideki hareketli günlere hazırlanmanın bir diğer yolu.

17 Kasım 2022, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Balık; bugün partner ya da ortakla güzel zaman geçirebilirsiniz. Partnerle beraber eğitim alabilir, seyahat edebilirsiniz. Fikirsel uyum sağlayabilirsiniz. Kariyer hayatınızda ise dikkatli olmalısınız, fikir çatışmaları yaşanabilir. Venüs ve Merkür yay burcuna geçiyor. 3 hafta boyunca; kariyer vehayatınızda değişimler söz konusu olabilir ama güzel gelişmeler sizinle olacak. Aşk sizihayatınızdan bulabilir.

17 Kasım 2022, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinizin gelip geçici kaprislerini hoş karşılamalısınız, bunlar güven ve bağımlılığı sarsıcı şeyler değil. Küçük sıkıntıları büyük görürseniz boş yere üzüntü yaşamış olursunuz. İşinizdeki özelliklerinizle beğeniliyor, taktir topluyorsunuz. Farklı işkolunda çalışma isteğinizle ilgili girişimlerde bulunurken aceleci ve yüzeysel bilgilerle karar vermekten kaçının. Alacaklarınızı gününüzde alamamanız, planlarınızı sürekli değiştirmenize neden oluyor. Ara sıra teraziye çıkıp, kilolarınızı kontrol etmelisiniz.

17 Kasım 2022, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
15° 18' 03" R
Ay
İkizler
07° 14' 05" R
Merkür
Oğlak
00° 47' 34" R
Venüs
Yay
26° 36' 05" R
Mars
İkizler
16° 23' 52"
Jüpiter
Balık
29° 06' 47"
Satürn
Kova
20° 17' 17"
Uranüs
Boğa
15° 48' 43"
Neptün
Balık
22° 38' 54"
Plüton
Oğlak
26° 56' 34"
Chiron
Koç
12° 03' 08"
Lilith
Yengeç
26° 24' 07"
True Node
Boğa
13° 11' 59"
Son Güncelleme : 07/12/2022 13:53

Astroloji Gündemi

7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 7 Aralık 2022, Çarşamba 7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay, İkizler burcuna sonrasında da Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Yarın gerçekleşecek dolunay önces... Devamını Oku >>