Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Kendini Geliştiriyorsun Günün Mottosu

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Kasım 2022, Cuma

Aşk 60%
Para 60%
Sağlık 80%

Sevdiğin kişinin desteğini yanında hissetmek sana çok iyi gelebilir. Bugün aşk konusunda seni engelleyen şeyler olmayacak. Eğer sevdiğin kişi senden uzaktaysa, onun yanına gitmek için bazı hazırlıklar yapabilirsin.

Cesaretiniz her zamanki gibi size kazandırdı. Eskiarkadaşlarınızın umutsuzlukları devam ediyor. Sizin zamanında yaptığınız değişikliği gıptayla izliyorlar.

Harcamalar yapacağın bir gün olabilir. Ancak bu harcamalar seni kara kara düşündüren cinsten olmayabilir. Hem kendine yatırım olması amacıyla hem de ileri odaklı hareketler amacıyla daha iyisine para harcayabilirsin. Bu tür konularda kendini kısıtlamaman en iyisi.

Gün içerisinde bazı yorgunlukların olabilir. Ancak bu yorgunluklar bütün enerjini sömüren cinsten olmayabilir. Biraz hareket etmek sana çok daha iyi bir ruh hali katabilir. Ve şu anda da buna ihtiyaç duyabilirsin.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Son zamanlarda kalbini kıran durumlar yaşanmış olsa da bugün bazı şeyler daha iyi bir biçimde yoluna girebilir. Zihnini güzel konulara açabilirsin. Özellikle de aşkta bir şeyler yoluna girebilir. Mutlu olacağın bir gün bugün.

18 Kasım 2022, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün herhangi bir desteğe veya yardıma ihtiyacınız varsa, sadece isteyin. Kaç kişinin size yardım etmek için elinden geleni yaptığına şaşırabilirsiniz. Geçmişte başkaları için yaptığınız tüm o iyi şeyler, bankadaki nakit paradan daha değerlidir.

18 Kasım 2022, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Etrafına yaydığın pozitif duygular sana ayrı bir hava katıyor. Edindiğin hobilerinin üzerine giderek kendini geliştiriyorsun. İlişkisi olan ya da evli bir Balık burcuysan, değer verdiğin kişinin kariyeriyle ilgili yaşayacağı gelişmeyi büyük bir kutlamaya çevirebilirsin. İlişkisi yeni bitmiş bir Balık burcuysan duygusal olarak iyileştiğini hissedeceksin.

18 Kasım 2022, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Aile meclisine çeşitli konular gündeme gelebilir. Aynı anda birçok konu ile ilgilenmek sizi yıpratacağı için olaylara bir sıralama getirmenizde fayda var. Size verilen öğüt ve önerileri dikkate almalısınız.

18 Kasım 2022, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün ailevi konular gündeminizi meşgul edebilir. Aile fertlerinden birine yardım etmeniz gerekebilir. Gün içinde güven aradığınız durumlar meydana gelebilir. Kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. İletişim gün içinde önem kazanabilir. Ev hayatınızdaki işleri toparlama fırsatınız var. Duygusal değişimler yaşayabilirsiniz.

18 Kasım 2022, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde olumlu bir süreç geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Hayat sizi seçeneklere zorlasa da siz kendinizi olayların içerisinden çıkartmayı tercih edebilirsiniz.

18 Kasım 2022, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün nehrin birkaç kola ayrıldığı ve sizin de ne tarafa yüzeceğinize karar vermeniz gereken o günlerden biri olacak. Normalde bu çok zor bir şey değil - yalnızca akışına bırakırsınız olur biter - ancak şu anda işler çok faklı yönlere gidiyor ve bu yüzden hangi yöne gitmeniz konusunda iyi düşünmek zorundasınız. Size en doğal görünen yolu tutmanızda fayda var ve neye karar verirseniz verin seçiminizin doğru olacağını aklınızdan çıkarmayın.

18 Kasım 2022, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün konuşurken dikkatli olun. Günün enerjisiyle, sözlerinizin konuştuğunuz kişiyi nasıl etkilediğini düşünmek için zaman ayırmanız önemlidir. Yanlış bir şeyi söylemek her zamankinden daha kolay olabilir, özellikle de birine pekiyi gitmeyebileceğini düşündüğünüz bir şeyi söyleme konumundaysanız. Eylemden çok kişiyi eleştiren yorumlardan kaçının.

18 Kasım 2022, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Duygusal davranmak istemediğiniz halde, bugün her şey üstünüze gelecek. Çevrenizde size karşı baskıcı tavırlar takınan kişiler ortaya çıkacak ve bunlarla mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Planlarınızı gözden geçirmelisiniz.

18 Kasım 2022, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün sizin için iyi bir gün olacak. Bu durumdan, geciken tüm projelerinizi tamamlamak için yararlanın ve işiniz bittiğinde, daha heyecanlı projelere hazırlanın. Özgüveninizle baştaarkadaşlarınız olmak üzere başkalarına da esin kaynağı olacaksınız. Bu, takdir edildiğinizi hissetmenizi sağlayacak ve ihtiyacınız olan tek şeyin doğru yer ve zamanda olumlu bir etki yapmak ve başarı kazanmak olduğunu anlamanıza yardımcı olacaktır.

18 Kasım 2022, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün yaratıcılık için uygun bir gün değil. Karşılaşabileceğiniz zihinsel engellere karşı mücadele etmeyin; bu sadece sorunları daha da kötüleştirir. Böyle bir durumla baş etmenin en iyi yolu, onlar yokmuş gibi davranmaktır. Kesinlikle her şey hakkında iyi düşünün, ama sizi rahatsız eden şey tam da bu. Zihninizi, bir şekilde herhangi bir problem olmadığına inandırmak için kandırmanız gerekiyor. Bu biraz dolambaçlı bir yoldur ama emin olun genellikle etkilidir.Ruh eşimin burcu ne?

18 Kasım 2022, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Özel hayatınızda abartıdan kaçınmalı, her şeyi tadında bırakmalısınız. Küçük tartışmaları büyütmek önemli sorunlara dönüşebilir. Bir aşk arayışı içinde olanlara da bir yıldırım aşk çarpabilir! İş yerinizdeki genel ekonomik sıkıntı artık size de yansıyabilir. Aklınızdan zaman zaman birdeğişikliği geçiyor ama bugünlerde buna cesaret edemeyebilirsiniz. Gelecek günlerde maddi sıkıntı çekmemek için harcamalarınızda kontrollü olun. Yakın bir arkadaşınızın sağlık sorunlarına bugünlerde biraz üzülebilirsiniz.

18 Kasım 2022, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 48' 29" R
Ay
Kova
16° 43' 56" R
Merkür
Yay
18° 06' 55" R
Venüs
Yay
16° 05' 23" R
Mars
İkizler
19° 35' 31" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 39"
Satürn
Kova
19° 43' 57"
Uranüs
Boğa
16° 06' 57"
Neptün
Balık
22° 39' 07"
Plüton
Oğlak
26° 44' 13"
Chiron
Koç
12° 12' 14"
Lilith
Yengeç
25° 27' 51"
True Node
Boğa
13° 10' 44"
Son Güncelleme : 29/11/2022 04:50

Astroloji Gündemi

28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Kasım 2022, Pazartesi 28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte... Günün il... Devamını Oku >>