Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Tedbirlerini Alıyorsun Günün Mottosu

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Kasım 2022, Salı

Aşk 90%
Para 60%
Sağlık 60%

Bitmesi gereken konuları bitirebileceksin bugün. Aşk konusunda keskin çıkışların olabilir belki. Ancak bunlar boşuna değil. Seni daha mantıklı bir sürece itecek durumlar gündeme gelebilir.

İşbirliği çabalarınız nihayet meyvelerini veriyor. Başarınızı fark eden amirlerinizden destek göreceksiniz. Yeni girişimler için ihtiyacınız olan ve talep ettiğiniz maddi desteği alacaksınız.

İş ile alakalı farklı beklentilerin varsa bu değişim rüzgarlarını getirebilir sana. Eğerdeğiştirmek gibi bir konu gündemdeyse bunun için gereken şartların oluşmaya başladığını daha net görebilirsin. Şans senden yana olacak.

Eğer yaşam tarzında bir değişim istiyorsan bugün bu konuda daha fazla çaban olabilir. Yeni kararlar alırsan eğer, bu kararlar oldukça kalıcı olabilir. O yüzden yapıcı davranmak ve sağlığını ön planda tutmak iyi olabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Son birkaç haftanın gelgitli enerjisi seni iyice yormuş olabilir. Ve bugün bu yorgunluğu daha net hissedebilirsin. O yüzden kendine ekstraçıkarmamaya bakman gerekecek bugün. Kendini olabildiğince dinlendirmelisin.

22 Kasım 2022, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Kartlarınızı masaya koyun ve arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize hayattan ne istediğinizi ve bunu elde etmenize nasıl yardımcı olabileceklerini bildirin. Sadece tavsiye konusunda değil, zaman ve enerji konusunda da ne kadar cömert olduklarını görünce şaşırabilirsiniz.

22 Kasım 2022, Salı
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Sevdiklerini kıskanıyorsun. Fakat bu konuda aşırıya kaçman yanlış anlaşılabilir. İlişkisi olmayan bir Balık burcuysan tutkuyla bağlanabileceğin kişi bugün karşına çıkabilir. Ailenden uzakta yaşıyorsan, akşamüzeri onlarla uzun telefon görüşmeleri içinde olacaksın. Şu sıralar aldığın kilolara dikkat etmiyor olabilirsin. Geç olmadan tedbirlerini alacaksın.

22 Kasım 2022, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Vücut direncinizin düşmemesi için bazı takviyeler almanız gerekebilir. Ağır sporlar ya da gündelik hayatınızdaki yoğun işlerden kaçınmalısınız. Çalışma ortamınızdabölümünü yeniden gözden geçirmenizde fayda var.   

22 Kasım 2022, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün çalışma hayatınızdaki yaşanabilecek hareketlilik sizi yorabilir. Bürokratik engellere takılabilir, bu nedenle kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Bazı işlerinizde yeniden planlama yapmanız gerekebilir. Birlikte çalıştığınız insanlarla iletişim halinde olmak ve sakin kalmaya çalışmak doğru kararlar almanız açısından iyi olacaktır.

22 Kasım 2022, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde hayatınızın merkez noktasında kendinizi güçlendirmek ve rakiplerinizden daha iyi olmak olabilir. Azimli olmak sizler için daha verimli.

22 Kasım 2022, Salı
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Hayata bakışını derinden etkileyecek insanlarla tanışmak üzere olabilirsin. Bu insanlarla konuşmak, fikir alış verişinde bulunmak zihnini açmana yardımcı olacak. Onların sayesinde yeni şeyler öğrenip kendini geliştirmeye devam edeceksin.

22 Kasım 2022, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün iyi bir şey için fark edilmeniz muhtemeldir. Bununla birlikte, hikayede hayran kitlenizin bildiğinden daha fazlası olabilir, onların bilgisindeki boşlukları doldurmak zorunda olup olmadığınızı merak edebilirsiniz. Bu, kendi başına daha iyi halledilebilir bir şey olabilir, özellikle de öncelikle aldığınız övgüleri hak etmediğiniz duygusuyla motive oluyorsanız. Başkalarının size en doğal gelen şekilde yanıt vermesine izin verin ve bundan bir şeyler öğrenmeye çalışın.

22 Kasım 2022, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

İşinizle ilgili özel çalışmalar yapmak istemenize rağmen, çevresel koşullara fazla güven duymuyorsunuz. Sade ve yumuşak yapınızın altında, çelik gibi bir irade var ve olayların olumsuz yönlerini çok çabuk görebiliyorsunuz.

22 Kasım 2022, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

İş hayatınızda şu sıralar her şey yolunda. Sevdiğiniz işlere daha fazla zaman ayırabilirsiniz, ancak asıl hedefinizden uzaklaşmayın. Aile içi ilişkiler şu sıralar iyi gidiyor – siz dahil! Sevdiklerinizle aranızdaki fikir ayrılıklarını yeniden masaya yatırabilir, sorunları kolayca çözümleyebilir ve sonuçta kendinizden çok memnun kalabilirsiniz. Yine de, ilerideki zorlu günlere hazır olmak için sağlık cephesinde gerekli önleyici tedbirleri almayı unutmayın.

22 Kasım 2022, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Balık; bugün yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk konularıyla ilgilenebilirsiniz. Kariyerhayatınızda önemli konular masaya yatırılabilir. Bir kadınla anlaşmazlık yaşanabilir. İş hayatınızdan aşk sizi bulabilir. Eğer bir ilişkiniz varsa; ilişkiniz için yeni kararlar alabilirsiniz. Güneşin yay burcuna geçmesiyle 1 ay boyunca; kariyer vehayatınız ön plana çıkabilir. Bazı kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda değişimler olabilir.

22 Kasım 2022, Salı
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinizle şimdiye kadar üstüne gitmediğiniz sorunları karşılıklı tartışmak için harika bir gün. Bu içten konuşma arkadaşlığınızın daha da ilerlemesine neden olabilir. İşlerdeki yoğunluk nedeniyle baskı duysanız da yapmakta olduğunuz işi başarı ile sonuçlandıracaksınız. Sorumluluk alarak kendinizle ilgili değişiklik çevrenizde yükselmenizi sağlıyor. Beklediğiniz para dışında ummadığınız bir kısmet olacak. Rahat bir uyku için yatağa girmeden önce günlük stresten arının.

22 Kasım 2022, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 49' 20" R
Ay
Kova
16° 55' 53" R
Merkür
Yay
18° 08' 12" R
Venüs
Yay
16° 06' 26" R
Mars
İkizler
19° 35' 12" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 40"
Satürn
Kova
19° 43' 60"
Uranüs
Boğa
16° 06' 55"
Neptün
Balık
22° 39' 07"
Plüton
Oğlak
26° 44' 14"
Chiron
Koç
12° 12' 13"
Lilith
Yengeç
25° 27' 56"
True Node
Boğa
13° 10' 42"
Son Güncelleme : 29/11/2022 05:10

Astroloji Gündemi

28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Kasım 2022, Pazartesi 28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte... Günün il... Devamını Oku >>