Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Dağınıklıklara Son! Günün Mottosu

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2023, Pazartesi

Aşk 100%
Para 100%
Sağlık 80%

Sevdiğin kişi ile çok güzel vakitler geçirebilirsin bugün. Aranızdaki uyumun ve duygu bütünlüğünün arttığını hissedebilir ve birbirinizi daha yakından tanıyabilirsiniz. Keyfini çıkar.

Bugünün ilerleyen saatlerinde sizden bir görüşme istenecek. Bu görüşmede işyerinizin insan ilişkilerindeki problemlerle ilgili fikriniz alınacak. İş yaşantınızda beğeniliyor, ciddiye alınıyorsunuz.

Bu hafta para kazanmak senin için çok zor olmayacak gibi. Özellikle bugün parasal konularda şans senden yana olacak. Maddi konularda sürprizlere hazırlıklı olmalısın.

Egzersiz programı hazırlamak kolay gibi görünse de destek alınması gereken bir şey olabilir. Güzel enerjilerini sağlam bir programa dökmek için araştırmalar yapabilirsin bugün.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün endişeli olabilirsin biraz. Özellikle maddi konularda gerilimin dozu biraz daha artabilir. Ancak kendine ne kadar destek olursan o kadar faydalı olacak bugün. O yüzden başkasından destek beklemek yerine kendi işini kendin görmeli ve nazik olmayı unutmamalısın.

27 Şubat 2023, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün radyoda eski şarkıları dinleyip durduğunuz ve müziğin sizi eski günlere götürdüğü duygusal günlerden biri olabilir. Birdenbire okulda olduğunuz ve farklı amaçlar peşinde koştuğunuz zamanları anımsayabilirsiniz. O zamanlar çıktığınız bir kişiyi ve onunla birlikte yaşadığınız maceraları düşünüyor olabilirsiniz. Gençlik günlerimizin önemli olaylarını hatırlamamız önemlidir, zira bize ne kadar yol kat ettiğimizi gösterirler.

27 Şubat 2023, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Gündelik işlerinde düzen ve iletişim kopukluğundaki durumunu toparlamak için eline geçen fırsatları değerlendireceğin bir gün seni bekliyor. Bugün sosyal etkinliklere ve çalışmalarına hız verebilirsin. Ufak detayların önem kazandığı bir gün senin için. Bir süredir çekmecende ya da masa üstünde duran dosyaları düzenlemek, kitaplarını bir dizin haline getirmek gibi işler seni gün içinde meşgul edebilir.

27 Şubat 2023, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Bugün burcunuzda yeniay gerçekleşiyor. Kendinden emin ve olgun davranışlar sergilemek için harekete geçmek isteyeceksiniz. Duygusallığınızı kenara bırakarak profesyonel bir bakış açısı kazanmanız gerekiyor, bunu yaptığınız sürecehayatınızdaki süreçleri daha iyi yönetmeyi öğreneceksiniz.

27 Şubat 2023, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

İşlerinizi hızlı ve somut biçimde ilerletebileceğiniz bir gündesiniz. Sabırlı olduğunuzda özellikle eviniz ve aileniz ile ilgili sorunları aşacak zamanı bulacaksınız. Evde alınan sorumluluklar ve kaynakların dengeli kullanılması önem kazanabilir. İş hayatında artan tempoya rağmen yaptıklarınızın görünür olacağı günler başlıyor. Maddi alanda kontrol dışı harcamaları kontrol altına almaya çalışmalısınız.

27 Şubat 2023, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Geçmişinizin geleceğinizi değiştireceği planlar yapmak ile meşgulsünüz. Bu yüzden daha iyi hissetmek için kararların sizden geleceğine emin olmalısınız.

27 Şubat 2023, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Arkadaş ortamında daha çok zaman geçirmek iyi olacak. Yanında güvendiğin insanların olması başka şeylere zaman ayırmak için sana fırsat sunabilir. Bu sayedekonusunda planladığın adımları atmak için imkanın olacak.

27 Şubat 2023, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Topluluğunuzdaki bir soruna para saçmak, şu anda size neden olan duygusal rahatsızlığı gidermenin en etkili yolu gibi görünebilir. S Başka biriyle konuşmak, daha sürdürülebilir bir çözüm bulmanızda size yardımcı olacaktır. Değişimin gerekli olduğuna dair içgüdüsel tepkinizde muhtemelen haklısınız. Bununla birlikte, kendinizi iyi hissetmenizi sağlamanın ötesine geçmeyen türden hızlı düzeltmelerden kaçınmaya özen gösterin.

27 Şubat 2023, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Kendinizi fazla zorlamamalısınız. Olaylar gittikçe yön değiştiriyor ve bazı şeyler sizi aşmaya başladı. Arkadaşlarınızla birlikte ortak çalışmalarda sürtüşmeler söz konusu. Organizasyon konularında sorunlar çıkacaktır.

27 Şubat 2023, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Eğer uzun süredir hayata geçirmek için çalıştığınız bir projeniz varsa, şimdi bir atılım yapabilirsiniz. Ancak yine de, kaynaklarınızı etkin bir şekilde tahsis etmeli ve dikkatsizlik etmemeli ya da başarı sarhoşluğuna kapılmamalısınız. Çevrenizden gelecek yardım ve tavsiyeleri kabul edin, böylece çok daha farklı bir sonuç elde edebileceksiniz. Ancak kendi kabiliyetinizden de şüpheye düşmeyin, sandığınızdan çok daha önem taşıyabilir.

27 Şubat 2023, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Balık; bugün ev, aile, gayrimenkul konularında şanslısınız ve önemli yatırım fırsatları elde edebilir. Ev-araba alım-satımı gerçekleşebilir. Güzel bir gün dilerim.

27 Şubat 2023, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Aşk ilişkinizde sizi derinden etkileyen yoğun bir sevginin sarhoşluğu içindesiniz. Duygularınızı gizlemeyin ve önünüze çıkacak aksiliklerin sizi yıldırmasına da izin vermeyin. Mesleğinizde gerçeklere dayanarak sergileyeceğiniz tavır, kurallı ve sistemli hareket etmenizi sağlayacak. Kesin olarak verilmiş kararlara bağlı kaldığınız sürece mutluluğa ve başarıya ulaşmanız mümkün. Anlık arzularınız bütçenizi ciddi anlamda sarsabilir. Alkollü içecekler ve yağlı yiyeceklerden uzak durmalısınız

27 Şubat 2023, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
02° 28' 13" R
Ay
Oğlak
20° 32' 25" R
Merkür
Yengeç
12° 52' 15"
Venüs
Yengeç
07° 36' 35"
Mars
Boğa
10° 29' 60"
Jüpiter
İkizler
06° 33' 35"
Satürn
Balık
19° 23' 40"
Uranüs
Boğa
25° 21' 51"
Neptün
Balık
29° 54' 36"
Plüton
Kova
01° 32' 16"
Chiron
Koç
23° 03' 50"
Lilith
Başak
29° 20' 35"
True Node
Koç
11° 57' 36"
Son Güncelleme : 23/06/2024 14:00

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>