Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Geri Dönüş Alıyorsun Günün Mottosu

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Kasım 2022, Pazartesi

Aşk 70%
Para 100%
Sağlık 80%

Aşk hayatında beklediğin değişikliklerin gerçekleşmesi daha uzun zaman alabilir. Her zamankinden daha fazla sabırlı olmak iyi olacak. Hayallerinin gerçekleşmesi için uygun ortamın oluşması düşündüğünden uzun sürebilir.

Ortaklık düşüncelerinizde hızınızı kesebilecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Güvenli görüp umut bağladığınız ilişkilerinizde, sizin de hak vereceğiniz nedenlerle birtakım kararsızlıklar olacak.

İş ile ilgili yeni kararlar almak gerekebilir. Beklenen gelişmelerin yaşanması seni bu konuda daha hızlı hareket etmeye itecek. Senin için doğru olan yolda emin adımlarla ilerlemek ileride güzel şeylerin olmasını kolaylaştırabilir.

Kendini yormamak için daha dikkatli olmalısın. Durduk yerde kendineçıkarmak boşa yorulmana sebep olacak. Bundan kaçınmak enerjini korumak için önemli olacak. Yemekte aşırıya kaçmamaya özen göstermek istediğin düzeni korumanı sağlayabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bir önceki güne kıyasla daha hareketli olman gerekecek. Etrafında olup bitenler her konuda daha hızlı olmanı gerektirebilir. Hatta hızlı karar vermek konusunda kendini zorlaman dahi gerekebilir. Zorlandığın anda arkadaşlarından yardım istemelisin.

7 Kasım 2022, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Balık burçları, bugün her zamankinden daha sakin ve mutlu bir gün sizleri bekliyor. Güne güzel bir şekilde başlayacaksınız ve pozitif enerjinin devam ettiğini göreceksiniz. Şanslı bir gününüzdesiniz ve belki bir şans oyunu oynarak kendinizi ödüllendirmek isteyebilirsiniz.

7 Kasım 2022, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Alışverişe çıkıp kendine yeni kıyafetler almak isteyebilirsin. Bu konuda yakın bir dostundan tavsiyeler alıyorsun. Moda dergileri alıp onları inceleyebilirsin. Eğerarayışındaysan, başvuru yaptığın yerlerinden birinden geri dönüş alabilirsin. İlişkisi olan ya da evli bir Balık burcuysan, değer verdiğin kişinin durgun hallerinden gereksiz anlamlar çıkarabilirsin.

7 Kasım 2022, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Güvende olmanızı, bu yönde hareket etmenizi sağlayacak koşulları düşünebilirsiniz. Elinize bazı imkanlar geçse de bunu doğru şekilde kullanmaya gayret göstermelisiniz. Sizin kendinizi bu yönde korumaya çalışmanız insanların size olan bakış açısını da değiştirecektir.

7 Kasım 2022, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Gelecekle ilgili beklentileriniz bugün gündeminizi etkileyebilir. Sosyal sorumluluk projeleriyle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Uğraştığınız işlerde bazı bitişler yaşanabilir. Öte yandan işle ilgili gelen destekler sizi biraz daha rahatlabilir. Arkadaşlarınızla birlikte sanatsal konularla uğraşabilirsiniz. Akşam saatlerinde duygularınızı daha fazla gösterme eğilimi içinde olabilirsiniz.

7 Kasım 2022, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Daha verimli bir bir aşk hayatı için sosyal ve bireyselliği ön plana koymanız gerekmekte. İstediğiniz anlayışı karşınızdaki kişiye de tanımanız gerekmekte.

7 Kasım 2022, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün kendinizi, kabuğundan başını uzatan bir salyangoz gibi hissedebilirsiniz. Kimse bakmıyorken, yavaşça ve dikkatlice başınızı uzatın ve dış dünyayı kolaçan etmek için anteninizi uzatın. Size benzeyen bir canlı görürseniz biraz daha rahatlayı kabuğunuzdan çıkabilirsiniz. Gardınızı haddiden fazla indirmemeye özen gösterin. Çünkü karnı acıkmış büyük bir tavuk merakla akşam yemeğinini arıyor.

7 Kasım 2022, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün kullanmak isteyebileceğiniz yaratıcı ve sanatsal bir yapıya sahipsiniz. Ev iyileştirmeleri için bazı iyi fikirleriniz olabilir. Belki organize olmanıza yardımcı olacak bazı düzenlemeler belki tamamen yeniden dekore etmek istiyorsunuz. Ne yaparsan yapının, estetiğinize uyması gerekiyor. Bugün gönlünüze giden yol, gözünüzden geçiyor. Ayrıca birkaç iyi haber bekleyebilirsiniz.

7 Kasım 2022, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Sevdikleriniz için para harcamaktan çekinmeyen birisiniz ama bugün beklenmeyen sıra dışı küçük hesaplar canınızı sıkabilir. Beklentileriniz konusunda aceleci davrandığınız zaman, daha sonra istenmeyen kayıplar yaşıyorsunuz.

7 Kasım 2022, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

İşte başarılısınız - hiç kimse fark etmese veya herhangi bir takdir göstermese bile, başkalarına yardım etmeye ve destek olmaya her an hazır olmanız size fayda sağlayacak. Sevdikleriniz size destek vermek istiyor. Şu anda sahnede kimse olmasa da, gerçek aşkı bulmak için bir gözünüzü açık tutmanız gerekebilir. Tembellik ve isteksizlik zamanı geçti – enerjiniz artık sınır tanımıyor.

7 Kasım 2022, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün oldukça hızlı ve öfkeli bir gün olacak; fakat akşama doğru ortalık birazcık da olsa durulacak. Daha çok evde vakit geçirmek isteyebileceğin sakin bir gece seni bekliyor. Eğer disiplin gerektiren sorumlulukların varsa, bunları gerçekleştirmek için bu geceyi beklemelisin. O zaman senin için her şey daha kolay olur.Şanslı numaralarınız neler?

7 Kasım 2022, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Hoşlandığınız kişiyle aranızdaki yakınlaşma artarak devam ediyor fakat henüz beklediğiniz sonuç gerçekleşmedi. Bugün yine aynı ortamda olabilirsiniz, bu harekete geçmek için çok fazla düşünmeyin. İşinizle ilgili bir konuda çıkış yolu arıyorsunuz. Bunu paylaşmanız gerekecek. Problemin içinde tek başınıza biraz bocalamanız sinirlerinizi gerebilir. Bugün beklediğiniz parasal gelişmeler ile ilgili bazı gecikmeler yaşayabilirsiniz. Beslenme alışkanlığınız kilo almanıza sebep oluyor.

7 Kasım 2022, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
12° 16' 45" R
Ay
İkizler
25° 05' 52"
Merkür
Oğlak
17° 25' 27"
Venüs
Balık
06° 37' 24"
Mars
İkizler
10° 22' 14"
Jüpiter
Koç
06° 08' 09"
Satürn
Kova
25° 54' 09"
Uranüs
Boğa
14° 58' 48"
Neptün
Balık
23° 36' 40"
Plüton
Oğlak
28° 40' 41"
Chiron
Koç
12° 39' 04"
Lilith
Aslan
02° 40' 25"
True Node
Boğa
08° 39' 30"
Son Güncelleme : 01/02/2023 13:20

Astroloji Gündemi

1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 1 Şubat 2023, Çarşamba 1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı harekete geçmek için uygun olabilir. Gerçi güne biraz kafa karışıklığı, belirsizlik ve kararsızlıkla başlaya... Devamını Oku >>