1 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

1 Mayıs Hangi Burç

1 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 1 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

1 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Bugün, yakın çevrenizdeki kişileri etrafınıza toplamak, onlarla çeşitli paylaşımlarda bulunmak isteyebilirsiniz. İletişim ve etkileşimlerinize uyum, sıcaklık ve samimiyet havası hakim olabilir. İçinizdekileri ortaya dökebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Aklınıza geleni o an uygulamak istiyorsunuz. Evet enerjiniz fazla, evet gücünüz de var ama her istediğiniz sadece size bağlı değil. Diğer insanların hayatını da düşünmeli, empati yapmalısınız. Bir de tüm isteklerinize bir güne sığdırmak yerine belki biraz yapılacaklar listesi ile bölebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Kariyerinizle ilgili gizli kalmış veya unutulmuş bazı detaylar bugün sizi daha dikkatli olmak konusunda harekete geçirebilir. Bir plan hazırlamadan önce kendinize bir yol haritası çıkarmanız sonradan oluşacak sorunlar için yol gösterici olacaktır. Finansal konularda ise yapacağınız ödemeler hiç umduğunuz gibi gelişmeyebilir. Bu gibi durumlar için bir köşede para saklamak iyi bir fikir olacaktır.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Yakın ilişkilerinizdeki bazı sorunlar konusunda dostlarınızın fikirlerini almaya çalışın. Çevrenizde sevilen bir kişi olduğunuz için kolaylıkla destek sağlayabilecek. Toplumda dikkat çekici işler yapmak istiyorsunuz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Mayıs 2016 Boğa Burcu Yorumu

Kişisel gücünüzü karşı tarafa aktarabileceğiniz ve iş birliklerin önem kazanacağı bir gün. Hiçbir şekilde engellere takılmak istemiyorsunuz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları