30 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

30 Nisan Hangi Burç

30 Nisan doğumluların burcu Boğa Burcudur. 30 Nisan'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

30 Nisan 2021 Boğa Burcu Yorumu

Günlük işlerinizden biraz vakit ayırarak yakın dostlarınızla bir araya gelmeyi tasarlayacağınız bir günde olabilirsiniz. Kalabalık sosyal ortamlara dahil olmak, günün ana konusu olabilir. Çevrenizdeki insanların da bazı sürprizleri olabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Nisan 2020 Boğa Burcu Yorumu

Bugün oldukça üretken bir gününüzdesiniz. Yarım kalan projelerinizi tamamlayabilecek enerjidesiniz. Ancak başarmak için çarpıcı tavırlar içine girmeyin. Her şeyi kendi kurallarına göre uygulamaya çalışın.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Nisan 2019 Boğa Burcu Yorumu

Gelecek umutlarınızla ilgili projeler üretebilirsiniz. Sosyal konulara yöneleceğiniz zamanlar var. İş hayatınızda alacağınız desteklerle daha kolay ilerleyebilirsiniz. İşlerinizi tamamlayabilmek için şartlar lehinize çalışıyor. Uğraştığınız işle ilgili sorumluluklarınızı tamamlayabilmek için alternatif planlar yapmak isteyebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumu

Otorite figürlerine karşı olumlu gelişmeler yaşanabilir. Tamamlanma ve olgunlaşma yaşayabilirsiniz. İlişkilerde güven ve denge ihtiyacı oluşabilir. Harcamalarınıza özen göstermenizde fayda var. Çatışmalara karşı dikkatli olmalısınız. Gün içinde daha toleranslı olmanızda fayda vardır. Abartılı davranışlar sergileyebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Nisan 2017 Boğa Burcu Yorumu

Sorumluluklarınızdaki ani artış size hayatın ağır geldiği duygusunu verebilir. İlişkileri bozmamak adına kendinizi feda ederek gücünüzden fazla sorumluluk yüklenmeyin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Nisan 2016 Boğa Burcu Yorumu

Kariyer hayatınızda ilerici teknolojilerle ilgili proje üretebilirsiniz. Grup enerjisi yüksek olduğundan dolayı yeni bir takım çalışması örgütleyebilirsiniz. Teknolojik gelişmeler ve bireysellikten çok çalışılan kurumun menfaatlerine göre tavır alınan bir hareket olacaktır. Geleneksel çizgiden uzaklaşmadan ilerlemenin esasları temel alınacaktır.   Genel olarak ise; Ay tüm gün Kova burcunda kalacak. Ay’ın Kova burcunda olduğu günlerde rutin işlerle sınırlanmak istemezsiniz. Değişik ve monotonluktan uzak, farklı konulara eğilmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyalleşerek, insanlarla bol bol iletişim kurarak, zihinsel faaliyetlerinizi arttırarak, hareketli ve iletişimi bol bir gün geçirebilirsiniz.    İnsanlardan ve koşullardan bağımsız olarak kendi canınızın istediği şeylerle uğraşmak ve aynı kafadan dostlarla beraber hareket etmek isteyebilirsiniz. Kapalı, sıkışık, dar yerlerde olmak veya sizi boğan kişilerle olmaktan hoşlanmazsınız. Siyasi, toplumsal, insanlığı ilgilendiren konulara daha ilgi duyabilirsiniz. İnternette bol bol gezinebilir, sosyal medya ile meşgul olabilir, sosyal paylaşım sitelerinde çeşitli bağlantılar kurabilirsiniz. Kendi bloğunuz veya sayfanızda paylaşımlar yaparsanız daha fazla kişiye ulaşmanız mümkün.    Yine de Merkür Retro hareketinin yaratacağı karmaşa ve gecikmelere karşı hazırlıklı olunuz. Grup enerjisinin oldukça güçlü olduğu bu günde topluluklarda aktif olmak için iyi bir gün. Ayrıca her zaman sosyalleştiğiniz gruplar dışında yeni ve yaratıcı fikirlerle uğraşan kişilerle kontakta olabilirsiniz. Medya, basın, internet ve diğer haberleşme araçları üzerinden ulaşacağınız kitlelerle ilgili önemli işlerde ekstra dikkatli olunuz. Baskı işleri ve yayınlarla ilgili çalışmaların üzerinden iki kez geçerek kontrol etmeyi ihmal etmeyiniz.    Fütüristik, yaratıcı ve ileri teknolojiyi ilgilendiren konulara ilgi duyabilirsiniz. Bilim kurgu, astronomi ve astroloji ile ilgili kitaplar okuyabilir veya yayınları takip edebilirsiniz. Enerji çalışmaları yapmakla, akupunktur, alternatif tıp yöntemleri uygulamakla etkin sonuçlar alabilirsiniz. Arkadaşlarınız fikirlerinize destek verecek ve sıra dışı isteklerinize bile uyum sağlamaya çalışacaklardır.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
08° 05' 44" R
Ay
Boğa
02° 51' 23" R
Merkür
Aslan
06° 22' 40" R
Venüs
Başak
10° 50' 36" R
Mars
Başak
00° 45' 58" R
Jüpiter
Kova
29° 43' 10" R
Satürn
Kova
10° 20' 49"
Uranüs
Boğa
14° 37' 42"
Neptün
Balık
22° 52' 40"
Plüton
Oğlak
25° 14' 53"
Chiron
Koç
12° 49' 44"
Lilith
İkizler
01° 24' 33"
True Node
İkizler
08° 53' 08"
Son Güncelleme : 31/07/2021 04:50

Astroloji Gündemi

Yükselen Başak Burcu Özellikleri 30 Temmuz 2021, Cuma Yükselen Başak Burcu Özellikleri İmajı : Ben eleştiren bir insanım. Hayata Yaklaşımı : Mükemmele pratik yaparak ulaşılır. Yükselen Başak analizci, belir... Devamını Oku >>