30 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

30 Nisan Hangi Burç

30 Nisan doğumluların burcu Boğa Burcudur. 30 Nisan'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

30 Nisan 2024 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğa, bugün ihtiyaçlarınızı ve duygularınızı ifade etmenin her zamankinden daha kolay ve doğal olduğunu göreceksiniz. İlerleyen saatlerde özellikle olumlu ilgi ve takdir görmeyi bekleyebilirsiniz. İnsanlar sizi daha çok fark eder ve siz de başkalarının peşinden koşmak yerine kendinize çekme eğiliminde olursunuz. Yarından itibaren bu daha da belirgin olabilir. Ayrıca aşkta veya duygu dünyanızda daha fazla netlik kazanacaksınız. Bu alanlarda istediğiniz huzuru yakalamaya çok yakınsınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Nisan 2023 Boğa Burcu Yorumu

İş konusunda oldukça tecrübeli olman çalışma arkadaşlarının senin fikirlerini önemsemesini sağlıyor. Öyle ki hafta sonu da seni rahat bırakmıyorlar. Kendi işinin sahibi bir Boğa burcuysan aklında yatırımların ile ilgili birçok soru işaretine sahipsin. Şu sıralar odaklanma sorunu yaşıyorsun. Çocuk sahibi bir Boğa burcuysan bütün gününü çocuklarına ayırmak isteyebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Nisan 2022 Boğa Burcu Yorumu

Bugün yeni bir şey denemek için kendinize güveniyorsunuz. Bunun sonucunda iş hayatınızda, sağlığınızda ve ayrıca aşk hayatınızda değişikler yaşayabilirsiniz. Bu yüzden ne zamandır planladığınız projeler için kolları sıvayın ve işe girişin. Çevrenizdekiler bu yeni yaklaşımınızı olumlu karşılayacak ve size destek verecek, ama siz yine de yere sağlam basmaya bakın.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Nisan 2021 Boğa Burcu Yorumu

Sadece kendiniz olarak, şanslı ve yardımsever insanları otomatik olarak yanınıza çekeceksiniz. Bugün yeni bir ilişki doğacak - sizin için son derece faydalı olacak bir ilişki. Bu ilişkinin size çok iyi geleceği kesin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Nisan 2020 Boğa Burcu Yorumu

Bugün bir akıl hocası ya da öğretmen gibi davranabilirsiniz. Hayatını denegede tutmaya çalışan bir arkadaşınızın cesaretlendirilmeye ihtiyacı olabilir. Sorunun kaynağını bulun, muhtemelen belirli bir iş ya da üçüncü bir kişinin sebep olduğu bir durumdur. İyilik yapmak istiyorsanız bir adım adıp yardımcı olmalısınız. Doğal şefkatiniz ve arkadaş canlısı yapınız sayesinde yönlendirmelerinizi takip ederek kendisine güveni artacak.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Nisan 2019 Boğa Burcu Yorumu

Gün boyu ortak idealleri paylaştığınız insanlar ve sosyal çevrede gelişen olaylara karşı tedbirli olun. Yanlış anlaşılmalar olası. Hassasiyetleriniz arttığı için melankoli ve yönsüzlük yoğunlaşabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
06° 48' 44" R
Ay
Oğlak
26° 48' 44" R
Merkür
Boğa
17° 40' 44"
Venüs
İkizler
04° 38' 38"
Mars
Koç
20° 35' 38"
Jüpiter
İkizler
00° 23' 28"
Satürn
Balık
18° 31' 46"
Uranüs
Boğa
23° 55' 34"
Neptün
Balık
29° 35' 17"
Plüton
Kova
01° 57' 46"
Chiron
Koç
22° 04' 09"
Lilith
Başak
26° 22' 10"
True Node
Koç
14° 10' 39"
Son Güncelleme : 27/05/2024 18:10

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>