30 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

30 Nisan Hangi Burç

30 Nisan doğumluların burcu Boğa Burcudur. 30 Nisan'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

30 Nisan 2022 Boğa Burcu Yorumu

Bugün davranışlarınızı gözden geçirmek ve itici güçlerinizi anlayabilmek için içinize dönmek son derece faydalı olacaktır. Son zamanlarda muhtemelen çevrenizdekilerle fikir ayrılığına düşmenizden ileri gelen bir duygusal karmaşaya maruz kaldınız. Peşin hükümler vermeden ve haklı olduğunuz konusunda ısrar etmeden önce başkalarının bakış açılarını da dinlemeye özen gösterin. Bugün, gelecekte size yardımı dokunacak bir şey öğrenebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Nisan 2021 Boğa Burcu Yorumu

Gün boyunca kendinizi ve enerjinizi yüksek bir şekilde ifade edeceğiniz bir zaman dilimi sözkonusu iken, öğleden sonra çocuklarınız ve özel hayatınızdaki ilişkilerinizde incinmeye açık bir enerji olduğu için daha sabırlı ve anlayışlı yaklaşmayı tercih etmelisiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Nisan 2020 Boğa Burcu Yorumu

Bugün bir akıl hocası ya da öğretmen gibi davranabilirsiniz. Hayatını denegede tutmaya çalışan bir arkadaşınızın cesaretlendirilmeye ihtiyacı olabilir. Sorunun kaynağını bulun, muhtemelen belirli bir iş ya da üçüncü bir kişinin sebep olduğu bir durumdur. İyilik yapmak istiyorsanız bir adım adıp yardımcı olmalısınız. Doğal şefkatiniz ve arkadaş canlısı yapınız sayesinde yönlendirmelerinizi takip ederek kendisine güveni artacak.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Nisan 2019 Boğa Burcu Yorumu

Bugün Ay tüm gün boyunca Balık burcunda hareket ediyor. Günün ilk yarısı Ay-Neptün kavuşumu ile aşk hayatınızda şanslı bir zaman diliminde olabilirsiniz. Düşlediğiniz şeyler gerçek olabilir. Akşama doğru Ay-Mars arasındaki gergin açıyla dostlarınıza karşı agresif olabilirsiniz. 2019'un Satürn retro hareketi Oğlak burcunda bugün başlıyor. 18 Eylül'e kadar eğitim konularınızda, seyahatlerinizde işleriniz ağır ilerleyebilir. Eğer ki bir üniversite başvurusu yapacaksınız bu tarihten önce evraklarınızı tamamlayın. Aynı şey yurt dışı işleriniz için de geçerlidir. Her şeyi garantilediğinizden emin olun. Son dakikaya bırakmayın. Bazen karamsar bir ruh haline bürünebilirsiniz. Kendinize iyi gelen aktivitelere vakit ayırmak psikolojinize iyi gelecektir. Ayrıntılı Satürn retrosu yazısı için tıklayınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumu

İlişkilerinize dair şanslı günlerdesiniz. Artık bir karar vermek adına harekete geçebilir ve istikrarlı bir şekilde geleceğinizi şekillendirebilirsiniz. Karşınızdaki kişiden de bu noktada alacağınız adımlar sizi bu ilişkinin bağlılığı konusunda cesaretlendirebilir. Sevdiğiniz kişi ile aranızda romantik gelişmeler söz konusu.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Nisan 2017 Boğa Burcu Yorumu

Yeni bir yolculuğa çıkmak için hem güçlü duygulara sahipsiniz hem de uygun zamandasınız. İş bağlantılarınızı ve haberleşme kanallarınızı arttırmak için de uygun başlangıçlar yapmaya müsaitsiniz. Ancak uluslararası kültürler ve hukuki konularda önemli bir dönüşüm sürecinde bulunuyorsunuz ve bu sizde duygusal baskı yaratabilir. Kendinizi rahat hissedeceğiniz yerlere gidebilir, keyif aldığınız mekanlarda yemek yiyebilirsiniz. Maddi ve manevi sizi iyi hissettiren insanlarla temas halinde olmayı arzu edersiniz. Dostlarınızla huzurlu diyaloglara gireceksiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
15° 03' 16" R
Ay
Terazi
15° 57' 06" R
Merkür
Yengeç
03° 47' 04" R
Venüs
İkizler
16° 53' 47"
Mars
Boğa
01° 20' 18"
Jüpiter
Koç
07° 57' 32"
Satürn
Kova
24° 26' 18"
Uranüs
Boğa
17° 59' 03"
Neptün
Balık
25° 25' 17"
Plüton
Oğlak
27° 39' 41"
Chiron
Koç
16° 21' 58"
Lilith
Yengeç
09° 16' 09"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 07:00

Astroloji Gündemi

7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 7 Temmuz 2022, Perşembe 7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Güne biraz gergin uyansak bile hemen ardından moralimizi düzeltecek gelişmeler yaşayabiliriz. Sevdiklerimizle keyifli sohbetl... Devamını Oku >>