1 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

1 Nisan Hangi Burç

1 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 1 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

1 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Bugün ev içinde duygusal konuşmalar artacak, aile büyüklerinize odaklanmak isteyeceksiniz. Moralinizi aşağı çeken kişilere fırsat tanımayın.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Güne başladığınızda Ay Kova burcunda hareket ediyor. Sabah saatleri şansınız açık olabilir. Sonrasında Ay 06:01-17:47 arası boşluğa giriyor. 17:47 itibariyle Ay'ın Balık burcuna geçmesi sağlığınıza önem göstermeniz gereken bir akşamda olduğunuzu gösteriyor. Ay-Mars sert açısının etkili olduğu akşam vakitlerinde hem duygusal olarak hem de fiziksel olarak stresli koşullar altında olabilirsiniz. Geçmişteki olaylara takılmanız kendi içinizde de çatışma yaşamanıza neden olabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Bugün karşıt burcunuzda ilerleyen Ay evlilik hayatına ve yakın arkadaşlıklara vurgu yapıyor. Beklentilerinizde daha gerçekçi olmaya bakın.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Kişisel adımlarınız ve hayatınızla ilgili kararlar öne çıkabilir. Daha fazla ön planda olacak, görüntünüze yatırım yapacak ve geri planda durduğunuz günlerin acısını çıkaracaksınız.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Nisan 2016 Koç Burcu Yorumu

Daha çok sevilmek, daha çok gözde olmak isteyebilirsiniz. Diğer taraftan kariyerinizle ilgili yeni bir hedefe yönelebilir, spesifik konularla ilgili bilgilendirmeye sahip olmak için destek alabilirsiniz. Akşam saatlerinde enerjiniz düşebileceğinden kendi hayatınıza çekilip cuma akşamının huzurunu deneyimlemeniz mümkündür. Genel olarak ise; Ay bugün Oğlak burcunda olacak. Saat 19:39‘da boşluğa girecek. Bu saate kadar önemli, ciddi ve plan gerektiren işlerimizi bitirmekte fayda var. Boşluk süresince ciddi kararlar almaktan kaçınmalısınız. Daha bilindik, önceden denenmiş yerlere gitmek akıllıca olur. İş çevreniz ile profesyonelce davranabileceğiniz ve sosyal çevreniz ile fazla laubali olmak istemeyeceğiniz bir gün olabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları