7 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

7 Nisan Hangi Burç

7 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 7 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

7 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koç; bugün çalışmalarını kişisel alanında yürütsen de; biriktirdiğin dostluklardan alacağın destekle onların kıymetini daha iyi anlayabilirsin. Harcamaların ve finansal kaynakların konusunda dikkatli olman gereken zamanlar olabilir. Partnerinle vakit geçirmek ve ondan yardım almak, değişken koşullara karşı uyumlu kalmana yardımcı olacaktır.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Yeni Ay etkileri sizler için yeni başlayacak. Hayatınıza yenilikleri davet etmeyi başarabileceksiniz. Bugünlerde iddacı ve sert tutumdan kaçının.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koçlar günün etkili ilk enerjisi saat 12:15 Ay-Merkür görünümüdür. Geri hareket dönemindeyiz. Aktif olmak isterken, bir nedenle kısıtlanıyoruz. Geçmiş meseleler yine kendini hatırlattığı için sıkılıyoruz. Saat 15:09 Ay-Venüs görünümü, hayatın her alanında güvence duygusu, refah yaşama arzumu yükseltiyor. Aklı başında hareket etmemiz ve ilişkilerimize özen göstermemiz yönünde destekliyor. Saat 15:18 Ay-Satürn kavuşum etkisinde, ailevi konular ve sorumluluklar önemini hissettiriyor. Saat 16:37 Venüs-Satürn görünümü, maddi açıdan güven dolu bir hayata duyulan arzuyu çok daha fazla yükseltiyor. İş hayatında, ilişkimizde ve yaşamın her alanında huzuru önemsiyoruz. Belki geçmişe ait konular özellikle ailevi konularda bizi yoruyor. Ancak bu görünüm sayesinde umutlanıyoruz. Saat 20:40 Ay-Mars kavuşumu, iş, aile ve ilişkinizde ciddiyet ve sorumluluklar sizi yorabilir. Hedef yönelimli düşünmelisiniz. Tabii ki zorluklar var. Ancak sabırlı ve kararlı olursanız başarılı işler çıkarırsınız. Sevdikleriniz tarafından onaylanmak ve emeğinize, verdiğiniz mücadeleye saygı gösterilmesini isteyeceksiniz. Gün boyunca şans yanınızda olsun. Kalben sevgilerimle,

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Günlük hayatınızın koşturmaları ve parasal konularıyla ilgileneceksiniz. Özel ilişkilerinizde veya ortak adımlarınızda aşırı iyimserlikle veya farklı davranışlarla ilerleyebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Nisan 2016 Koç Burcu Yorumu

Gün boyunca kendinizi güçlü bir motivasyonla ifade edebilir, eşiniz ve yakın dostlarınızla dürüst, açık ve doğrudan iletişim kurarak, paylaşımlarınızı güçlendirebilirsiniz. Seyahatlere çıkabileceğiniz bugün, görüşmeler ve eğitim hayatınızda fırsatlara açık bir zamandan geçerken, akşam saatlerinde iletişim problemlerine dikkat etmeniz gereken, duygusal olarak incinmeye bir zaman diliminde olacaksınız.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları