7 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

7 Nisan Hangi Burç

7 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 7 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

7 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Düşünmeden karar vermeyi ifade eder. Özellikle de önümüzdeki süreç içerisinde düşünmeden karar vermemeye son derecede dikkat etmeniz gerekecek. Aksi halde hayatınızdaki kişinin ile aranızda anlaşmazlıklar ve birtakım sorunlar meydana gelecek. Bencilliğin etkili olduğu bu olaylar en çok da bencil tutumlar sergilememeye özen göstermeniz gerekiyor. Aksi halde hayatınızın bir parçası haline getirmek istediğiniz kişiyi kaybedeceksiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

İşletme sahibi olan Koçlar, şu anda zor bir zaman geçiriyor olabilirsiniz. Hasarı en aza indirmeye çalışın. Yalnızlıktan sıkıldınız. Belki de arkadaşlık sitelerine üye olmanın zamanı gelmiştir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Bugün kariyer ve çalışma hayatınızla ilgili gündelik rutinlerinizi halledebileceğiniz ve iş ile ilgili bazı sorunlarınızı yakın çevre desteğinizle planlayabileceğiniz bir gün içindesiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koçlar günün etkili ilk enerjisi saat 12:15 Ay-Merkür görünümüdür. Geri hareket dönemindeyiz. Aktif olmak isterken, bir nedenle kısıtlanıyoruz. Geçmiş meseleler yine kendini hatırlattığı için sıkılıyoruz. Saat 15:09 Ay-Venüs görünümü, hayatın her alanında güvence duygusu, refah yaşama arzumu yükseltiyor. Aklı başında hareket etmemiz ve ilişkilerimize özen göstermemiz yönünde destekliyor. Saat 15:18 Ay-Satürn kavuşum etkisinde, ailevi konular ve sorumluluklar önemini hissettiriyor. Saat 16:37 Venüs-Satürn görünümü, maddi açıdan güven dolu bir hayata duyulan arzuyu çok daha fazla yükseltiyor. İş hayatında, ilişkimizde ve yaşamın her alanında huzuru önemsiyoruz. Belki geçmişe ait konular özellikle ailevi konularda bizi yoruyor. Ancak bu görünüm sayesinde umutlanıyoruz. Saat 20:40 Ay-Mars kavuşumu, iş, aile ve ilişkinizde ciddiyet ve sorumluluklar sizi yorabilir. Hedef yönelimli düşünmelisiniz. Tabii ki zorluklar var. Ancak sabırlı ve kararlı olursanız başarılı işler çıkarırsınız. Sevdikleriniz tarafından onaylanmak ve emeğinize, verdiğiniz mücadeleye saygı gösterilmesini isteyeceksiniz. Gün boyunca şans yanınızda olsun. Kalben sevgilerimle,

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Gün içinde duygusal davranmanıza neden olacak konulardan uzak kalmaya çalışmalısınız. Bugün yaratıcılığınız ve zekanızı ön plana çıkaracak işler peşinde olacaksınız. İş yaşantınızda öfkenizle başa çıkmayı öğrenmelisiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Nisan 2016 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koçlar, 7 Nisan saat 14:56 da, burcunuzda doğacak Yeniay, önümüzdeki iki haftalık süreçte kararlarınızı ve doğru bildiklerinizi aktif bir güçle uygulamanızı sağlayıcıdır. Bu süre çok önemlidir. Çünkü iki hafta sonra yönetici Mars gerileyecek. Onun için 7 Nisan itibariyle yapmak istediklerinizi, işlerinizi, proje ve planlarınızı gayretli ve kendinizden emin bir şekilde ele alınız ve kendinize güvenli şekilde zamanı değerlendiriniz. Yeniayın üç görünümü bulunmakta. Ay-Satürn arasındaki olumlu enerji akışı, eğitim, ticari, uzmanlık ve gelişim yolunda size kararlılık ve odaklanma gücü verir. Böylece, daha gayretli olursunuz. Kendi gücünüzün farkına vararak, bu güçle yapacaklarınızı hayata geçirmek için odaklanırsınız. Ay-Pluto görünümü, mesleki konularda veya toplumsal ilişkilerde size mücadele gücü verir. Ancak burada önemli olan kendinizle ve kimseyle kavga etmemenizdir. Sizin bir amacınız varsa, bu amaç için enerjinizi kullanınız. Gereksiz şeylere sinirlenmeyiniz. Ay-Uranüs kavuşumu bu Yeniayın size, farklı ve sıra dışı, yeni ve heyecan verici şeylere olan ilginizi yükseltir. Problemlerinize yeni çözüm yolları bulduğunuz gibi, gayet hızlı ve aktif şekilde ilerlemenizi sağlar. Bu iki haftalık süreci bu yazdığım noktalara dikkat ederek değerlendirirseniz bu Yeniayda başarılı karar verirsiniz. Yeniayın bizlere olumlu yönde rehberlik etmesi dileğimle,  

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Başak
29° 20' 02" R
Ay
Koç
12° 36' 28" R
Merkür
Terazi
24° 09' 47" R
Venüs
Akrep
12° 52' 36" R
Mars
Terazi
04° 36' 33" R
Jüpiter
Kova
23° 26' 29" R
Satürn
Kova
07° 10' 34" R
Uranüs
Boğa
14° 21' 22"
Neptün
Balık
21° 34' 23"
Plüton
Oğlak
24° 21' 55"
Chiron
Koç
11° 10' 08"
Lilith
İkizler
07° 17' 02"
True Node
İkizler
03° 43' 21"
Son Güncelleme : 22/09/2021 06:00

Astroloji Gündemi

02:54’te Ay - Güneş Karşıt Açı Kesinleştirecek 21 Eylül 2021, Salı 02:54’te Ay - Güneş Karşıt Açı Kesinleştirecek Saat yaklaşık 03:00’ te Balık burcunda gerçekleşen dolunay; duygularımızı en üst seviyede yaşayacağımız, bol bol rüya göreceğ... Devamını Oku >>