22 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

22 Nisan Hangi Burç

22 Nisan doğumluların burcu Boğa Burcudur. 22 Nisan'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

22 Nisan 2020 Boğa Burcu Yorumu

Bugün iş arkadaşınızla uzun bir telefon görüşmesi yapabilir, yapılacak işlerle ilgili fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Yoğun iş programı içinde olabilirsiniz ancak arada kalkıp dolaşmayı ihmal etmeyin. Sağlığınız her şeyden önce gelir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Nisan 2019 Boğa Burcu Yorumu

Fikirlerinin arkasında duruyorsun!Bugün Güneş-Uranüs kavuşumu gerçekleşiyor. Bilgi ve tecrübelerini paylaşırken seçici davranman bazı kişilerce yadırganabilir. Tek derdin fikirlerinin arkasında durmak ve sahiplenmek olacak. İş arayışında olan bir Boğa burcuysan, alanın dışından bir iş teklifi ile karşılaşabilirsin. Reddetmeden önce bir kez daha düşün. Belki de yükselişin bu işle olacak, kim bilir? İlişkisi olan ya da evli bir Boğa burcuysan, değer verdiğin kişiyle yapacağınız tatilin tüm ayrıntılarını netleştirebilirsiniz. Akşamüzeri baba ailesinde çözümlenemeyen miras konuları gündeme gelebilir. Hakkını aramaktan ve doğru bildiğini sile getirmekten çekinmeyeceksin. Ancak biraz ileriye gitmen aile büyüklerin tarafından uyarılmana neden olabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumu

Tembelliğe doymak bugün siziz için zor olur.Doğrusu yorucu bir haftadan sonra bunu hak ettiniz. Günü dostlarınıza ayırın. Sanatçı yönünüzden faydalanma zamanı.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Nisan 2017 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğalar, saat 01:41 Mars-Kuzey düğüm görünümü, finansal konuların mutlaka iyi gözden geçirilmesi gerektiğini işaret ediyor. Şu anda verilecek karar, her ne kadar olumluymuş gibi dursa da, hesabı şaşma olasılığımız var. Merkür gerilediği için, mutlaka yarar-zarar hesabını yapmalıyız. Ayrıca mevcut bütçemizin şartlarını göz ardı etmemeliyiz. Sosyal yaşantımız, toplumsal ilişkilerimizi güçlü tutmalı, stresten uzak durmalıyız. Önümüzü görmeden karar vermemeliyiz. Saat 02:25 Ay-Güneş olumlu görünümü, inandığımız değerlere sıkı sıkıya sahip çıkmanın işaretçisi. Güvendiğimiz kişilerle bir araya gelmek hem de amacımıza uygun bir yol belirlemek isteriz. Saat 22:57 Ay-Neptün kavuşum etkisinde, hayallerimizi, sezgilerimizi güçlendiren bu enerji bizi huzurlu kılacaktır. Pozitif yönde destekleyecek, ılımlı bir şekilde bu saatleri geçirmemizde yardımcı olacaktır. Gayet olumludur ve rahatlatıcıdır. Gün boyunca şans yanınızda olsun. Umduğunuz gibi güzel gelişmelerle karşılaşmanız dileğimle,

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Nisan 2016 Boğa Burcu Yorumu

Belli konularda şansınıza duyduğunuz güven sizi yanıltabilir. Bu konuları yararlı paylaşımlarla ele alıp değerlendirmeniz gerekecek. Yeni ilişkilerde ayaklarınızı yere sağlam basarak aldığınız kararlar, yine de bazı tökezlenmelere engel olamayabilir. Bu ilişkilerde aldanmaya çok açık durduğunuz ikili bir yakınlaşma içinde görünüyorsunuz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
21° 15' 34" R
Ay
Koç
08° 13' 22"
Merkür
Koç
12° 38' 53"
Venüs
Koç
25° 15' 06"
Mars
İkizler
22° 24' 22"
Jüpiter
Kova
25° 05' 58"
Satürn
Kova
12° 05' 07"
Uranüs
Boğa
09° 32' 55"
Neptün
Balık
21° 45' 58"
Plüton
Oğlak
26° 44' 21"
Chiron
Koç
09° 35' 32"
Lilith
Boğa
19° 05' 20"
True Node
İkizler
11° 53' 58"
Son Güncelleme : 11/04/2021 01:20

Astroloji Gündemi

10 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 10 Nisan 2021, Cumartesi 10 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 10 Nisan 2021 Cumartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuların... Devamını Oku >>