22 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

22 Nisan Hangi Burç

22 Nisan doğumluların burcu Boğa Burcudur. 22 Nisan'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

22 Nisan 2021 Boğa Burcu Yorumu

Kişinin hayatındaki işlerin yoluna gireceğini gösterir. Oldukça zorlu geçecek dönemlerin arkasında hemen mutlu günler saklanıyor. Hayatınız biraz sabrettiğiniz takdirde yola girecektir. Bu dönemde ümidinizi kaybetmemeniz en önemlisi olacaktır. Her şeyi duygusal düşündüğünüz sürece yanlış kararlar vermeniz olası. Mantığınızı ortaya koymanızı ve atacağınız her adımı iyi düşünmenizi tavsiye edebilirim. Herhangi bir sağlık sorununuz varsa yakın zamanda bu sorunun geçmesi söz konusu olabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Nisan 2020 Boğa Burcu Yorumu

Sabah saatlerinden itibaren iş hayatınız ile ilgili hızlı ve güzel gelişmeler yaşayarak sevinebilirsiniz. Emeklerinizin sabırlı duruşunuzun mükafatını almaya başlıyorsunuz. Özel yaşamınızda ise günlerdir süren iç huzursuzluğunuzu unutturacak romantik gelişmeler ile karşı karşıyasınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Nisan 2019 Boğa Burcu Yorumu

Boğa burçları haftaya hareketli başlıyorlar. Hareket enerjisini iletişimsel bir öfkeye dönüştürmeyin. Daha yumuşak bir tavır takınmaya çalışın. Özellikle bekar Boğa burçları için romantik anlamda şanslı bir hafta olacaktır. Kariyeriniz ile alakalı yeni kararlar almaktan ve uygulamaktan kaçınmalısınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumu

Farklı bir güne hazır mısın? Rutinin dışına çıkacağın bugünde cesaretin ve güler yüzünle etrafa renk katacaksın.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Nisan 2017 Boğa Burcu Yorumu

Hedefiniz belli ve siz amacınıza adım adım yaklaşıyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi ifade edebileceğiniz bir çok konu ilginizi çekebilir. Çevresel koşullarınızı yeniden biçimlendirmek sizin elinizde biliyorsunuz..

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Nisan 2016 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğalar, 22 Nisan saat 08:24 itibariyle Akrep-Boğa burç düzleminde oluşacak Dolunay, partneriniz, iş ortağınız veya birileriyle aranızdaki anlaşmazlıkları ortaya çıkartan,  yüzleşmede bulunulması gereken zamandır. Eğer uzun süredir sorunlarınız varsa, bir türlü düzelmiyorsa, bu Dolunayda bir hayli hassas tepkide bulunabilirsiniz. Birbirinizi dinlemeyi, anlamayı başarmanız zordur. Sizin siyah dediğinize, o beyaz der. Bu çekişme aslında aranızdaki bağın ne kadar güçlü olup olmadığını sınayacaktır. Siz tabii ki kendinize göre haklısınız, o da kendince haklı. Ancak bu çekişmede birbiriniz üzerinde baskı kurmak, ne olursa olsun benim dediğim doğru demek yerine, sorunları konuşmak daha doğrudur. Tabii ki bazı çiftlerin veya iş ortaklarının bunu başarması kolay olmaz. Herkes kendi çıkarını, isteğini, düşüncesini kabul ettirmeye çalışabilir. Fakat hatırlatmada bulunayım. 17 Nisan tarihinden beri Mars geri hareketini sürdürüyor. Bu nedenle gerek özel gerekse iş anlamındaki ortaklıklarda abartılı kararlardan kaçınmak lazım. Hele ayrılıklarda mal, mülk, paranın paylaşımı, nafaka veya başkalarıyla aranızdaki bölüşümlerin dikkatle yeniden ele alınması şart. Belki de bu gerilim, yanlış bir karar vermeye sonra da pişmanlığa sebep olabilir. Ayrıca kiminle olursa olsun, burun buruna gelmeden önce, bunun size olabilecek yarar-zarar hesabını iyi yapmak gerekiyor. Kredi, borçlanma meselelerinde de aceleci kararlar vermeyiniz. Bu Dolunayın önemli meselelerin aydınlığa kavuşmasında vesile olması dileğimle,

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
24° 40' 08" R
Ay
Aslan
22° 42' 21" R
Merkür
İkizler
17° 58' 53" R
Venüs
Yengeç
15° 52' 18" R
Mars
Aslan
02° 27' 52"
Jüpiter
Balık
02° 08' 36"
Satürn
Kova
13° 05' 30"
Uranüs
Boğa
13° 08' 41"
Neptün
Balık
23° 10' 18"
Plüton
Oğlak
26° 17' 22"
Chiron
Koç
12° 32' 31"
Lilith
Boğa
26° 22' 00"
True Node
İkizler
10° 40' 09"
Son Güncelleme : 15/06/2021 16:30

Astroloji Gündemi

15 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 15 Haziran 2021, Salı 15 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 15 Haziran 2021 Salı yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında... Devamını Oku >>