8 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

8 Nisan Hangi Burç

8 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 8 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

8 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Bugün, Merkür Chiron kavuşumu var. Deneyimlerinden oldukça bol faydalanman gereken olaylar ile karışılabilirsin. Pozitif bakış açını kaybetmek istemiyorsun. Bu konuda çevrendeki insanlara da ilham olabilirsin. Birlikteliği yeni sona ermiş bir Koç burcuysan, güven krizi ile karşı karşıya kalabilirsin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Şu sıralar çok çekicisiniz. Etrafınızdakilerin gözünü kamaştırıyorsunuz. Sizdeki bu değişiklik birlikte olduğunuz kişiyi çok etkiliyor. Bugünlerde beklediğiniz teklifi yapabilir vede karşı taraftan alabilirsiniz. İşlerinizi fazla sorun etmeyin çünkü arkadaşlarınız size anlayışlı davranacak.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Şu sıralar çok çekicisiniz. Etrafınızdakilerin gözünü kamaştırıyorsunuz. Sizdeki bu değişiklik birlikte olduğunuz kişiyi çok etkiliyor. Bugünlerde beklediğiniz teklifi yapabilir vede karşı taraftan alabilirsiniz. İşlerinizi fazla sorun etmeyin çünkü arkadaşlarınız size anlayışlı davranacak.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Ay Oğlak burcunda ilerlemeye devam ederken özellikle öğle saatlerinde yoğun ve güçlü duygularınızı daha fazla gösterebilirsiniz, gerginlik ve stresten uzak durmaya çalışmalısınız. Fazla duygusallık gerilim yaratırken, konsantrasyon gerektiren işlerinizi halledebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koçlar, saat 00:39 Güneş-Jüpiter karşıtlığı, egomuza yenilmeden, sağlıklı ve ortaklaşa paylaşıma açık bir şekilde ilişkimizi ele almamızın yararlı olacağını gösteriyor. Evet siz, aktif ve kendi isteklerinizi elde etmeyi seversiniz. Özgürce karar verip uygulamaktan yanasınızdır. Ancak bu görünüm, eğer özel hayatınızla ilgili konularda işbirliğinde bulunursanız size bunun faydasının büyük olacağını işaret etmektedir. Saat 07:32 Ay-Neptün karşıtlığında, her durumu ayrıntılı bir şekilde ele alarak, gözlemleyerek, bu böyle olmalı, şu şöyle olmalı diyerek düzenlemek isteriz. Fakat bir yandan da huzur arar, dinlenmek, sakinleşmek isteriz. Saat 19:24 Ay-Pluto görünüm, derinliklerimizle temasımızı sağlarken, iyi-kötü, doğru-yanlış, güzel-çirkin kavramlarına göre hareket etmenizi sağlayıcıdır. Doğal olarak hiç kimsenin üzerinizde baskı kurmasına izin vermezsiniz. Çıkarlarınızı ister istemez düşünür ve durumları ona göre değerlendirebilirsiniz. Saat 22:54 Ay-Mars görünümü, parasal konular üzerinde amaçlarınızı ve hedeflerinizi gözden geçirme, kaynaklarınızı endişeden uzak verimli bir şekilde değerlendirme anlamında etkilidir. Saat 23:28 Venüs-Satürn görünümü, ilişki ve iş ortaklıklarında ılımlı ve şefkatli düşünmenin bize pahalıya mal olmaması için, öncelikle gerçekçi olmayı bilmemiz gerekiyor. Fazla iyi niyet veya göz ardı edilen problemler, nasılsa düzelir diyerek üstü örtülen meseleler bizi yormasın. Mali konularda da dikkatli olmalıyız. Bildiğimizi, gördüğümüzü, hissettiğimizi tabii ki önemseyeceğiz. Ancak asıl önemlisi, bunların ne denli doğru olduğunu bilmektir. Biz nasıl bir ilişki yaşıyoruz. Anlaşabiliyor muyuz, partnerimizde neler arıyoruz, bir iş ortaklığında ne umuyoruz ne buluyoruz bunlara bir bakalım. Mutlu ve keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Nisan 2016 Koç Burcu Yorumu

Maddi ve manevi değer yaratma konularında kıymetli bir gündesiniz. Finansal olarak yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. Paranın değeri ve yönetimi önem kazanacaktır. Diğer taraftan manevi değerlerinizi gözden geçirebilirsiniz. Özellikle ilişkilerinizde kurmuş olduğunuz manevi bağları ve güven telkinini mercek altına alabileceksiniz. Genel olarak ise; Ay bugün saat 09:10‘da yüceldiği Boğa burcuna geçiyor. Oldukça verimli, istikrarlı enerjilerle hafta sonuna başlayabilirsiniz. İşlerinize pratik ve akılcı bir biçimde odaklanabilirsiniz. Dünün enerjik ve hareketli enerjisinden sonra sabah saatlerinden itibaren Boğa burcunun enerjisini hissedeceksiniz. Ay Boğa burcunda yüceldiği için oldukça keyfe ve hazlara, yemeye içmeye yönelik arzular içinde olacaksınız. Lezzetli ve besleyici gıdalarla gününüzü zenginleştirebilirsiniz. Doğayla bir arada olmak, parklar veya koruluk benzeri alanlarda temiz havaya çıkabilirsiniz. Sakin, dingin, ayakları yere basan bir ruh halinde kendinizi şımartmak isteyebilirsiniz. Tatlı ve hamur işlerinin zevkle tadının çıkarılabileceği bu gün hepiniz bir parça usta şef, ağzının tadını bilen bir gurme kesilebilirsiniz. Ay Boğa günlerinde kişiler genellikle pratik ve somut bir bakış açısıyla durumları ele alabilir. Paranın değerini bilir ve paranızın karşılığını almak istersiniz. Anın tadını çıkarmak, bedeninizle mutlu olmak, masaj yaptırmak, dokunma, koku ve tat alma duyularınızı harekete geçiren şeylerle uğraşmak, siesta yapmak, kek-pasta pişirmek, hamur işlerine ağırlık vermek, doğadan zevk almak, ayaklarınızı uzatıp televizyon karşısında çerezler eşliğinde keyif yapmak, müzik dinlemek, şarkı söylemek, sanat ve estetik içeren konulara eğilmek, rahat bir koltuğa yayılmak tam da bu tatil gününde ve Ay Boğa burcundayken yapabileceğiniz faaliyetlerdendir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
24° 39' 44" R
Ay
Aslan
22° 36' 59" R
Merkür
İkizler
17° 59' 04" R
Venüs
Yengeç
15° 51' 47" R
Mars
Aslan
02° 27' 37"
Jüpiter
Balık
02° 08' 36"
Satürn
Kova
13° 05' 31"
Uranüs
Boğa
13° 08' 40"
Neptün
Balık
23° 10' 18"
Plüton
Oğlak
26° 17' 23"
Chiron
Koç
12° 32' 30"
Lilith
Boğa
26° 21' 58"
True Node
İkizler
10° 40' 10"
Son Güncelleme : 15/06/2021 16:20

Astroloji Gündemi

15 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 15 Haziran 2021, Salı 15 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 15 Haziran 2021 Salı yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında... Devamını Oku >>