8 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

8 Nisan Hangi Burç

8 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 8 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

8 Nisan 2023 Koç Burcu Yorumu

Bugün uygulamak istediğiniz halde bazı engellerle karşılaşabileceğiniz bir konuda küçük sorunlar yaşayabilirsiniz. Kendinize güvenme konusunda partnerinizden alacağınız destek, dengelerinizi yeniden kurmanızı sağlayacak.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Nisan 2022 Koç Burcu Yorumu

Aşk hayatınızdaki bazı ilkeleriniz size güçlük çıkartıyor. Siz bunları ara sıra sergilediğiniz sonradan kazanılmış alışkanlıklar gibi yaşasanız da, bunlar yapınızda var! Çalışma hayatında elinizdekiyle yetinmeyip daha da yükselmek istiyorsunuz. Önünüze çıkacak her fırsatın üzerine atlamaya hazırsınız. Karşınıza her an bir fırsat çıkabilir. Maddi konularda hem olumlu, hem de olumsuz sonuçları düşünerek tedbir almaya bakın! Sağlığınız gayet iyi, enerjiniz de yerinde. Ancak yine de iyisiniz diye kendinizi fazla zorlamamalısınız.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Bana etkilendiğiniz ve motive olduğunuz birtakım şeyleri tam olarak elde edemediğinizi gösteriyor. Hayatınızda olan hayatınızdaki kişinin ile sevgili olduğunuzda her şeyin çok daha güzel olacağını düşünüyorsunuz. Ancak gerçekte var olmayan hayal ürünü olaylar kendinizi olumsuz yönde etkilemenize neden oluyor. Özellikle de bu konular için gereksiz yere fazla zaman harcıyor oluşunuz geleceğiniz için de ciddi anlamda sorun teşkil ediyor. Hayatınızdaki kişinin istekleri ile kendi istekleriniz tam olarak uyuşmadığından dolayı bu dibe çöküş sürecine devam ediyorsunuz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

İlişkilerinizde etkili iletişim geliştirebileceğiniz, yeni eğitim dönemleri, ortaklıklar, ilişkilerdeki ve iş hayatınızdaki görüşmeler ve yolculuklarınızı destekleyen bugün, sizin için önemli ve etkili haberler alabilir, ikili ilişkilerinizde pozitif görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Bugün Ay hareketine Boğa burcunda devam ediyor. Güne olumlu başlıyorsunuz. Ay'ın kurduğu kontaklar sonucu hem maddi hem kariyer hayatınızla ilgili destekleyici bir gün içerisinde olacaksınız. Ay saat 11:28 itibariyle boşluğa giriyor olacak. Finansal işlemler yapacaksanız bu zaman diliminden öncesini değerlendirmeniz iyi olacaktır. Gönderdiğiniz veya beklediğiniz paralar havada kalabilir. Yeniayın güzel enerjisi hala hakimken kendinizle ilgili yeni başlangıçları ötelemeyin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Hafta sonu geçirdiğiniz güzel saatler, size güvenilir, sıcak dostluklar bırakacak. Önümüzdeki günlerde heyecan içinde, birtakım arayışlar içine gireceksiniz. Arkadaşlarınızın sizinle ilgili bir öğüdünü tutmama kararlılığınız, onların, sizin içinde bulunduğunuz soruna çözüm getirmekten başka bir niyet taşımayan çabalarını yok edebilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
18° 15' 24" R
Ay
Kova
28° 39' 56" R
Merkür
Boğa
26° 43' 45"
Venüs
Aslan
03° 30' 59"
Mars
Aslan
11° 23' 21"
Jüpiter
Boğa
05° 09' 04"
Satürn
Balık
07° 09' 10"
Uranüs
Boğa
20° 39' 07"
Neptün
Balık
27° 33' 41"
Plüton
Kova
00° 02' 04"
Chiron
Koç
19° 08' 36"
Lilith
Aslan
17° 00' 16"
True Node
Boğa
03° 03' 21"
Son Güncelleme : 09/06/2023 11:00

Astroloji Gündemi

9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları 9 Haziran 2023, Cuma 9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları Gerilimi yüksek iki günün ardından sabah saatlerinde inatlaşmaya devam edebiliriz. Hatta kendimizi uzlaşmaya ve anlaşmaya iyi... Devamını Oku >>