8 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

8 Nisan Hangi Burç

8 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 8 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

8 Nisan 2022 Koç Burcu Yorumu

Hayatınızda artık daha fazla ertelemek istemediğiniz bir değişim gerçekleştirmek niyetindesiniz. Kendinize güven ve heyecan dolu yaklaşımınızla planınızı hayata geçirebileceksiniz. Bu dönemdeki enerjiden yararlanarak ilk adımlarınızı atın. Ailenize ve arkadaşlarınıza da planınızdan bahsedin. Arkanızda olacak ve sizi kuvvetle destekleyecekler.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Bilemediğiniz konularla ilgili içsel süreçler yaşayacağınız bir gündesiniz. Elinizde olmayan nedenlerden kayıp yaşayabilirsiniz. Fikir düzeyinde tartışmalara girebilirsiniz. Kontrolünüzü kaybetmemeye çalışın. Öğleden sonraki zamanlarda kadın arkadaşlarınızın konularıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Bugün Terazi burcunda Dolunay meydana geliyor. Önümüzdeki günlerde ortaklıklarınız ve ilişkileriniz ön planda.İmzalı işler ve sözleşmelerle ilgili konular gündeme gelebilir. Yürümeyen ilişkileriniz bu dönemde sonlanabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Parterinizden alacağınız desteklerle bir anda kurduğunuz bütün olumsuz düşünceleri yıkılabilir. Bazı şeyleri rest çekerek ve intikam alarak geçirmeyi asla düşünmeyin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koçlar Pazar günümüz, saat 10:17 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak sondördün etkisinde başlıyor. Bu oluşum, mesleki konularda liderlik gücümüzü göstermek ve dış dünyada başarılı bulunmak arzumuzun simgesidir. Öncü bir burçta oluşması kişiyi hırslandırabilir ve kısa süreli bir kriz yaratabilir. Bu krizin en önemli nedeni, kendi bildiği şekilde ilerlemekten yana olan bireyin birileri veya sorumlulukları yüzünden engellenmesi sonucu yaşadığı gerilimdir. Böyle durumda olanlar öncelikle izledikleri yolun ne denli güvenli olduğunu ve isteklerini yerine getirme halinde ne denli kazançlı çıkacaklarını iyice tespit etmelidirler. İşte bu tespiti yaparken dikkat edilmesi gereken ve edilmediği takdirde rahatsız edici olan en önemli nokta gerginlikten uzak durmak, birilerini, kuralları, sizi engelleyen şartları mantıklı bir şekilde gözden geçirmektir. Eğer tam tersine hiddetlenir, istediğinizi elde edemediğiniz için isyan ederseniz şansınızı zorlamış olursunuz. Sakin olun, aklı başında hareket etmeye özen gösterin. Böylelikle daha sağlıklı bir şekilde ilerler, eksiklerinizi görür ve birilerinin dikkatini çekebilirsiniz. Gönlünüz ve niyetinizin her dem size güzellikler yaşatması dileğimle,

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Bugün somut konular üzerinde düşünmek ve daha çalışkan olmak gerekebilir. Düşüncelerinizi daha pratik hale getirmeye bakmalısınız.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 50' 08" R
Ay
İkizler
25° 39' 18" R
Merkür
Oğlak
03° 02' 05" R
Venüs
Yay
28° 29' 53" R
Mars
İkizler
15° 49' 02"
Jüpiter
Balık
29° 11' 12"
Satürn
Kova
20° 23' 55"
Uranüs
Boğa
15° 45' 38"
Neptün
Balık
22° 39' 08"
Plüton
Oğlak
26° 58' 57"
Chiron
Koç
12° 01' 53"
Lilith
Yengeç
26° 34' 17"
True Node
Boğa
13° 05' 17"
Son Güncelleme : 09/12/2022 02:10

Astroloji Gündemi

8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 8 Aralık 2022, Perşembe 8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Bugün saat 07:08’ de İkizler burcunun 16 derecesinde Marsiyen bir dolunay gerçekleşiyor. Önümüzdeki onbeş gün boyunca gündemi... Devamını Oku >>