8 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

8 Nisan Hangi Burç

8 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 8 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

8 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Gün boyunca kendinizi kurallı, otoriter ve hedef odaklı davranışlarla ifade ederken, aile büyükleriniz, kurumlar ve patronlarınızla görüşmeler yapabilirsiniz. Bu süreçte ikili ilişkilerinizde soğuk ve mesafeli tavırlarla karşılaşabileceğiniz için, ilişkilerinizi dengelemeli, beklentilerinizi net olarak ifade etmelisiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koç; ikili ilişkin veya evliliğinin gündem olabileceği bugün de; Dolunay'ın etkisiyle biraz fazla agresif davranışlar gösterebilirsin. Birlikteliğindeki problemleri çözmek adına atabileceğin adımları planlamış olsan da; onaramayacağın sorunlar meydana gelebilir. Kutuplaşma yaşayabileceğin her konudan uzak kalmalı ve sakinliğini korumalısın.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

İkizler burcunda seyahat eden Ay?ın etkisi altında bir iş haftasına başlarken iletişim sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Yolculuklarda aksilikler peşini bırakmaz dikkatli olun. Seyahat araçlarında teknik sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Kardeş ve yakın akrabalarla diyaloglarda sıkıntılı bir gündeme açıksınız. Sessiz kalmaya çalışın.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koçlar Pazar günümüz, saat 10:17 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak sondördün etkisinde başlıyor. Bu oluşum, mesleki konularda liderlik gücümüzü göstermek ve dış dünyada başarılı bulunmak arzumuzun simgesidir. Öncü bir burçta oluşması kişiyi hırslandırabilir ve kısa süreli bir kriz yaratabilir. Bu krizin en önemli nedeni, kendi bildiği şekilde ilerlemekten yana olan bireyin birileri veya sorumlulukları yüzünden engellenmesi sonucu yaşadığı gerilimdir. Böyle durumda olanlar öncelikle izledikleri yolun ne denli güvenli olduğunu ve isteklerini yerine getirme halinde ne denli kazançlı çıkacaklarını iyice tespit etmelidirler. İşte bu tespiti yaparken dikkat edilmesi gereken ve edilmediği takdirde rahatsız edici olan en önemli nokta gerginlikten uzak durmak, birilerini, kuralları, sizi engelleyen şartları mantıklı bir şekilde gözden geçirmektir. Eğer tam tersine hiddetlenir, istediğinizi elde edemediğiniz için isyan ederseniz şansınızı zorlamış olursunuz. Sakin olun, aklı başında hareket etmeye özen gösterin. Böylelikle daha sağlıklı bir şekilde ilerler, eksiklerinizi görür ve birilerinin dikkatini çekebilirsiniz. Gönlünüz ve niyetinizin her dem size güzellikler yaşatması dileğimle,

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Keskin tavırlarınla dikkat çekeceksin. Özellikle öğleden sonra yakınlarınla iletişim kurarken, net olmayı tercih edebilirsin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Nisan 2016 Koç Burcu Yorumu

Doğru planlandığı takdirde kafanıza koyduğunuz iş ve planları gerçekleştirme olasılığınız yüksek. Aşk hayatınızı paylaşan veya sosyal yaşamınızdaki kişilerle eğlenceli planlar yapabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde kalıcı ya da geleceğe dönük sözler verilebilir. Zevk aldığınız işlerle ilgilenebilir veya iş ve eğlenceyi biraraya getirmenin yollarını arayabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Genel hatlarıyla bakıldığında beklenmedik gelişmelere açık günlerdeyiz ya da sabırsız tavırlar ya da ani tepkiler halen ön planda, ama Ay'ın olumlu açıları günü yumuşatabilir ve daha akıcı iletişim kurmamıza ya da uyumu yakalamamıza yardım edebilir. Yaratıcılığımız da yüksek. Ağırlıklı olarak ise, maddi başlıklı konuların ön plana çıktığı ödeme alacak verecek işlerimizi halledebileceğimiz veya maddi anlamda kendimizi garanti altına almamıza yardım edecek yeni girişimlere açık bir gün olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
24° 37' 51" R
Ay
Balık
22° 05' 28" R
Merkür
Terazi
10° 11' 29" R
Venüs
Yay
11° 08' 38" R
Mars
Terazi
21° 27' 41" R
Jüpiter
Kova
22° 19' 47" R
Satürn
Kova
06° 54' 59"
Uranüs
Boğa
13° 31' 04"
Neptün
Balık
20° 55' 45"
Plüton
Oğlak
24° 20' 41"
Chiron
Koç
10° 01' 21"
Lilith
İkizler
10° 07' 38"
True Node
İkizler
02° 17' 32"
Son Güncelleme : 17/10/2021 22:10

Astroloji Gündemi

Haftaya Ay Balık Burcunda Veda Ediyoruz 17 Ekim 2021, Pazar Haftaya Ay Balık Burcunda Veda Ediyoruz Ay Balık burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Merkür ve Venüs arasındaki uyumlu açı yakınlarımızla kolay iletişime ge... Devamını Oku >>