8 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

8 Nisan Hangi Burç

8 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 8 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

8 Nisan 2022 Koç Burcu Yorumu

Aile konularında duygusal tarafınızı ortaya koyabilir, kollayıcı, koruyucu davranmakta zorlanmayabilirsiniz. Evinizde yapmanız gereken işler olabilir ve planlı, düzenli, organize olduğunuz takdirde pek çok işinizi halledebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Bana etkilendiğiniz ve motive olduğunuz birtakım şeyleri tam olarak elde edemediğinizi gösteriyor. Hayatınızda olan hayatınızdaki kişinin ile sevgili olduğunuzda her şeyin çok daha güzel olacağını düşünüyorsunuz. Ancak gerçekte var olmayan hayal ürünü olaylar kendinizi olumsuz yönde etkilemenize neden oluyor. Özellikle de bu konular için gereksiz yere fazla zaman harcıyor oluşunuz geleceğiniz için de ciddi anlamda sorun teşkil ediyor. Hayatınızdaki kişinin istekleri ile kendi istekleriniz tam olarak uyuşmadığından dolayı bu dibe çöküş sürecine devam ediyorsunuz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Hayallerinizi gerçekleştirmenize belki de çok az bir zaman kalmış olabilir. Önünüze çıkan engeller sizi çok yorsa da bir kere daha denemek için kendinize şans vermelisiniz. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Haftaya oldukça pozitif bir başlangıç yapıyorsunuz. Hem hayatınızı hem de rutinlerinizi tekrardan dengeye oturtma fırsatı yakalayacaksınız. Yurt dışında veya yurt dışı ile alakalı konularda bazı problemler yaşamış olabilirsiniz. Yaşadıklarınıza dikkat edin, bir anlamı olabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Şu sıralar hayat tarafından fazlasıyla desteklendiğinizi hissediyorsunuz. Özel hayatınızda duygusal konularda istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Gün boyunca kendinizi güçlü bir motivasyonla ifade edebilir, eşiniz ve yakın dostlarınızla dürüst, açık ve doğrudan iletişim kurarak, paylaşımlarınızı güçlendirebilirsiniz. Seyahatlere çıkabileceğiniz bugün, görüşmeler ve eğitim hayatınızda fırsatlara açık bir zamandan geçerken, akşam saatlerinde iletişim problemlerine dikkat etmeniz gereken, duygusal olarak incinmeye bir zaman diliminde olacaksınız.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
07° 39' 49" R
Ay
Yengeç
10° 53' 42" R
Merkür
İkizler
19° 20' 56" R
Venüs
İkizler
07° 37' 19" R
Mars
Koç
25° 52' 58"
Jüpiter
Koç
07° 20' 23"
Satürn
Kova
24° 46' 31"
Uranüs
Boğa
17° 40' 45"
Neptün
Balık
25° 26' 32"
Plüton
Oğlak
27° 50' 13"
Chiron
Koç
16° 15' 27"
Lilith
Yengeç
08° 24' 18"
True Node
Boğa
21° 42' 35"
Son Güncelleme : 29/06/2022 13:00

Astroloji Gündemi

29 Haziran 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 29 Haziran 2022, Çarşamba 29 Haziran 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Bugün sabaha karşı 05:52’de Yengeç burcunun 7. derecesinde bir Yeniay gerçekleşiyor... Yeniay’lar her zaman başlangıç zamanla... Devamını Oku >>