29 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

29 Nisan Hangi Burç

29 Nisan doğumluların burcu Boğa Burcudur. 29 Nisan'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

29 Nisan 2022 Boğa Burcu Yorumu

Sevgilinizin, başkalarının yanında size karşı özensiz davrandığını düşünerek, gitgide ondan uzaklaşıyorsunuz. İşinizle ilgili sıkıntılarınız uykularınızı kaçırıyor. İleriyi göremediğinizi düşünüyorsunuz. Bu bulunduğunuz yerle ilgili olabilir. Daha iyi görebileceğiniz koşulları sağlamalısınız. Maddi alandaki kararları yalnız başınıza almanız, sorumlulukların tamamen sizin üstünüze kalmasına neden oluyor. Enerjinizi arttıracak doğal yiyeceklere yönelmenizde fayda var.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Nisan 2021 Boğa Burcu Yorumu

Estetik duyunuz artabilir ve bu sahip olduğunuzu bilmediğiniz sanatsal bir yeteneğin keşfine yol açabilir. Muhtemelen bir çevrimiçi kursa kaydolarak bu yeteneği geliştirmeye karar verebilirsiniz. Bu çok heyecan verici olmalı.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Nisan 2020 Boğa Burcu Yorumu

İş potansiyelinizin yükselmesi ile birlikte kabınıza sığamayacaksınız. Güçlü kişilerden alacağınız destek, yaşadığınız iletişim sorunlarınızı çözüyor. Dikkat çekici bir gününüzdesiniz. Etkili konuşmalarınız nedeniyle karşı cinsin dikkatini çekeceksiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Nisan 2019 Boğa Burcu Yorumu

Yakın çevreniz tarafından destekleniyorsunuz. Herkes bir şekilde size yardımcı olmaya çalışıyor. Ailevi konularda düzenlemek istediğiniz konular olabilir. Artık işe yarayan ve yaramayan konuları ayırt etmeli, huzuru bozan konuları tekrar tekrar dile getirmemelisiniz. 

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğalar Pazar günümüz saat 10:11 itibariyle etkili Ay-Akrep burcu seyri altında başlarken, partnerimizle alakalı konularda oldukça tutkulu davranabiliriz. Sevgilim benden bir şey gizliyor mu, bana sadık mı, benimle olmadığı zamanlarda doğru düzgün davranıyor mu diyerek kontrol edebiliriz. Bütün bu kuşkulu haller gün boyu bizi yoklar durur. Tutkular da bir o kadar yoğundur. Fikirlerimizi ortaya koyma ve uygun alanlarda değerlendirme ihtiyacımız sabah saatlerinde oldukça yoğundur. Eğer şartlarımız nedeniyle bunları gerçekleştirmemiz zor ise, hem fiziksel hem de psikolojik anlamda rahatsızlık duyabiliriz. İşimiz, sağlığımız, alışkanlıklarımız oldukça kıymetlidir. Sezgilerimiz bizi olacaklar veya mevcut durumumuzla ilgili uyarıcı olabilir. Saat 13:04 Güneş-Satürn görünümü, kendimize duyduğumuz güvenin işaretçidir. Emek vererek, ter dökerek oluşturduğumuz her şeyi koruma altına alırız. Başarı çok önemlidir. Hangi ürünü sunmayı, hangi çalışmayı bitirmeyi, hangi kararı uygulamayı düşünüyorsak, onun üzerine ciddi şekilde eğiliriz. Yaşça büyük kişilerden tavsiye alırız biz de aynı şekilde yaşça küçük kişilere yoldaşlık ederiz. Tecrübe edinmek, başarılı olmak, ilerlemek için bu görünüm size kuvvet sunuyor.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Nisan 2017 Boğa Burcu Yorumu

Bugün eğer alışveriş yapmayı düşünüyorsanız harcamalarınızda dengesiz davranma riskiniz var. Çift durumlar söz konusu olabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
06° 27' 52" R
Ay
İkizler
26° 01' 58" R
Merkür
İkizler
17° 17' 10" R
Venüs
İkizler
06° 07' 17"
Mars
Koç
24° 59' 21"
Jüpiter
Koç
07° 13' 23"
Satürn
Kova
24° 49' 19"
Uranüs
Boğa
17° 37' 35"
Neptün
Balık
25° 26' 33"
Plüton
Oğlak
27° 51' 52"
Chiron
Koç
16° 14' 06"
Lilith
Yengeç
08° 15' 54"
True Node
Boğa
21° 50' 56"
Son Güncelleme : 28/06/2022 06:50

Astroloji Gündemi

27 Haziran 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 27 Haziran 2022, Pazartesi 27 Haziran 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Hafta ortasında Yengeç burcunda bir yeniay gerçekleşeceğinden enerjilerin artık kapanış aşamasında olduğu bir haftaya giriş y... Devamını Oku >>