29 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

29 Nisan Hangi Burç

29 Nisan doğumluların burcu Boğa Burcudur. 29 Nisan'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

29 Nisan 2022 Boğa Burcu Yorumu

Yakın zamanlarda arkadaşlarınızın cömertliğinden faydalanıyor olabilirsiniz. İçlerinden geliyor olsa dahi minnettarlığınızı belirtmek isteyebilirsiniz. İçinizden geleni söyleyin ama uzun konuşmayın. Birkaç kısa, tatlı cümle, amacınızı anlatmak için ihtiyacınız olan tek şey. Burada çok uzun süre teşekkür etmek abartılı veya yanlış görünebilir, bu yüzden kelimelerinizi dikkatli seçin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Nisan 2021 Boğa Burcu Yorumu

Hayatınızda endişe duyduğunuz konular gündeminize gelebilir. Ortaklı konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Kriz yaratan durumlardan uzak durmalısınız. Yeni heyecanlar yaşayacağınız zamanlar var. Eğitim almak için yeni yolculuklara çıkmaya hazırlanabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeme gelebilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Nisan 2020 Boğa Burcu Yorumu

Ay'ın Yengeç burcundaki seyahati yakın çevrenizle ilişkilerinizi ön plana çıkarıyor. Kardeşlerinizle, kuzenlerinizle veya komşularınızla ilgili konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.Bugün yakın çevrenizden manevi destek görebilirsiniz. Duygusal kararlar almaya yatkın olacaksınız, detaylıca düşünmeden harekete geçmeyin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Nisan 2019 Boğa Burcu Yorumu

Yakın çevreniz tarafından destekleniyorsunuz. Herkes bir şekilde size yardımcı olmaya çalışıyor. Ailevi konularda düzenlemek istediğiniz konular olabilir. Artık işe yarayan ve yaramayan konuları ayırt etmeli, huzuru bozan konuları tekrar tekrar dile getirmemelisiniz. 

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğalar Pazar günümüz saat 10:11 itibariyle etkili Ay-Akrep burcu seyri altında başlarken, partnerimizle alakalı konularda oldukça tutkulu davranabiliriz. Sevgilim benden bir şey gizliyor mu, bana sadık mı, benimle olmadığı zamanlarda doğru düzgün davranıyor mu diyerek kontrol edebiliriz. Bütün bu kuşkulu haller gün boyu bizi yoklar durur. Tutkular da bir o kadar yoğundur. Fikirlerimizi ortaya koyma ve uygun alanlarda değerlendirme ihtiyacımız sabah saatlerinde oldukça yoğundur. Eğer şartlarımız nedeniyle bunları gerçekleştirmemiz zor ise, hem fiziksel hem de psikolojik anlamda rahatsızlık duyabiliriz. İşimiz, sağlığımız, alışkanlıklarımız oldukça kıymetlidir. Sezgilerimiz bizi olacaklar veya mevcut durumumuzla ilgili uyarıcı olabilir. Saat 13:04 Güneş-Satürn görünümü, kendimize duyduğumuz güvenin işaretçidir. Emek vererek, ter dökerek oluşturduğumuz her şeyi koruma altına alırız. Başarı çok önemlidir. Hangi ürünü sunmayı, hangi çalışmayı bitirmeyi, hangi kararı uygulamayı düşünüyorsak, onun üzerine ciddi şekilde eğiliriz. Yaşça büyük kişilerden tavsiye alırız biz de aynı şekilde yaşça küçük kişilere yoldaşlık ederiz. Tecrübe edinmek, başarılı olmak, ilerlemek için bu görünüm size kuvvet sunuyor.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Nisan 2017 Boğa Burcu Yorumu

Son günlerde edindiğiniz bazı izlenimler, bir akraba ilişkinizde problemlere yol açabilir. İleri derecede ilgi duyacağınız bazı duyumlar söz konusu ve bunları hiç ummadığınız birinden alacaksınız. Bazı dostlarınıza kendinizi yeniden anlatma çabası içine girebilirsiniz. Onlarda sezdiğiniz, size dönük bazı yargıları kabullenemiyorsunuz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 37' 17" R
Ay
Boğa
04° 11' 43" R
Merkür
Yay
26° 49' 59" R
Venüs
Yay
23° 17' 16"
Mars
İkizler
17° 25' 02"
Jüpiter
Balık
29° 00' 10"
Satürn
Kova
20° 06' 08"
Uranüs
Boğa
15° 54' 16"
Neptün
Balık
22° 38' 42"
Plüton
Oğlak
26° 52' 31"
Chiron
Koç
12° 05' 37"
Lilith
Yengeç
26° 06' 23"
True Node
Boğa
13° 14' 36"
Son Güncelleme : 04/12/2022 22:30

Astroloji Gündemi

4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları 4 Aralık 2022, Pazar 4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları Ay Koç burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Sabah saatlerinde hem bedensel hem de zihnen oldukça aktifiz...Yine hızlı k... Devamını Oku >>