11 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

11 Nisan Hangi Burç

11 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 11 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

11 Nisan 2022 Koç Burcu Yorumu

Girişimci tarafın ile birlikte iş yerinde fark yaratabilirsin. İlişkisi olmayan bir Koç burcuysan gün içerisinde tanışacağın kişi seni fazlasıyla etkileyebilir. İletişim araçlarını kullanırken dikkatli olman gereken bir gündesin. Kendi işini kurmak istiyorsan, gün içerisinde uğraşman gereken evrak işleri olabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Ay, Koç burcunda hareket ediyor. Sporunu aksatmadan yerine getirmek istiyorsun. Kısa yürüyüşler ile formunu koruyabilirsin. İlişkisi olmayan bir Koç burcuysan sana duyguları olan bir kişinin itirafını öğrenebilirsin. Ev işlerinin fazla olması, yorgunluğunu arttıracak. Sosyal medyada gördüğün haberleri kafana takacaksın. 

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koç, Merkür' ün senden yana olması yeni iş ve yeni yatırımlar anlamına gelebilir. İş hayatında gösterdiğin performans ile dikkatleri üzerine çekiyorsun. İlişkinde artık taşlar yerine oturmaya başlıyor, tartışma konusu olan bazı sorunları halledebilirsin. İhmal ettiğin aile ilişkilerine daha önem vermeye başlıyorsun, aile bireyleri arasında saygınlığın artabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

İsteklerinizin net olması gerekmekte bu yüzden aniden fevri karar almaktansa düşünmeyi de hesaba katarak hareket etmelisiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koçlar Çarşamba gününün ilk etkili görünümü, saat 04:11 Ay-Güneş arasında oluşacak. Sosyal hayatta aktif, paylaşıma açık ve cesaretinizi sergilemekten yana olduğunuzun göstergesidir. Başkalarıyla görüş alışverişinde bulunmaktan son derece hoşlanabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamda hangi mevzuda konuşulsa, o konuda fikrinizi ortaya koymak istersiniz. Ayrıca toplumsal olaylara da karşı duyarlısınızdır. Saat 05:09 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde sıkıntılarımızdan kurtulmak, maddi-manevi anlamda rahatlamak isteriz. Piyasa şartlarının zorluğu ortadadır. Bir şekilde çözüm bulmak isteriz. Bir yerden para gelmesini, birisinin destek vermesini veya bir sürpriz gelişmenin bizi rahatlatmasını isteriz. Saat 07:54 Güneş-Pluto görünümü, kariyer, toplumsal yaşam, ailevi konular üzerinde etkili olup, gücünüzü keşfetmeniz ve bu güçle neler yapmanız gerektiğini anlamanızda sizi itekleyicidir. Burada önemli olan, dış etkenleri, şartları bir baskı gibi görmekten ziyade, gelişiminiz adına çıkmanız gereken basamaklar gibi görürseniz her alanda doğru bir çıkış noktası yakalarsınız. Saat 09:03 Venüs-Mars görünümü, kazanç sağlayıcı, garantisi olan, güven veren işlere yönelmenin ve bu yönde bağlantı kurmanın işaretçisidir. Her türlü sanatsal aktivitelere ve yöneticilik gerektiren alanlara yönelmenin göstergesidir. İlişkide sağlamlık, güven, dürüstlük ararız. Bu tarz kişilere yöneliriz. İlişkimizde bu olguları merkez alırız. İşlerimizi planlı şekilde yaparız. Ne istediğimizi biliriz ve ona göre ilerleriz. Paramızın kıymetini biliriz. Hiçbir şeyi şansa bırakmayız. Saat 17:55-21:39 arası Kova burcunun son derecelerinde boşlukta kalacak Ay, ekip çalışmalarında ılımlı olmayı gerektirir. İşlerin hızlıca yapılması zor olabilir. Rutin işlerde bir sorun çıkmaz fakat herhangi bir terslikte hemen öfkelenmeniz mümkündür. Benim tavsiyem Çarşamba sabahına kadar yaşanabilecek gecikme ve terslikler için yedek bir plan yapmanızdır. Böylece işlerinizi aksamadan farklı yollarla halledebilirsiniz. Eğer aceleniz yoksa bu saatten sonra karşınıza çıkabilecek yenilik anlamındaki işlerin değerlendirmesini bir başka güne ertelemeniz yararlı olabilir. Saat 21:39 Ay-Balık burcunda seyrine başlıyor ve bizi manevi yönümüzle buluşturuyor. Bir şeylerin üstesinden gelemediğimizi düşünerek, güvenebileceğimiz, tutunabileceğimiz bir güç ararız. Kimimiz içe yönelir, kendimizle baş başa kalır, arınmaya çalışırız, bazılarımız inancı doğrultusunda ritüellerde bulunur. Burada önemli olan, kişinin kendisini bir şekilde rahatlatmasıdır. Olaylara, insanlara hep farklı daha derin bir açıdan bakılır. Hayatın somut gerçeklerinden ziyade, soyut kavramları daha fazla ön plandadır. Dinlenmek arzumuz yoğundur. Günün güzellikleri sizden yana olsun. Kalben sevgilerimle,

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Duygularınızı, yaratıcılığınızla kombine edeceğiniz bir gün. İşlerinizin düzenli bir şekilde ilerlemesi sizin iç disiplininizin olumlu gelişmesinden ileri geliyor. Çevrenizden gerekli desteği alamayabilirsiniz. Dikkatli olun.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
28° 36' 54" R
Ay
Oğlak
16° 34' 30" R
Merkür
İkizler
01° 57' 16" R
Venüs
Koç
19° 30' 16"
Mars
Balık
26° 00' 02"
Jüpiter
Koç
01° 37' 39"
Satürn
Kova
25° 02' 07"
Uranüs
Boğa
15° 37' 01"
Neptün
Balık
25° 01' 18"
Plüton
Oğlak
28° 30' 27"
Chiron
Koç
14° 55' 56"
Lilith
Yengeç
03° 51' 34"
True Node
Boğa
22° 30' 13"
Son Güncelleme : 19/05/2022 17:50

Astroloji Gündemi

19 Mayıs 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 19 Mayıs 2022, Perşembe 19 Mayıs 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Ay; 06:59 ila 09:35 saatleri arasını boşlukta geçirdikten sonra uyum ve dengenin burcu Terazi’ ye ilerleyerek ilişki ve işbir... Devamını Oku >>