18 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

18 Nisan Hangi Burç

18 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 18 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

18 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Bugün teknolojik aletlerle ilgili sorunlar yaşamanız olası. Dokunduğunuz her şey, bilgisayarınızdan tutun da çamaşır makinenize kadar bozulmasa bile arızalanabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

İlişkinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Uyum ve denge arayışı içinde olabilirsiniz. Mahkeme ile ilgili işlerinizde gelişmeler yaşanabilir. Anlaşma yapacağınız konulara daha fazla özen göstermelisiniz. Uğraştıran konularla ilgilenmeniz gereken zamanlar olabilir. Akşam saatlerinde daha ciddi konulara yoğunlaşabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Hissedeceğiniz farklılık rüzgârlarını lehinize çevirmelisiniz. Satürn'ün gerilemeye başlamasıyla birlikte kariyerinizde ve iş hayatınızda işlerinizin yavaşlamaya girdiğini göreceksiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Oğlak burcunun sevgiden kısıtlanmış hali bugün de devam ederken kısmetli birisiyle sorumluluk gerektiren bir ortaklık başlamak isteyebilirsiniz. Üstelik Ay'ın Oğlak burcundaki etkisizliğini de göz önünde bulundurursak ortaklık veya partnerlik ilişkisinde şu ara yol alabilmek pek olumlu gözükmemektedir. Ön görmediğiniz birisiyle flört ilişkisine yönelmek için ilginç etkilere sahipsiniz. Bir arkadaşınızın tanıştırabileceği biriyle de bu yaşanabilir. Manevi duyarlılığınızın yüksek olabileceği iki günlük bir süreç deneyimleyeceksiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Nisan 2016 Koç Burcu Yorumu

Maddi başlıklı konularda, yeni olanaklar veya fırsatlar söz konusu olabilir. Sanatsal bağlantılı kazançlar veya maddi getirisi olan yaratıcı fikirler söz konusu olabilir. Bu hafta, kendinize güveniniz tam ve bazı talep, istek ya da girişimlerinizi bu tarihlere alabilir, yeni plan ve projelere başlayabilirsiniz. 22 Nisan civarı, ödemeler, banka hesapları, bütçeniz, ortak kaynak kullanımı gerektiren konular, alacak verecek meseleleri hassasiyet gerektiriyor. Ani, ama kısa süreli ilişkiler de olasılık dahilinde.Burç yorumlarınızı okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları