18 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

18 Nisan Hangi Burç

18 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 18 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

18 Nisan 2022 Koç Burcu Yorumu

Son günlerde kıskançlığınız had safhada. Daha anlayışlı olmaya çalışın. Sevgilinizin size olan duygularının değişmesi söz konusu değil. İşinizde bir görev değişikliği söz konusu. Bu değişiklik sizin aleyhinize olacak. Önerilerinizi sakınmadan dile getirmeniz yararınıza olabilir. Harcamalarınızı kontrol altına almakta zorlanıyorsunuz. Lükse olan merakınız, bütçenizi ciddi anlamda sarsmaya başladı. Sağlık konularındaki kuşkularınızdan kurtulmak için sağlık kontrolü yaptırın.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Bugün iradeniz biraz zayıf olabilir. Eğer dikkat etmezsenizi kendinizi daha sonra pişman olacağınız bir şeyler yaparken bulabilirsiniz. Kilo vermeye çalışıyor olabilirsin. O çikolatalı kek seni market rafından çağırıyor olabilir. Her türlü cazibeye direnmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Ama eğer o kiloları verirsen, kendini çok fazla cezalandırma! Bazı günlerde bu baştan çıkarıcı sesleri görmezden gelmek zor oluyor.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

İş yerinde yaratıcılığını konuşturuyorsun , yöneticilerinin dikkatini üstüne çekebilirsin. Arkadaşların ile konuşmalarında kelimelerini seçerek konuşuyorsun, onları kolayca ikna etme konusunda şanslı günündesin. Kişiler hakkındaki düşüncelerinde yanılmadığını kanıtlayacak olaylara şahit olabilirsin. İlişkinde yaptığın tartışmalarda saygıyı kaybetmemek adına önlemler alıyorsun.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Kontrolünüz dışında gelişen bazı durumlar olabilir. Bunun üzerine sert tepki verebilir ve karşı tarafa sınırınızı koyabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Kendinize vakit ayırmak ve içinize dönmek için güzel bir zaman dilimi. Meditasyona, spora kısacası rahatlatıcı her aktiviteye bugün yaşamınızda özellikle yer verebilirsiniz. Aynı zamanda fiziksel görünümünüzle ilgili yenilikler yapmak size kendinizi çok iyi hissettirecektir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Gün boyunca etkin olan Ay Merkür 120 si ile, iletişim gücünüz yükselirken, kendinizi topluluklarda ve ilişkilerde rahatça ifade edebilir, olumlu iletişim kurabilirsiniz. Yolculuklar, yakın çevre yardımları ve paylaşımları, eğitim süreçleri ve davalarla ilgili sonuçlar için pozitif bir gündesiniz. Akşam saatlerinde etkin olan Ay Güneş uyumu ilişkileriniz açısından yeni başlangıçları ve aşkı vurgulamakta.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
29° 33' 03" R
Ay
Kova
00° 46' 40" R
Merkür
İkizler
01° 24' 47" R
Venüs
Koç
20° 38' 04"
Mars
Balık
26° 43' 42"
Jüpiter
Koç
01° 48' 11"
Satürn
Kova
25° 03' 38"
Uranüs
Boğa
15° 40' 19"
Neptün
Balık
25° 02' 30"
Plüton
Oğlak
28° 29' 55"
Chiron
Koç
14° 58' 35"
Lilith
Yengeç
03° 58' 04"
True Node
Boğa
22° 29' 35"
Son Güncelleme : 20/05/2022 17:10

Astroloji Gündemi

20 Mayıs 2022 Cuma Günlük Astroloji Olayları 20 Mayıs 2022, Cuma 20 Mayıs 2022 Cuma Günlük Astroloji Olayları Ay Terazi burcundaki ilerleyişini sürdürürken uyum ve denge arayışımız da halen devrede...Ancak sabah saatlerinde bu uyumlu h... Devamını Oku >>