18 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

18 Nisan Hangi Burç

18 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 18 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

18 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Bugün dinlemek istiyorsun. Dünün uykusuzluğunu bugün çıkartmak isteyebilirsin. Online alışveriş sitelerinde geziniyorsun. Beğendiğin kıyafeti almak için alışverişe çıkmayı düşünebilirsin. Evli bir Koç burcuysan, eşinin ailesindeki sağlık konularında olumlu gelişmelerin haberlerini alacaksın.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Bugünlerde isteklerinizin daha hızlı realiteye geldiğini görerek şaşırabilirsiniz. İyi düşünmeniz, iyi olması konusunda önünüzü açacaktır.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

İlişkinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Uyum ve denge arayışı içinde olabilirsiniz. Mahkeme ile ilgili işlerinizde gelişmeler yaşanabilir. Anlaşma yapacağınız konulara daha fazla özen göstermelisiniz. Uğraştıran konularla ilgilenmeniz gereken zamanlar olabilir. Akşam saatlerinde daha ciddi konulara yoğunlaşabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koçlar, 18 Nisan(saat 04:46)-6 Eylül(saat 17:08) tarih aralığında Satürn-Oğlak burcunda gerileyecek. Kariyer hayatınız veya kariyere yönelik seçimlerinizi sorumluluk bilinciyle yeniden gözden geçirmelisiniz. Anne ve babanızın hayatınızdaki önemi kadar eğer siz de anne ve baba iseniz üstünüze düşen görevleri bilinçli şekilde ele alacağınız bir dönem olacağını bilmelisiniz. Bunlar hafife alınmaz. Sorunlar veya yapılması gerekenler önünüze gelir ve siz bunlarla tekrar ilgilenmek zorunda kalırsınız. Bu süreci ek bir zaman aralığı gibi kabul ederek yeniden düzenleme fırsatınız olacak. Saat 01-15:03 arasında Ay boşlukta ilerleyecektir. Bu zaman dilimi içinde, kalıcı ve gerçekçi bir şekilde karar almamız kolay değildir. Ayrıca uygun olmayan bir zaman anlamına gelir ki, durumları akışa bırakmak yerinde olur. Parasal ve ileriye dönük düşündüğümüz konularda kafamız karışır, yön bulmamız güçleşir, daha sonra pişman olacağımız sözler etmemiz, davranışlarda bulunmamız mümkündür. Saat 15:03 sonrası Ay-İkizler burcuna geçiş yapacak. Çevrenizle olan ilişkiniz güçleniyor. Kendinizi ifade gücünüz yükseliyor. İletişim ve haberleşme anlamında etkili saatler başlıyor. Önemsiz şeylerin üstünde durmadan, asıl olan meseleye odaklanıyoruz. Ruhumuz bir çocuk gibi neşeli, aktif hale geliyor. Saat 17:00 Güneş-Uranüs kavuşumu, yeni ve farklı bir yaşama adım atmak arzumuzu işaret ediyor. Rutin bir hayatın artık sizi mutlu etmediğinin farkındasınız. Bu görünüm etkisi altındaki Koçlar, yeni bir yol ve değişimden yanalar. Saat 23:57 Ay-Merkür görünüm etkisinde, güzel bir ilişki yaşamak, daha güzel bir dünyada nefes almak istediğimizi dile getiririz. Gönlünüz her dem hoş olsun. Güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koçlar saat 04:55 Ay-Neptün görünümü,sevgi olgusunun önemini hatırlatıcıdır. Tüm kirlilikleri ve sahtelikleri ortadan kaldıran bu duygu, hayatın içindeki zorlukları, insafsızlıkları, kavgaları, maddi hırsları bir yana koyarak kucaklaşmamızı sağlıyor. Üstümüzdeki ağırlığı hafifleten, dinlendirici, sakinleştirici bir enerji diyebiliriz. Saat 12:02 Ay-Jüpiter görünümü, sorumlulukların farkında olarak, işlerinizi dikkatle yapmanın göstergesidir. İyi niyetli düşünmeye gayret edersiniz. Bazı meseleler sizi yorar, düşündürür. Ancak siz üstünüze düşen bir şey varsa, insanlara gönülden yardımcı olursunuz. Saat 16:57 Ay-Pluto kavuşumu, geçmişe ait bazı meseleleri hatırlatıcı ve üzerimizde baskı oluşturucudur. Gün boyu bizi mutlu edecek güzelliklerle buluşmamız dileğimle,

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Nisan 2016 Koç Burcu Yorumu

Kendinize zaman ayırdığınız ve dinlendiğiniz zaman gösterdiğiniz performans herkesi şaşkına uğratıyor. Ne yazık ki kendinize fazla zaman ayırmıyorsunuz. Rejim yapmak istiyor ama başlayamıyorsunuz. Birden kendinizi bu kadar sıkıntıya sokmayın.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 34' 33" R
Ay
İkizler
17° 09' 10" R
Merkür
Terazi
13° 17' 17" R
Venüs
Yay
18° 26' 10"
Mars
Terazi
26° 06' 34"
Jüpiter
Kova
22° 24' 05"
Satürn
Kova
07° 02' 09"
Uranüs
Boğa
13° 14' 34"
Neptün
Balık
20° 47' 09"
Plüton
Oğlak
24° 23' 40"
Chiron
Koç
09° 43' 38"
Lilith
İkizler
10° 54' 03"
True Node
İkizler
01° 54' 49"
Son Güncelleme : 24/10/2021 21:50

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>