14 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

14 Nisan Hangi Burç

14 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 14 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

14 Nisan 2023 Koç Burcu Yorumu

Bugün ev işlerine zaman ayırabilirsin. Evini temiz tutmak için zaman ve emek harcaman sana kendini çok daha iyi hissettirecek. Kendi enerjini evine odaklanarak artırabilirsin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Nisan 2022 Koç Burcu Yorumu

Son dönemde vaktinizi sürekli hayaller kurmakla geçirdiyseniz, silkinip uyanmanızın ve bu projelere gerçekten başlamanızın zamanı geldi. Planlarınızın makul ve sağlam temellere dayanıp dayanmadığını sadece gerçek hayatta görebilirsiniz. Ama gerçekdışı hayallere kapılmaya devam ederseniz, önemli bir fırsatı elden kaçıracak ve değerli enerjinizi de boşa harcamış olacaksınız.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Bugün kendinizi biraz bitkin hissedebilirsiniz. Kendinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz çünkü son zamanlarda hayatınızdaki her şey son derece yoğun bir tempoda ilerliyor. Rahatlamak için tek başınıza uzun bir yürüyüşe çıkmak isteyebilirsiniz. Ya da öğleden sonra kısa bir uyku çekip tüm gün tembellik etmek cazip gelebilir. Kendinize vakit ayırın. İyi hissedene dek, etrafta koşup herkesin işini halletmeye bir ara verin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Bilgisayarsız bir dünya hayal etmek zor. Teknoloji, mesleki hayatınızın anahtarı olmuştur ve gelecekte daha da önemli olacaktır. Teknolojik bir yenilik sonucunda gelirinizin bu yıl önemli ölçüde artmasını bekleyin. Geliştirmede bir rol oynayabilirsiniz. İyi beslenin ve dinlenin, çünkü yakında çok fazla enerjiye ihtiyacınız olacak.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Geçmişi sorguluyorsun!Ay bugün ateş burcunda hareket ediyor. Bugün alacağın sürpriz bir telefon, tatil planlarını değiştirebilir. Ani gelişen, kontrol edemediğin gelişmeler seni biraz gergin yapsa da hayatın senin dışında da aktığını bilmelisin. Geçmişe yönelik sorgulama yapman, aklını oldukça meşgul edeceği için eski defterleri tekrar açmaman daha doğru olabilir. Eğer kalbi boş bir Koç burcuysan, ciddi bir ilişkiye başlamak için kendini hazır hissedecek ve daha önce hoşlandığın fakat şans vermediğin kişiye karşı ılımlı yaklaşımlarda bulunacaksın. Evli bir Koç burcuysan, eşinin ailesinde miras, mal paylaşımı gibi konular gündeme gelebilir. Hararetli olacak konuşmanın içinde olmak seni biraz stresli hale getirebilir. Akşam saatlerinde yakın arkadaşından gelecek telefonla önemli gelişmelerden haberdar olabilirsin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Bugün, sezgilerinizin size göstereceği yoldan ayrılmayın. Önemli parasal girişimlerinize anlayışla yaklaşacaksınız. Yapacaklarınızı önemseyeceksiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
12° 52' 50" R
Ay
Yay
07° 04' 47" R
Merkür
Boğa
19° 00' 11"
Venüs
Yengeç
28° 13' 14"
Mars
Aslan
08° 06' 28"
Jüpiter
Boğa
03° 58' 34"
Satürn
Balık
07° 02' 56"
Uranüs
Boğa
20° 20' 60"
Neptün
Balık
27° 29' 16"
Plüton
Kova
00° 07' 11"
Chiron
Koç
18° 55' 58"
Lilith
Aslan
16° 22' 30"
True Node
Boğa
03° 32' 32"
Son Güncelleme : 03/06/2023 20:10

Astroloji Gündemi

3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 3 Haziran 2023, Cumartesi 3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Akrep burcunda ilerleyen gergin ve yorgun Ay saat 03:51’de son açısını Venüs ile son açısını kurduktan sonra sabah 08:04’e de... Devamını Oku >>